Trwa ładowanie...
Przejdź na

Sławomir kąśliwie o wokaliście Bayer Full: "Nie śpiewamy z playbacku i USB"

77
Podziel się

"Na rynku jest miejsce dla każdego" - uspokaja Świerzyńskiego.

bCNVJwjV

Lider Bayer Full jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych w Polsce muzyków disco polo. Koncertuje też poza granicami kraju. Nie ma chyba jednak zbyt dobrych wspomnień z tym związanych. Przypomnijmy: Lider Bayer Full: "Gram dla Niemców i Holendrów, to tumany i tępe dzidy, które nie czują rytmu!"

Sławomir Świerzyński, który do niedawna bił rekordy popularności i sprzedaży, jest o nie bardzo zazdrosny. Piosenkarz chętnie komentuje działalność kolegów z branży, niedawno oberwało się Sławomirowi Zapale. Gwiazdor disco polo stwierdził, że oglądalność Sławomira na YouTube jest zakłamana. Dodał, że Zapała izoluje się od innych muzyków. Na zaczepki muzyka szybko odpowiedział twórca rock polo, który nie krył zdziwienia, że jego sukcesem interesuje się legenda disco polo. Dodał, że przed koncertem nie izoluje się od innych muzyków, tylko szuka skupienia, ponieważ nie gra z playbacku.

bCNVJwky
KOMENTARZE
(77)
gość
rok temu
Jeden wart drugiego. Choć pan z Bayer full ma mega mniemanie o sobie i swoim „talencie”. Jeden i drugi tworząc muzyczne koszmarki.
gość
rok temu
Pan Świerzyński z Bayer Full ukradł już dawno temu piosenkę pewnemu twórcy wędrującemu po górach, Karolowi Płudowskiemu - tytuł "taka piosenka". Ponieważ Świerzyński miał kasy jak lodu to sprawę przeprowadził sądownie i nie zapłacił temu biedakowi ani grosza. Dlatego jak piszecie, że śpiewa z playbacku i USB to mnie nie dziwi
gość
rok temu
Dobrze odpowiedzial temu homofobowi z Bayer Full
bCNVJwkz
gość
rok temu
Ten z bajeru to my chyba klapki brakuje
gość
rok temu
Myślałam że Swierzynski to fajny facet, ale bardzo się myliłam. Wychodzi na to, że to cwaniak i kombinator, któremu nie chciało się płacić wyższego ubezpieczenia, choć było go stać opływać w luksusy i beztroskie życie. Teraz nagle obudził się z ręką w nocniku, bo zobaczył, jak niską będzie dostawać emeryturę. Podobnie Rodowicz i wielu innych.
Najnowsze komentarze (77)
gość
rok temu
ale on bbrzydal jest fuuuuuuuuuuu
gość
rok temu
Proszę zniknąć.
gość
rok temu
POLSKA TO PIĘKNY I NOWOCZESNY KRAJ. ALE TY SPADLAS Z DRZEWA I NIE DOCENIASZ POLSKI WIĘC WYPAD Z TEGO KRAJU.
gość
rok temu
muzyk ,
gość
rok temu
"Artysta" slawomir wyglada jak perwersyjny zbok i ta jego p*****a żona kto tę pare lansuje i dlaczego.
gość
rok temu
"Artysta" slawomir wyglada jak perwersyjny zbok i ta jego p*****a żona kto tę pare lansuje i dlaczego.
Gość
rok temu
Ma rację.
gość
rok temu
nie znosze tego lysego z ta zona kara to jakas straszna pomylka lysol zamilcz juz
bCNVJwkr
gość
rok temu
Ci to za ludzie???? Muzyka nie do słuchania.
gość
rok temu
"przystojnego" slawka wyrzucić z TVP bo nie wiem kto ogląda ten 'super' program
gość
rok temu
Kto to w ogóle jest ten Sławomir i skąd się wziął-taka gwiazda.
gość
rok temu
I ma rację. Nie zapomnę jak u nas w mieście z jakiejś tam okazji miał koncert Bayer Film i w pewnym momencie brakło prądu, muzyka nie grała a on dalej udawał że śpiewa tylko dźwięku żadnego z siebie nie wydawał 😂
Pshemko
rok temu
Jak jestem zmuszona spojrzec na reklame ze Slawomirem, to mam wrazenie ze "hicior" Zakopane juz sie mocno opatrzyl (i osluchal)
gośc
rok temu
Bayer Full to tragedia ,poruszaja sie na scenie jak stado emerytow, ostatnio byl koncert i na tle reszty wygladali zalosnie, a jak zagrali Blondyneczke to masakra , zatrzymali sie 30 lat temu
...
Następna strona
bCNVJwkT