Trwa ładowanie...
Przejdź na

Skrzynecka o in vitro: "Środowiska religijne nie powinny przekraczać granicy fanatyzmu"

103
Podziel się

Jurorka "Twoja twarz brzmi znajomo" stwierdziła, że wiara nie powinna ograniczać współczesnej medycyny. Zgadzacie się z nią?

bCyCfjnp

Podczas gdy wielu samorządowców stara się wspomóc pary planujące powiększyć rodzinę dzięki metodzie zapłodnienia in vitro, ekipa rządząca na Wiejskiej ze wszystkich sił próbuje zablokować ich działania, głównie ze względu na różnice światopoglądowe. Głos w sprawie zajęło też wiele gwiazd, między innymi Małgorzata Rozenek-Majdan.

Do dyskusji włączyła się także Katarzyna Skrzynecka. Jurorka Twoja twarz brzmi znajomo stwierdziła w jednym z ostatnich wywiadów, że in vitro jest dobrodziejstwem, a środowiska religijne wykraczają poza swoje kompetencje, próbując narzucić reszcie społeczeństwa swój punkt widzenia.

Co Wy sądzicie o sprawie?

bCyCfjnS
KOMENTARZE
(103)
gość
rok temu
Tak, zgadzam się z nią. Jeśli Bóg dał człowiekowi rozum, to po to, by go używać... W Biblii nie ma wzmianki na ten temat, a to, co ustalili sobie księża, którzy często grzeszą na potęgę, nie interesuje mnie.
gość
rok temu
Dokladnie poza tym kler niech sie zajmie modlitwa
gość
rok temu
Ma rację!
bCyCfjnT
gość
rok temu
dajecie 500+ ludziom ktorzy pija a nie dbaja o dzieci ktorym to dajecie a zeby pomoc ludziom ktorzy pragna dzieci nie pomoga finansowo na invitro bo to grzech sredniowiecze, zgadzam sie z Kasia
KACZMAREK
rok temu
A jak księża gwałcą i wykorzystują dzieci to kościół milczy.
Najnowsze komentarze (103)
gość
rok temu
Człowiek powstaje od momentu połączenia się plemnika z komórką jajową.... nie ma innej opcji.....
gość
rok temu
A niech sobie fanatycy przekraczają jakie im się podoba granice fanatyzm. Żaden inteligentny człowiek nie jest ani fanatykiem, ani maniakiem niczego i oczywiście nikogo.
gość
rok temu
MA PANI RACJĘ.
gość
rok temu
ma racje, co ma kler do tego.
gość
rok temu
W 100% ma rację.
gość
rok temu
Jaka aborcja?! Słabe zarodki przestają się rozwijać i umierają. Jeśli zostaje kilka zdrowych zarodków to para może je zamrozić i za jakiś czas przeprowadzić kolejny transfer. Jeżeli nie planują więcej dzieci, takie zarodku można przekazać innym parom. W jaki sposób niby zabijanie innych zarodków ma sprzyjać temu jednemu, który zostanie podany...masakra, co za bzdury.
gość
rok temu
znowu bredzi?
gość
rok temu
Przeciez in vitro to jest cholernie inwazyjna i droga metoda. W dodatku pozostale zaplodnione zarodki... Ech szkoda gadac. Moze i postep medyczny. Ale dla mbie to upadek czlowieka. I piczatek konca ludzkosci.
bCyCfjnL
gość
rok temu
wara od kościoła
gość
rok temu
Ci co maja stycznosc z in vitro doskonale wiedza ze zarodkow jest za malo lub wcale. A wsparcie finansowe by sie bardzo przydalo. Niektorym sie nawet nie sni jakie to sa koszty
gość
rok temu
W naturze nie karzdy zarodek sie rozwinie na 4 ,3 laduja w kiblu wiec nie ma co sie znednie roztkliwiac.Ziemia jest potwormie przeludniona martwcie sie o swoje dzieci czy wystarczy im czystej wody i powietrza a nie o cudzie zarodki.
gość
rok temu
Tylko co z resztą zarodków ???? Na bruk?
gość
rok temu
Ma racje
gość
rok temu
trzeba koniecznie wprowadzić dotację ksiądz +
...
Następna strona
bCyCfjon