Skruszona Doda apeluje: "Nie dzielimy Polski na gusta muzyczne" (KLIKA PUDELKA)

77
Podziel się

W najnowszej Klice Pudelka opowiedzieliśmy o udziale muzyków disco polo w koncercie zainicjowanym przez Rabczewską.

Koncert Artyści przeciw nienawiści odbędzie się już 27 lutego w Atlas Arenie w Łodzi. Inicjatywa zapoczątkowana przez Dodę wzbudza wielkie zainteresowanie, a bilety rozchodzą się w ekspresowym tempie. Emocje wybudza również lista artystów, którzy wystąpią na jednej scenie. Fani zaczęli dopytywać Dodę, czy mogą liczyć na pojawienie się gwiazd disco polo. Przypomnijmy, że jeszcze kilka lat temu Rabczewska dość oschle wypowiadała się o tym gatunku muzycznym.

Niedawno zaś w social mediach przyznała, że piosenki disco polo są najbardziej hejtowane w branży muzycznej. Ze skruchą dodała, że sama swego czasu przyczyniła się do tego. Tuż po wyzwaniu Dody ogłoszono, że rozmowy z jednym z najpopularniejszych zespołów disco polo - Bayer Full - są na zaawansowanym etapie.

Premiera Kliki Pudelka, już w najbliższa niedziele o godzinie 12:00 w kanale naziemnym telewizji WP.

KOMENTARZE
(77)
gość
rok temu
Co za hipokryzja. Sama atakowała i biła ludzi, a teraz jak jest okazja żeby zarobić to nagle wielka przeciwniczka hejtu..
gość
rok temu
Jaki trzeba mieč gust żeby słuchač jej wypocin? 😂
gość
rok temu
Wogole sie bilety nie sprzedaja przez dode
kika
rok temu
o odezwała się pierwsza sprawiedliwa. może jakiś duecik z Zenkiem M. dla zwiększenia wlasnej kariery. hihih
gość
rok temu
Może już jej dosc
Najnowsze komentarze (77)
KACZMAREK
rok temu
Jaka ona brzydka jest. Okropna. W młodości o wiele seksowniejsza była
gość
rok temu
wanda idź do psychiatry kobito bo majdanowa ma was w jelicie grubym a ty się wiecznie onanizujesz nia....
gość
rok temu
Melomanii, grafo, kino, leko, narko, klepto,....mani, to wszystko maniacy, czyli ludzie umysłowo chorzy. Nie zdrowsi są fanatycy, czyli czegokolwiek/kogokolwiek fani, chyba że są to papugujące swoich idoli dzieci.
gość
rok temu
Gwiazda Pudelka😂
gość
rok temu
Nie wiem kogo moze zainteresować ten koncert. Jedynym prawdziwym artysta bedzie tam Bayer Full, to o czymś świadczy :)
gość
rok temu
rynek się zapełnił obrazem dody skandalizującej i pomalowanej lalki , to zmienia strategię kłamstwa o sobie, będzie teraz miła i dobra... a i tak jej to nic nie da
gość
rok temu
Co ta wiedźma bredzi
gość
rok temu
Jej maz wygląda jak goryl to ona musi wyglądać jak małpa z mordy, zeby pasowali do siebie
hah
rok temu
Pudelku, cudowna cenzura. Sami przyczyniacie się do hejtu, jak można dać + tylko komentarzom, które ją obrażają, nie można dać im -, a tym, które ją chwalą to na odwrót. Iks de. Genialny biznes, komizm.
gość
rok temu
wanda kup woalkę bo czeka cie kolejna zdrada
gość
rok temu
to tylko karma na te wszystkie niegodziwości tej dziuni, jej agresję, chamstwo, wyrachowanie, kłamstwa,udawanie....mam wymieniac jeszcze? a zmiana na 3 4 jest niemożliwa.To zabieg PR bo dorosli tak się nie zmieniają chyba ze po długiej psychoterapii ale minimum 2-letniej....Toż to psychopatka z prowincji.
gość
rok temu
wzruszyła mnie ta odmiana doroni...i zapewne jej IQ przybyło, i firma PR się sprawdza...wszystko wyciska mi łzy na te rewolucyjną odmianę.......a jak tam siostra? dostała pomoc? albo dobre słowo?
gość
rok temu
No cóż wnioskując po komentarzach jak narazie tylko Doda potrafiła się zmienić, a komentujący jeszcze nie ogarniaja, że czasem można wydorośleć, trudno wszystko przed nimi
gość
rok temu
Nie lisica
...
Następna strona