Trwa ładowanie...
Przejdź na
Paw
|

Skromna Małgorzata Rozenek przekonuje: "Nasza rola jest taka, żebyśmy budzili emocje"

70
Podziel się:

"Zaprzyjaźniona obserwatorka napisała do mnie, że dziękuje, że jestem w social mediach". Też jesteście jej za to wdzięczni?

Skromna Małgorzata Rozenek przekonuje: "Nasza rola jest taka, żebyśmy budzili emocje"
Małgorzata Rozenek-Majdan przekonuje: "Nasza rola jest taka, żebyśmy budzili emocje" (Instagram @m_rozenek)
bEDmzMjp
Zobacz także: Małgorzata Rozenek-Majdan: "Nasza rola jest taka, żebyśmy budzili emocje"

Małgosia Rozenek przyzwyczaiła swoich fanów do tego, że chętnie i często wchodzi z nimi w interakcje. Celebrytka nie próbuje budować sztucznej bariery między nią a internautami i pozostaje bardzo aktywna na Instagramie. Kiedy widzi na swoim profilu agresywne komentarze, również reaguje.

bEDmzMjr

Małgorzata zdaje się również zbytnio nie przejmować krytyką dotyczącą jej wyglądu czy stylu życia. "Hejterzy" każdego dnia piszą do niej niewybredne słowa, jednak celebrytka zupełnie się tym nie przejmuje i chętnie im odpowiada. Niedawno Gosia rozpętała na Instagramie kolejną burzę. Wszystko za sprawą najnowszej kolekcji czapeczek z podobizną jej pupila. Niektórzy fani narzekali, że akcesoria opatrzone podobizną George'a są zwyczajnie zbyt drogie. Inny wytknęli za to Gosi, że zachęca ich do kupna nowych czapek, podczas gdy jeszcze niedawno promowała w sieci zakupy "z drugiej ręki".

Gonia w rozmowie z Michałem Dziedzicem stwierdziła, że jako osoba publiczna liczy się z tym, że jej profil w social mediach musi wzbudzać emocje. Dodała, że często dostaje od fanów podziękowania za to, że przy porannej kawie mogą śledzić jej internetowe poczynania.

Mój profil jest takim miejscem, w którym co i rusz wybuchają kontrowersje. Zaprzyjaźniona obserwatorka napisała do mnie, że dziękuje, że jestem w social mediach. U mnie zawsze coś się dzieje. Nasza rola jest taka, żebyśmy budzili emocje. Żeby było, o czym pogadać w pracy przy kawie.

bEDmzMjx
bEDmzMjS
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(70)
Janek
11 miesięcy temu
Dziwny jest ten świat. Wszyscy wiemy do czego sprowadza się "praca" pani Małgorzaty, a zarabia na tym takie pieniądze, że głowa mała. Moi przyjaciele zapierniczają w karetce po chorych na ten cały syf, od tygodni nie byli w domu, bo się boją o swoich bliskich (wynajmują wspólnie jakąś norę, żeby nie narażać rodziny), padają na twarz, a też psychicznie bywa ciężko, a ledwo wiążą koniec z końcem... Gdzie tu jest sprawiedliwość?
Megan
11 miesięcy temu
Ona ma konto typowo zarobkowe. Przy każdym jej zdjęciu powinien być napis "lokowanie produktu". Powinno to być uregulowane prawnie. Wtedy ludzie zobaczyli by, ze to zwykła reklama oraz zakrzywiona rzeczywistosc, a nie relacja z jej prywatnego życia. Bo do tego zostały stworzone media społ.
gosc
11 miesięcy temu
"Ze pandemia "miala czelnosc przyjsc do Majdanow"????
bEDmzMjT
Szkoda
11 miesięcy temu
Ludzie zdobywają Oscary, Nagrody Nobla, mają osiągnięcia w najróżniejszych dziedzinach, talenty ale inni mają lepsze wzory. Zachwycają się Gosią i jej osiągnięciami.
Poeta
11 miesięcy temu
Świata pępkiem to nie jest ale na pudlu tak!
Najnowsze komentarze (70)
Pompo nik
11 miesięcy temu
'Wystarczy (...) sprawdzić listę absolwentów Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej im. Feliksa Parnella w Łodzi, którą Małgorzata, wówczas nosząca nazwisko Kostrzewska, ukończyła w roku szkolnym 1996/97 (absolwenci opuszczają szkołę, mając 19 lat). Swoją uczennicę pamięta doskonale wychowawca klasy Włodzimierz Sidor. "Małgosia była w klasie, którą prowadziłem przez 1,5 roku" - mówi "Na Żywo". Co więcej, w jednym z tabloidów Rozenek pokazała swój dowód osobisty - data jej urodzenia to 1 czerwca 1978 r.' No, co tam, emerytki - wierne komentatorki życia 42 - letniej obecnie Małgorzaty R. M., macie wzmożoną perystaltykę ze zgrozy?
Kabekaes
11 miesięcy temu
Kto to jest ? Czym ta pani zwojowała świat ze jest tak promowana ? Niczym.Media zrobiły z tej pani "gwiazde" i tu sie temat kończy.
Borixon
11 miesięcy temu
Aha, ona myśli że jest ważna i ma wpływ na czyjeś emocje.....Kompletny odlot
ONA
11 miesięcy temu
Dorabianie ideologii do reklamowej pustki...Przekonania i sympatia do produktów zmienna i w kierunku skąd silniejszy wiatr od kasy!!! To się nazywa hipokryzja!
To proste🤷‍♀...
11 miesięcy temu
Błazny też budzą emocje
JAA
11 miesięcy temu
Ciekawe czemu jrj rodzice o niej nic nie mówią Napewno się wstydzą
Ula
11 miesięcy temu
Najgorsze jest to, że Pani Małgosia naprawdę chyba wierzy, że robi coś ważnego...
w3e
11 miesięcy temu
Ma odlot, oderwana od normalności, pogubiona, uzależniona od wizerunku i mediów i kasy
bEDmzMjL
Ulena
11 miesięcy temu
Mam znająmą sąsiadkę która jest ratow nikiem medycznym przyszła z dyżuru po 25 godz i jeszcze zadzwoniła czy czegoś nie potrzebuję bo jestem sama przeziębiona a ta całe dnie jej w domu nie ma bo program bo plan zdjęciowy foty w lesie na ulicyi diabli wiedzą co jeszcze i raptem damulka wykończona bo musi w domu z dziećmi zostać bo mąż a raczej zdrowybyk dostał dreszcze i coś jeszcze i panika foty sobie strzela Heńka zdjęcia musi mieć( a co nie miał w telefonie) oświadczenia wydaje no minister wstrzymać oddech ludziska świat się wali moje marzenie róbcie swojeMajdany i zniknijcie z przestrzeni publicznej..😺🙉🤐😬
Luca 76
11 miesięcy temu
Gdzie moj komentarz?
Ils
11 miesięcy temu
Jak ona wygląda na ostatnim zdjęciu...masakra. Co ona z sobą zrobiła!!!?
GAg
11 miesięcy temu
Czy ona tak na serio? Na prawdę tylko biedni umysłowo ludzie mogą rozmawiać w pracy przy kawie o malgoni.
koko
11 miesięcy temu
Ona nie wzbudza emocji,ludzie jej nienawidzą.
Obywatel
11 miesięcy temu
Babci Małgosi już dziękujemy, natomiast dziadka Radka prosimy o wyjaśnienie sprawy z Zatoki Sztuki, ponieważ my pamiętamy.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEDmzMkE
bEDmzMkF
bEDmzMkG
bEDmzMkH
bEDmzMkI
bEDmzMkn