Trwa ładowanie...
Przejdź na

Skrzynecka broni Joanny L.: "90% Z NAS miało SETKI TAKICH SYTUACJI!"

1555
Podziel się:

"Dzieje się jej krzywda! Zrobiono z niej kozła ofiarnego!" Naprawdę? 90 procent ludzi jeździ po pijaku?!

Skrzynecka broni Joanny L.: "90% Z NAS miało SETKI TAKICH SYTUACJI!"
bESWGSPp

W poniedziałek rano warszawska policja zatrzymała Joannę L., znaną polską celebrytkę, która spowodowała wypadek po pijaku. Swoje luksusowe porsche prowadziła mając 1,2 promila alkoholu we krwi. Joanna postanowiła walczyć o swój wizerunek i wydała oświadczenie, w którym tłumaczy się, że... "wypiła wino do kolacji". Wina były chyba z dwa, albo nie była to kolacja, tylko śniadanie.

Jej koleżanka z programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo, Katarzyna Skrzynecka, broni celebrytki zarzucając Internautom i mediom "linczowanie" gwiazdy. Jej zdaniem Joanna miała tylko pecha, bo wszyscy jeżdżą po pijaku...

bESWGSPr

Jestem pierwszym ze świadków, który widział Joasię całkowicie trzeźwą, rzetelnie pracującą i uważam, że media usiłują z niej zrobić wroga publicznego, lincz publiczny jest dalece niesprawiedliwy, bardzo współczuję jej tej sytuacji - przekonuje w rozmowie z Newseria Lifestyle. Wszystko to, co się dzieje, jest pomnożone po tysiąckroć.

Usprawiedliwiając pijaną koleżankę stwierdza dalej, że... "90 procent z nas" jechało samochodem po paru winach, mając 1,2 promila alkoholu o 10 rano. I to, uwaga... "setki razy"!

90 procent z nas miało w życiu setki takich sytuacji, kiedy będąc na kolacji z przyjaciółmi wypiło wino czy kilka lampek wina i nawet nie pomyślało, wstając następnego dnia, czując się osobą zupełnie trzeźwą, że może jeszcze coś w organizmie zostało. Dzieje się jej wielka krzywda.

Czy to wyznanie oznacza, że Katarzyna Skrzynecka też jeździła setki razy pijana? Uważa, że gwiazdom naprawdę coś takiego powinno uchodzić na sucho? Skrzynecka jest przecież matką. W samochodzie, w który wjechała pijana Liszowska mogło być czyjeś, a nawet jej, dziecko.

bESWGSPx
bESWGSPS
KOMENTARZE
(1555)
gość
7 lat temu
Co nie zmienia faktu że Pani Joanna spowodowała wypadek, co samo w sobie świadczy o tym, iż nie czuła się tak dorbze i idealnie jak twierdzi
gość
7 lat temu
Pamiętajmy - 1,2 promila. Żadnego wciskania kitów o dobrym samopoczuciu.
gość
7 lat temu
nie prawda Pani Kasiu, nie 90% raczej 10%
bESWGSPT
gość
7 lat temu
ma być potraktowana jak każdy inny przeciętny człowiek
gość
7 lat temu
czemu ma służyć obrona pani L przez pulchną koleżankę?
Najnowsze komentarze (1555)
gość
6 lat temu
Pani Katarzyno. Wystrzegać się tylko was wszystkich na ulicach
kik
6 lat temu
O czym ta Skrzynecka p*****y? Ten 10% margines mierzy zdrową resztę społeczeństwa swoją miarą...
gość
7 lat temu
Każdy kierowca myśli przed piciem czy będzie rano jechał samochodem i czy może wypić piwo czy kilka win. Pani Liszowska podjęła ryzyko i wpadła. Nie na miejscu są tu tłumaczenia, że inni piją, bo tak się nie można usprawiedliwiać. Pani Skrzynecka powinna pójść o krok dalej i powiedzieć, że Liszowska pozwie producentów alkoholu za to, że produkują takie ścierwo co nie chce wyjść z jej organizmu, kiedy ona musi jechać autem.
gość
7 lat temu
Kiedyś lubiłam Skrzynecką, ale od kiedy oglądam ją w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" przestałam. Wywyższa się i próbuje pokazać, że się zna na rzeczach, o których nie ma pojęcia. W tym przypadku również. Osobiście jako kierowca czuję się obrażona wypowiedzią Skrzyneckiej.
gość
7 lat temu
Kogo to obchodzi że jakaś tam Liszowska ma bogatego męża i Porsche? Dobrze, że nikogo nie zabiła gdy pijana jechała samochodem.
Ag
7 lat temu
Katarzyna Skrzynecka mnie rozczarowała swoją obroną Liszowskiej. To co powiedziała jest chore. Jestem ciekawy co by powiedziała, gdyby zza któregoś samochody wyszła np. jej matka lub ojciec albo dziecko lub mąż i Liszowska zabiłaby tę osobę, czy też by jej broniła??? Dla mnie pijany kierowca to b*****a i kara musi być surowa, bardzo surowa. Co innego gdyby była trzeźwa i np. zagapiła się. Pijana, pijany, nie ma wytłumaczenia, kara i to sroga.
gość
7 lat temu
Tyle promili nie miewa się po lampce wina.jest to buta i pycha takich ludzi,gdyż uważają że właśnie im wszystko wolno.Mucha ma dwieście procent racji.Należy bezwzględnie tępić pijanych za kierownicą.
gość
7 lat temu
Uczepiliście się i tyle. Mało ludzi jeździ po pijaku? Robicie zamęt jak by to było coś wyjątkowego. Przyznała się i poniesie karę i już. Po co robić z igły widły?
bESWGSPL
gośććććć
7 lat temu
Pani Katarzyna trochę się ośmieszyła tym komentarzem! tylko że jakby to nie Joanna kierowała tym autem tylko ktoś inny to by był najgorza osobą. Kilka dni po tym jak Pani Joanna miała wypadek , pijany kierowca spowodował wypadek i zginęła kobieta w 7 miesiącu ciąży a kilka dni po niej jej mąż. Osierocili 3-letcią córke i co Pani Kasia też powie że to nic takiego , że wieczorem wypił z kolegami 3 piwa i rano się czuł na siłach??
gość
7 lat temu
pani skrzynecka powinna sie poddać badaniom jest zagrożeniem dla społeczeństwa.
gość
7 lat temu
szkoda ze jej to sie nie zdarzylo a bzdury jakie mówi szkoda komentowac
Doktor
7 lat temu
Usprawiedliwia też pani siebie pani Katarzyno . To nie jest mądre tłumaczenie .
gość
7 lat temu
Chyba 90% zdarza sie tak u was , celebrytom jak nie po alkoholu tak po narkotykach
gość
7 lat temu
mogło być dziecko a nie musiało k***a! co to za gdybane nikt nie jest do h**a święty czy nie ? ;P
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bESWGSQE
bESWGSQF
bESWGSQG
bESWGSQH
bESWGSQI
bESWGSQn