Trwa ładowanie...
Przejdź na

Skiba: "Trzeba przywrócić normalność w Polsce. Za trzy lata będzie jak w Grecji, bankomaty nie będą działać!"

253
Podziel się

"Przez jeden rok udało się PiS-owi zepsuć opinię o Polsce w świecie, z drugiej ligi spadliśmy do trzeciej".

bDmydTcR

Krzysztof Skiba przypomniał o sobie szerszej publiczności niecały miesiąc temu, kiedy wyrecytował patriotyczny wiersz na temat ekshumacji ofiar katastrofy smoleńskiej. Wideo natychmiast stało się "hitem internetu". Obejrzało je ponad 750 tysięcy osób. Zobacz: Skiba wyleciał z TVP za wiersz o ekshumacjach: "Wykopać, zbezcześcić wbrew woli rodziny, sumienia nie mają te sku*wysyny!"

Od tamtego momentu coraz chętniej i częściej komentuje sytuację polityczną. W #dzieńdobryPolsko w Telewizji WP zapewnił jednak, że nie ma ambicji politycznych.

Bycie politykiem to musi być straszne nudne zajęcie, te zabrania, te uchwały. Nie mam ambicji politycznych, nawet nie chcę być sołtysem, radnym, posłem. Były jednak takie pomysły, telefony: panie Krzysiu, pan jest znany, może by pan poparł naszą partię. Teraz jest wiele do zrobienia, trzeba by przywrócić normalność w Polsce. Przez jeden rok udało się PiS-owi zepsuć opinię o Polsce w świecie, z drugiej ligi spadliśmy do trzeciej. Za trzy lata możemy mieć scenariusz podobny do Grecji, kryzys, bankomat nie działa.

bDmydTcT

Uspokoił fanów, że oprócz zwolnienia z TVP nic się u niego nie zmieniło:

Niech się Krzysztof Ibisz odchudza, ja nie muszę. Są ludzie, którzy przesadnie dbają o swój wygląd, ja się dobrze czuję. Miałem etap, że się odchudzałem. Zrzuciłem 15 kilo. Opracowałem swoją własną dietę odchudzającą. Będąc na diecie, można było pić alkohol. Odchudzanie jest nudne, ja znalazłem dietę cud. Teraz, jak widać, nie jestem na niej.

bDmydTcZ
bDmydTdu
KOMENTARZE
(253)
gość
4 lata temu
I dobrze ze wyleciał z TVP, nie da sie go sluchac
gość
4 lata temu
Skiba, ile płaci targowica?
gość
4 lata temu
już nie da się słuchać tych skamlących celebrytów ,przestańcie bo skutek jest odwrotny
bDmydTdv
gość
4 lata temu
Co to za porównywanie Polski do Grecji.U nas nie ma kupionego € jak w kantorze wymiany walut tylko polski złoty.Faktycznie ten pan nie wie nic o polityce,bo powtarza jak papuga to co usłyszał,więc niech zamilknie na ten temat i się nie ośmiesza.
gość
4 lata temu
oszalał jak na razie jest lepiej biora sie za tych złodzieji
Najnowsze komentarze (253)
gość
4 lata temu
Zdejmij Pan to kepi z głowy, bo jasno widać, że nie wentylowane i od tego mózg się Panu zaparzył i plecie Pan głupoty.
gość
4 lata temu
Wszystkich zwolenników KODu i tych co powtarzają te same regulki jak Skiba, do zakładów pracy zatrudnić za najniższą krajową to odechcialoby się im tych przedstawień
gość
4 lata temu
Widzę, że sponsoring się skończył dla celebrytow takich jak pan Skiba , nie ma już doli od państwa, ale widać , że nowe źródło się znalazło. Nie wiem czy zwolenncy KODu , myślą, że prawdziwi Polacy sa tak g***i, że uwierzą w wasze przedstawienia .
gość
4 lata temu
ty jestes taki g***i czy naiwny?
gość
4 lata temu
w pace to skończą twoi idole.....już niedługo!
gość
4 lata temu
Skiba to taki sam nieuk jak Młynarska,Maleńczuk,Hołdys,Owsiak,Frasyniuk.To będzie awangarda KOD-u!Debilku bankomaty będą działać a Polska zacznie być Polską!
gość
4 lata temu
Bzdury! Bzdury! Bzdury!
gość
4 lata temu
może wyjechać na zmywak
bDmydTdn
gość
4 lata temu
ten Pan to tzw. wódkowy publicysta, takim opiniom dziękujemy...
gość
4 lata temu
ŻEBY ODCIĄGNĄĆ UWAGĘ OD TEGO,ŻE SAMI KRADNĄ JESZCZE WIĘCEJ.
gość
4 lata temu
Lepiej się nie chwal znajomością tych języków w tramwaju, podobno mozna dostać za to niezly wpie...ol od Patriotów
gość
4 lata temu
Nie jest istotne skąd jesteście, ile znacie języków. Po polsku też potraficie tylko obrażać,bluzgac... Strach czytać co ludzie wypisują,jak się agresywnie nakręcają czyjas wypowiedzią, wygladem. Smutne to, przerazajace. Chodzi o minimum kultury, o to jak świadczysz o Polsce, tu, w Egipcie, Europie i Azji. Czujesz się tam bezpiecznie? Bo przez ludzi z takimi poglądami Azjaci i Europejczycy u nas niestety nie mogą...
ella
4 lata temu
Gorszy narrator niż Wałęsa- plecie o wszystkim, na wszystkim się "zna"- słowotok o niczym. Nie słucha pytań- sieczka werbalna, by zebrać myśli i dalej pleść androny. Proszę- nigdy więcej nie skazujcie nas na Skibę
ella
4 lata temu
Nie wiadomo, po co tam w ogóle trafił! Taki koniunkturalny typ, ale czego nie dotknie, to spieprzy. Analfabeta polityczny- taka czwarta liga: antyreklama każdej sprawy; po prostu Vkolumna
...
Następna strona
bDmydTdP