Paw
|

"Skromna" Anastasiya zdradza, jak ją poderwać: "Lubię polatać helikopterem"

85
Podziel się

Celebrytka zadowoli się również owocami morza konsumowanymi pod Wieżą Eiffla. Romantycznie?

"Skromna" Anastasiya zdradza, jak ją poderwać: "Lubię polatać helikopterem"
(pudelek)

Anastasiya Yandaltsava zyskała popularność dzięki udziałowi w Warsaw Shore. Białorusinka zdążyła w programie zostać nową dziewczyną Stiflera oraz w imię miłości wytatuować sobie jego imię. Jak można było się spodziewać, to początkowo gorące czucie nie przetrwało jednak do następnego sezonu show...


Celebrytka rzuciła się w wir rozwijania pasji do podróżowania oraz promowania marek odzieżowych na Instagramie. Choć Anastasiya nie szuka obecnie miłości, Michałowi Dziedzicowi z Pudelka zdradziła, bo zrobić, by wkupić się w jej łaski. Oj, nie jest to takie łatwe zadanie.

KOMENTARZE
(85)
Gość
3 tyg. temu
Dlaczego te wszystkie luksusowe bladzie mają tak wielkie wymagania, skoro jedyne co mają do zaoferowania to ładne ciało? Niewykształcone, nieoczytane, próżne, puste, z symbolami euro albo dolara w oczach - i facet ma je obsypywać złotymi różami bo tyłek mają jędrny? Nie tędy droga.. jak kobieta ma za atut tylko ciało, to to ciało służy do jednego..
Mechanik
3 tyg. temu
Blachara
jhd
3 tyg. temu
Wszystkie z warsaw shore to tępe dzidy
Auf
3 tyg. temu
Kolejna tania dziewucha
jajajajajajja
3 tyg. temu
ona w ogole ma pozwolenie na pobyt w Polsce? Bo skoro publicznie przyznaje sie do prostytucji to powinna byc deportowana
Najnowsze komentarze (85)
maj
3 tyg. temu
Jak to zwykła szoszonka jest XD
Xxxx
3 tyg. temu
A niech ma oczekiwania i tak zero w niej klasy ot zwykla zabawka do wsadzenia k..sa.
Gość
3 tyg. temu
Jaki program taka inteligencja "uczestników .......... brak słów
adam
3 tyg. temu
przecierz to tepa dzida ,zwykly ku.....n
Czester
3 tyg. temu
Kebsa bym jej nie kupil na dworcu w parzymiechach
Konstantin
3 tyg. temu
Worek flaków z dziurą na rucha . . e ..............
Metodi2
3 tyg. temu
Ahahahah żaden milioner nie chciałby tej laski nawet jakby się słowem nie odzywała. Wschodnie pato A nie laska...
Stop
3 tyg. temu
Fuuuuj, patologia i prostytucja
Carlotta
3 tyg. temu
Ktorzy z facetow lubia te tepe dzidy. Serio panowie? Ja nie ogarniam. I nie, nie jestem zazdrosna. W zadnym wypadku, przysiegam🙌
GOSC
3 tyg. temu
Jesteś mega NIEATRAKCYJNA!
Joanna
3 tyg. temu
A od kiedy facet szuka oczytanej i wyksztalconej kobiety, która nawet nie jest atrakcyjna? Mężczyźni, nawet ci z "górnej półki" chcą ładną, seksowną dziewczynę z którą będą dobrze się czuli. Tylko tyle. Zamiast spędzać czas na kolejnych studiach radzę pójść na siłownię i zainwestować w ładne ciuchy. Mężczyźni nie są jak kobiety! To wzrokowcy!! Chcą ładnego ciała i seksu tak mocno jak kobiety chcą oparcia i poczucia bezpieczeństwa (głównie tego finansowego). Dlatego najbogatsi faceci maja najpiękniejsze kobiety. Ot tak to wyglada. Więc im bardziej dbasz o siebie, tym bardziej bedzie cie stac na lepiej sytuowanego faceta. Proste.
Joanna
3 tyg. temu
Dziewczyny, obudźcie się. Od kiedy facet szuka oczytanej i wyksztalconej kobiety, która nawet nie jest atrakcyjna? Mężczyźni, nawet ci z "górnej półki" chcą ładną, seksowną dziewczynę z którą będą dobrze się czuli. Tylko tyle. Zamiast spędzać czas na kolejnych studiach radzę pójść na siłownię i zainwestować w ładne ciuchy. Mężczyźni nie są jak kobiety! To wzrokowcy!! Chcą ładnego ciała i seksu tak mocno jak kobiety chcą oparcia i poczucia bezpieczeństwa (głównie tego finansowego). Dlatego najbogatsi faceci maja najpiękniejsze kobiety. Ot tak to wyglada. Więc im bardziej dbasz o siebie, tym bardziej bedzie cie stac na lepiej sytuowanego faceta. Proste.
Uzka
3 tyg. temu
W Warsaw Shore wystarczył tani "szampejn" żeby ją wydymać 🤣
gość
3 tyg. temu
Niech się panienki reklamują na swoich stronach. Dlaczego Pudel bierze w tym udział? Udawanie, , że to jakieś gwiazdy tego i owego ,to zasłona dymna dla naiwnych albo przed odpowiedzialnością karną.
...
Następna strona