Trwa ładowanie...
Przejdź na

Sokołowska: "Ubrania nie noszę dłużej niż dwa lata"

45
Podziel się:

Aktorka żali się, że jej szafa pęka w szwach...

Popularną praktyką wśród celebrytek są aukcje internetowe, na których wyprzedają ubrania zalegające w ich garderobach. Zawartością szafy chętni dzieli się również Anita Sokołowska. Aktorka wyznała, że oddaje najbliższym ubrania, których nie miała na sobie dłużej niż dwa lata, wierząc, że przekazuje tym samym dobrą energię nowym właścicielkom. Zdaniem gwiazdy moda wraca, dlatego nie trzeba się ograniczać wyłącznie do sezonowych nowości.

KOMENTARZE
(45)
gość
3 lata temu
Ja mam piękne ciuchy,, które kupiłam np.10 lat temu, dużo ładniejsze niż to, co teraz można kupić. Mam sukienkę ze sztucznego, cieniutkiego zamszu, w której obroniłam swoją pracę mgr 24 lata temu. Trudno w to uwierzyć ,ale gdy ją zakładam raz na rok, wszyscy się zachwycają.Gust a moda to dwie różne rzeczy.
gość
3 lata temu
Wcale niczego takiego nie powiedziała, tylko ze ma tyle ubrań, ze znalazła w szafie jakies, których nie nosiła dwa lata. Słuchanie ze zrozumieniem.
gość
3 lata temu
A co z ochroną środowiska? Jaki wpływ na naszą planetę ma takie bezmyślne kupowanie ubrań? Przecież po ciuchy, których już nie chcemy nie przylatują czrodziejki i nie zamieniają ich w czarodziejski pył...
gość
3 lata temu
Ja też nie, a nie jestem gwiazdą.
gość
3 lata temu
A ja mam kasy jak lodu a noszę ciuchy, które kupilam 10 lat temu.
Najnowsze komentarze (45)
gość
3 lata temu
Ludziska lata po Warszawie w szmatach! To co widzicie pożycza
gość
3 lata temu
Widziałam ja w kawiarni!!! Kloszard jest lepiej ubrany niż ona! Kupuje używane i donosi Starocie w kiepskim gatunku sprzed 30 lat! na imprezy wypozycza! Co za oszustka
gość
3 lata temu
Tej babie się pokręciło w głowie myśli, że jest gwiazdą gra w serialach i nic więcej
gość
3 lata temu
Ty ciekawe czy majty to ubrania czy nie ? Co za klimaty !
Gość
3 lata temu
Ale problem ! Ja takiego nie mam,są kobiety którym to czego mam za dużo jest niezbędne.
gość
3 lata temu
To oddaj innym to się miejsce zwolni w szafie
gość
3 lata temu
dziwne ja piorę częściej po prostu i wtedy da się nosić więcej niż 2 lata ....
celebrity2use
3 lata temu
Pani Anito! Ponownie zapraszamy do naszego solidarnościowego sklepu online celebrity2use https://celebrity2use.com/ Może Pani oddać nam rzeczy, a 60% ceny ubrania zostanie przeznaczona na rzecz fundacji i stowarzyszeń!
gościuwa
3 lata temu
nie nosi dłużej jak 2 lata bo ich nie pierze, buhahaha
Jerzy Michala...
3 lata temu
Ten temat jest ważny, ale korzystając z okzaji, chciałem spytać o jeszcze jedną rzecz. Czy myślicie, że władze Wrocławia powinny zastanowić się nad jakimikolwiek próbami zamknięcia ścisłego centrum miasta dla ruchu samochodowego?
Jerzy Michala...
3 lata temu
Ten temat jest ważny, ale korzystając z okzaji, chciałem spytać o jeszcze jedną rzecz. Jak Waszym zdaniem rozwiązać problem braku miejsc parkingowych w centrum miasta?
jack
3 lata temu
Moją kurtkę noszę osiemnasty rok. Nie stać mnie na ciuchy, a pracuję całymi dniami, spłacam raty za mieszkanie, muszę utrzymać rodzinę, samochód którym jeżdżę do pracy itd. Ale za to patologia, którą mijam przy monopolowym zawsze inaczej ubrana. Niemarkowych ciuchów to też tam raczej nie widzę. 500plus robi robotę.
gość
3 lata temu
chetnie przyjme moge podac adres
gość
3 lata temu
Ojojojoj.....jak to mówią"u...... sie bieda i płacze"......
Oferty dla Ciebie