Trwa ładowanie...
Przejdź na

Ślotała: "Niedożywienie niekoniecznie oznacza głód. To też wybieranie złych produktów!"

37
Podziel się

"Niedożywienie dzieci nie funkcjonuje tylko w rodzinach patologicznych, ale także w rodzinach normalnych" - mówi "Modny Tata".

bCzgMcCt

W Polsce z powodu niedożywienia cierpi blisko 170 tysięcy dzieci. W związku z skalą zjawiska powstała kampania społeczna Jem Drugie Śniadanie, mająca uświadamiać, że problem nie dotyczy tylko dzieci z najuboższych rodzin. Zaangażowali się w nią Zosia Ślotała, Kasia Glinka i Michał Będźmirowski promujący się jako "Modny Tata".

Niedożywienie dzieci nie funkcjonuje tylko nie tylko w rodzinach patologicznych, ale też w rodzinach normalnych. Zawsze powtarzałem, że ten cały projekt Modny Tata i wszystkie kwestie związane z nim i działalnością w social mediach, bardzo się cieszę, że za tym idzie jakaś wartość dodana. Że to nie jest tylko pusty przekaz informacji odnośnie jak się ubrać - mówi Michał Będźmirowski.

_**Niedożywienie niekoniecznie oznacza głód, p**onieważ niedożywienie to jest także wybieranie złych produktów żywieniowych, czyli jedzenie, które ma absolutnie zero wartości, kiedy je jemy_ - podkreśla Zosia Ślotała.

bCzgMcCv

Przekonuje Was wybór ekspertów ds. żywienia?

Przypomnijmy, jak na co dzień pracuje Zosia: Ślotała: "Bywam w Spa 2-3 RAZY W TYGODNIU! TO MOJA PRACA!"

bCzgMcCB

Źródło: Newseria Lifestyle

bCzgMcCW
KOMENTARZE
(37)
Hektorrr
4 lata temu
Promuja zdrowy tryb zycia i zarazem margaryne... to HIPOKRYZJA - margaryna jest chyba najgorszym z tluszczy!
gość
4 lata temu
lepsze to, niz zjesc snickersa czy 7daysa czy wstapic po zestaw do maca :) kasza gryczana bardzo syci
gość
4 lata temu
PRAWDA. G***i rodzice napychają dzieci byle czym zamiast ugotować polską zupkę jarzynową i kotlecik. Dziecko jak obiadu porządnego nie zje to potem cały dzień podjada bo organizm domaga się składników a nie zapychaczy.
bCzgMcCX
As.
4 lata temu
Chyba to dobre miejsce, by przesłać pozdrowienia dla ALI :)
gość
4 lata temu
Boze ale jestem glodna.... zjadlabym kasze gryczana i kotlety sojowe z sosem pieczarkowym......
Najnowsze komentarze (37)
gość
4 lata temu
..i suróweczke :-) MNIAMMM
gość
4 lata temu
na tym pudelku to samo sfrustrowane k*rwy siedzą... do roboty!!!! a nie przed kompem grubasy biedne!!
gość
4 lata temu
slotala ekspertka jak z koziej dvpy klarnet ona co najwyzej moze doradzac jak kozojjebbcowi dac dvpy I nie zlapac jakiejs arabskiej dzumy
gość
4 lata temu
Teraz czekamy na wypowiedzi Niesiołowskiego oraz Kosiniaka na temat walorów odżywczych szczawiu i mirabelek. Niestety niedożywionych dzieci jest w Polsce więcej i jasno to wynika z nadań GUS oraz Unicef. Ale kogo to obchodzi.
4 lata temu
U tego PANA klania sie znajomosc slowa "patologia" Bo z tego Co on powiedzial wynika, ze Rodziny umowie, calkiem normalne rodziny, ktorym czesto nie starcza pieniedzy konca miesiaca, przez Co dzieci moga niedojadac, sa patologia... Brawo Ty modny tata!! Ubostwo=patologia?? Od kiedy??!! Zal.
gość
4 lata temu
As. Chyba to dobre miejsce, by przesłać pozdrowienia dla ALI :) - Czy chodzi o Alę G. z Poznania?
Vito
4 lata temu
O PO MODZIE RKSPERTKA OS ZYWIENIA......TA PANUISIA JEST TAK K**W,,,,, ZEBUJACA ZE AZ GLUPIO ...I SKONCZCIE Z TA ZOSIA ...TO ZOFIA.....ALE I TAK P***D.....
gość
4 lata temu
Margaryna to szajs ale fakt ludzie kupują straszne gówno do jedzenia za cięzkie pieniądze
bCzgMcCP
gość
4 lata temu
telewizja zamiast promować i płacić pieniądze dla wątpliwych specjalistów od żywienia powinna za te pieniądze zaprosić grupkę uczniów do studia i promować wśród nich zdrowa żywność może jakieś warsztaty
gość
4 lata temu
odkrywcze sądy i opinie. Mogła być koleżanką Dody. Odrobinę mądrzejsza ale to chyba nie sztuka być bardziej mądrzejszą niż ta ciechanowska przygłupia r*****a....
gość
4 lata temu
Raz skorzystałam z porad dietetyczki. Opracowała mi dietę. Skończyło sie opuchlizną głodową, i problemami zdrowotnymi. Bo pani dietetyczka zaproponowała mi właśnie kiepskie produkty.
gość
4 lata temu
I wiecznie Kasia i Zosia, a przecież one nie mają już nastu lat... Katarzyna i Zofia brzmi sensowniej
gość
4 lata temu
Co ma Glinka w miejscu brwi? Kiedy skończy się moda na ich domalowywanie?
gość
4 lata temu
ten modny tata jest strasznie brzydki z buzi... ale tak konkretnie brzydki.
bCzgMcDr