Socha o powrocie na ścianki MIESIĄC PO PORODZIE: "Lubię czasem się odkurzyć i być nie tylko mamą!"

61
Podziel się

"Nie mogłam sobie odmówić wyjścia. Wracam na plan już w marcu, taki charakter pracy. Żałuję, że nie mam 20 tygodniowego urlopu macierzyńskiego".

W styczniu Małgorzata Socha została po raz drugi mamą. Aktorka urodziła córkę. Już miesiąc po porodzie pojawiła się na ściance, choć podobno początkowo planowała dłuższy urlop macierzyński. W najnowszym wywiadzie przyznała jednak, że już od marca jest na planie Przyjaciółek. Swoją obecność na imprezie tłumaczyła natomiast tym, że czasami ma ochotę być kimś innym niż tylko mamą.

Nie mogłam sobie odmówić wyjścia. Wracam na plan dość szybko, od marca zaczynam zdjęcia, wszystko się dzieje nagle, taki mam charakter pracy. Z duszą na ramieniu, moja głowa i myśli będą częściowo w domu. W takich chwilach żałuję, że nie mam 20 tygodniowego urlopu macierzyńskiego. Czasami zabieram dzieci na plan, ale to trudne, bo ciągle myślę, co się z nimi dzieje. Wyciszyłam się i zdystansowałam, to mi dobrze zrobiło. Lubię czasem się jednak odkurzyć, odmalować, być czasem kimś innym niż tylko mamą.

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

KOMENTARZE
(61)
gość
3 lata temu
One wszystkie niby się nie śpieszą, a ledwo urodzą mało nóg nie połamią tak lecą na te ściany, żeby im jakaś fota z butem nie umknęła, zachłanność i jeszcze raz zachłanność
gość
3 lata temu
Inne aktorki jakos mogą siedzieć w domu przez rok i nie chodzic po ściankach. Tak, na pewno chciałabyś zarabiać ile przeciętna Polka w imię macierzyńskiego!
gość
3 lata temu
Qrva jaki spokoj byl bez niej! Nawet 2 dzieci nie powstrzymie jej od lazenia po sciankach!
gość
3 lata temu
Znow zaczela zebrac po darmoche, ta to wysrana na wzsystko!
gość
3 lata temu
wiejska buła,brzydka jak noc
Najnowsze komentarze (61)
gość
3 lata temu
leci zeby o niej nie zapomnieli .zeby dostac cos za darmo,a po co im dzieci i tak sie nimi nie zajmuja,glupie gwiazdy ,kasa ,tylko kasa,.
gość
3 lata temu
Piękna Kobieta,ale widać zmęczenie na twarzy... ..nie ma nic cenniejszego niż pierwsze tygodnie przy dziecku,ale z drugiej strony trzeba łapać okazje...powodzenia pani Małgorzato.
zal.pl
3 lata temu
zawsze moze zrezygnoeac i dolaczyc do tego zaszczytnego grona matek ktore sie zwalnia albo przed albo po porodzie a czesto pierwszego dnia pracy po macierzynskim -chyba za kare bo trudno zrozumiec pracodawce. Moze takze zmienic prace na taka ktora stanowi 1/20 jej pensji.
gość
3 lata temu
Już minęło pięć minut Sochy teraz została tylko pyza na ściankach
gość
3 lata temu
kasa sie liczy a nie dzieci
gość
3 lata temu
A ja ją rozumiem.
masakra
3 lata temu
Ty możesz mieć nawet 20-letni urlop macierzyński ale jesteś zbyt pazerna i lepiej jedż zapłacić za ten parking z którego kiedyś uciekłaś.
gość
3 lata temu
Co za pierdo.one celebrytki. Muszą wracać do roboty bo zarabiają bidulki po 2 tysiące miesięcznie i nie mają nic odłożone. Druga Kożuchowska, też nie mogła być z malutkim dzieckiem tylko poleciała na ścianki, rzygać sie chce na ich widok, co za szmaciary.
gość
3 lata temu
Ma pani rację ,czasem trzeba się odkurzyć to dobrze działa na psychikę, a zadowolona mama to szczęśliwe dzieci.
gość
3 lata temu
A ja mam swoją firmę i gdy dziecko się urodziło nie patrzyłam na nic tylko jestem z nim w domku i cieszę się z uroków macierzyństwa 😄.Firma istnieje chociaż mało co dogladam ale mam satysfakcję że jestem z szkrabkiem małym już prawie rok w domu.Można można gdy tylko się chce
gość
3 lata temu
Zajezdza wiochą od niej. Zawsze bylo z nia cos nie tak, nie pomaga makijaz i drogie ciuchy.
gość
3 lata temu
Ona jest najładniejsza polską aktorką i normalną nie tak jak pseudo celebrytka z Dubaju J. Kupa uważa się za niewiadomo kogo a licznik krokowy przekrecony z pięć razy .
gość
3 lata temu
Ona chyba wypita byla
gość
3 lata temu
łap babo te ścianki bo ta kwadratowa uroda, rozplenia się
...
Następna strona