Trwa ładowanie...
Przejdź na
Goss
|

Ślubna stylizacja Kourtney Kardashian uraziła UCZUCIA RELIGIJNE Małgorzaty Tomaszewskiej: "To jakaś KPINA Z WIARY?"

330
Podziel się:

Podczas kącika show biznesowego w "Pytaniu na śniadanie" padł temat ślubu Kourtney Kardashian i Travisa Barkera. Widząc wizerunek Matki Boskiej na welonie celebrytki, Małgorzata Tomaszewska momentalnie się rozsierdziła i uznała to za przekroczenie pewnej granicy. Was też to razi?

Ślubna stylizacja Kourtney Kardashian uraziła UCZUCIA RELIGIJNE Małgorzaty Tomaszewskiej: "To jakaś KPINA Z WIARY?"
Małgorzata Tomaszewska pomstuje na Kourtney Kardashian w "Pytaniu na śniadanie" (AKPA, Instagram.com)

W poniedziałek polskie media obiegły wieści o trzecim (i tym razem podobno wiążącym) ślubie Kourtney Kardashian i Travisa Barkera. Para ślubowała sobie miłość i wierność w zabytkowej posiadłości we włoskim Portofino, gdzie zjawili się w kreacjach Dolce and Gabbana. W tej ważnej chwili towarzyszyli im najbliżsi, w tym oczywiście członkinie rodu Kardashian-Jenner.

Wielki dzień Kourtney KardashianTravisa Barkera jest dla wielu ogromnym wydarzeniem, a celebrytka nie ukrywa, że w końcu jest szczęśliwa. Tradycyjnie nie obyło się jednak bez krytyki, którą nieoczekiwanie ściągnęła na nią ślubna stylizacja. Na miejscu pojawiła się bowiem w krótkiej sukience odsłaniającej nogi i zaprezentowała długi welon z wyszywanym wizerunkiem Maryi.

Zgodnie z przewidywaniami, niektórzy internauci poczuli się urażeni stylizacją Kourtney, którą oskarżono o sprowadzanie symboli religijnych zaledwie do roli ślubnego dodatku. Choć przeważająca część komentarzy pod postem Kardashianki to gratulacje, nie sposób nie zauważyć, że niektórzy wyraźnie mają jej za złe to, jak ubrała się na własny ślub.

Zobacz także: Zero od jurorów z Ukrainy oraz co pogrążyło Ochmana

Teraz okazuje się, że do chóru oburzonych dołączyła także Małgorzata Tomaszewska. W poniedziałek wraz z Aleksandrem Sikorą zasiadła na kanapie "Pytania na śniadanie" w roli prowadzącej, a jednym z punktów programu był oczywiście kącik showbiznesowy. Poruszono tam temat ślubu Kourtney i Travisa, a prezenterka zareagowała na welon z wizerunkiem Maryi sporym oburzeniem.

Tam też jest Matka Boska na welonie! Nie rozumiem tego. Czy to jest jakaś kpina z wiary? - irytowała się.

Prowadząca kącika show biznesowego chyba nie spodziewała się takiej reakcji i postanowiła wziąć Kourtney w obronę. Jej zdaniem celebrytka na pewno nie chciała nikogo urazić.

Nie sądzę, aby to była kpina z wiary. To nie pierwszy raz, kiedy projektanci przenoszą taką sakralną symbolikę do świata mody i wydaje mi się, że to jest tylko i wyłącznie kwestia symboliki. Nie wydaje mi się, aby w dniu ślubu oni chcieli żartować czy prześmiewać wiarę - usiłowała tłumaczyć.

Na szczęście Tomaszewska odpuściła, jednak wciąż zdawała się niezwykle urażona gestem Kourtney. Rozumiecie jej emocje?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(330)
Bell
miesiąc temu
Goła pupa i Matka Boska? No raczej nie bardzo.
Nas
miesiąc temu
Tak nas też to razi. Dla kardaszianek krzyż lub Maryja to modne dodatki....niestety
Bona
miesiąc temu
Kobieta z dziećmi,po rozwodzie w białym welonie...Ten ślub( który raz z rzędu?) to zwykła farsa.I nawet mnie ten welon tak nie razi ale samo podejście do instytucji małżeństwa,oni robią cyrk z tych ślubów.Ameryka to kraj bez żadnych obyczajów,te ich śluby w Las Vegas to porażka.A tej parze daje góra 5 lat
Jol23
miesiąc temu
Tak razi bo ta panienka nie jest osoba do nasladowania i mlodzi biora z niej wzor nie powinna takiej sukni z tym wizerunkiem zakladac
gosc
miesiąc temu
Nie wydaje mi się, żeby ta trzecia ceremonia miała coś wspólnego z Chrześcijaństwem. Natomiast mam już dosyć czytania, że jak ktoś jest wierzący to od razu ma być wg was wszystkich święty, nieskalany itd..... Każdy popełnia błędy, każdy może się rozwieść, nawet jak jest wierzący, bo od tego jest spowiedź i zal za grzechy, a Kościół nie wyklucza rozwodników (owszem, pewne sakramanety są już dla nich niedostępne, ale to nie jest równoznaczne z wyrzuceniem z Kościoła). Ogarnijcie się wszyscy "nieskalani" i idealni, co wytykacie Tomaszewskiej rozwód, bo przykro się to czyta. Ona ma prawo do szacunku do swojej wiary i też ma prawo do błędu, do wolnej woli i do rozwodu.
Najnowsze komentarze (330)
hipokryzja
miesiąc temu
Katolicy są tacy zabawni... Najpierw sami pchają swoją symbolikę poza koscioly a potem mają pretensje, ze nie dla kazdego ta symbolika ma jakieś głębsze przesłanie xD Jeśli maryjka na ubraniu kogoś obraża, to proponuję, by był zakaz umieszczania maryjek poza miejscami kultu. W sumie mam już dość widoku wiszącego truchła na krzyżu na niemal każdym skrzyżowaniu, przy drogach dzieci do szkoly.
Jezu
miesiąc temu
Niech wytoczy jej proces🙄🙄
Rgyui
miesiąc temu
Tak,Goska, Kourtney nie moze spac po Twoich slowach....
Konstanty
miesiąc temu
Tomaszewska, zresztą tak jak jej tatuś, podlizuje się Kościołowi Katolickiemu, tak że robi się z tego karykatura.
Konstanty
miesiąc temu
Tomaszewska, zresztą tak jak jej tatuś, podlizuje się Kościołowi Katolickiemu, tak że robi się z tego karykatura.
Konstanty
miesiąc temu
Tomaszewska, zresztą tak jak jej tatuś, podlizuje się Kościołowi Katolickiemu, tak że robi się z tego karykatura.
Konstanty
miesiąc temu
Tomaszewska, tak jak zresztą, jej tatuś, podlizuje się tak Kościołowi Katolickiemu, że robi się z tego karykatura.
uczucia...
miesiąc temu
Niech Tomaszewska ta Kardashianke do proluratury poda, ze ona obraza jej uczucia religijne🤪🙈😂
Prawda
miesiąc temu
Co to kogoś obchodzi? Swojego życia nie macie? Polacy lubią oceniać innych, ale sami nie przyjmują oceny innych. To jej ślub i ma prawo nosić, co che! Ubrana była, welon zasłaniał resztę. Zacznijcie ludzie żyć! Obrażanie innych i komentowanie ich decyzji odnośnie ich życia, to marnowanie czasu!!!!!
Magdalena
miesiąc temu
Mam głęboko w tyle Maryję i to gdzie jej wizerunek się pojawia.
Elekt
miesiąc temu
Nie jestem fanką Pani Tomaszewskiej i nie jestem osobą,która co niedzielę biegnie do kościoła,ale jestem wierząca i to również było moje pierwsze odczucie. Nie chodzi o sam wizerunek na welonie,ale o połączenie go z taką sukienką. No i oczywiście cała otoczka tego ślubu,to kim jest ta Pani,to wszystko razem razi
santi
miesiąc temu
polska inkwizycja się włączyła widzę, bez przesady takiego kultu Matki Boskiej jak w Polsce nie ma prawie nigdzie może w najbiedniejszych krajach gdzie wiara to jedyne co ludzie mają, bo perspektyw brak, dla niektórych Matka Jezusa była tylko naczyniem Boga, w każdym kraju każdy inaczej wierzy, jakie brzmi najważniejsze przykazanie Boga chociaż jego część?...... Miłuj bliźniego swego jak siebie samego. Miłość i wybaczenie to najważniejsze!
matka
miesiąc temu
nie widzę w tym nic zdrożnego, ani żadnego podtekstu religijnego, pewnie chciała wyrazić swoje uwielbienie dla Maryi, przecież to nie zakazane to tylko wizerunek...
Wero
miesiąc temu
Ten sam wizerunek ma na głowie Travis w formie tatuażu. Słaba ta wasza wiara, skoro takie bzdury obrażają wasze uczucia religijne xD
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie