Trwa ładowanie...
Przejdź na

Spełniona Doda: "Udało się wszystko spiąć, czasami kosztem promocji mojej płyty"

62
Podziel się

Rabczewska zapowiedziała, że zajmie się produkcją filmu dokumentującego prace nad koncertem "Artyści przeciw nienawiści". "Ludzie wzięli urlopy i zaangażowali się za darmo".

bCHHUBnV

27 lutego na łódzkiej Atlas Arenie odbędzie się zainicjowany przez Dorotę Rabczewską koncert pod hasłem "Artyści przeciw nienawiści". Doda do udziału w wydarzeniu zaprosiła między innymi Edytę Górniak i Justynę Steczkowską, z którymi oficjalnie od wielu lat pozostaje w konflikcie. Gest pojednania przyjęła jedynie Steczkowska, która zagra między innymi z Sylwią Grzeszczak, Marylą Rodowicz, Marcinem Wyrostkiem, Grzegorzem Hyżym i Sarsą.

Doda nie kryje satysfakcji z zaangażowania celebrytów, przyznając, że organizacja wydarzenia odbyło się kosztem promocji jej najnowszej płyty. Celebrytka liczy, że jej zaangażowanie zostanie jednak wynagrodzone. Rabczewska zapowiedziała, że zajmie się produkcją filmu dokumentującego prace nad koncertem "Artyści przeciw nienawiści". Piosenkarka chce w ten sposób podziękować osobom, które bez wynagrodzenia zaangażowały się w inicjatywę.

bCHHUBoy
KOMENTARZE
(62)
gość
rok temu
Ona jest odrażająca w tej swojej obłudzie i głupocie
gość
rok temu
wygląda jakby się sfajdała
gość
rok temu
ale brzydka
bCHHUBoz
gość
rok temu
babcia w pampersie dodzia smrodzia
gość
rok temu
Kosztem Dubaju i Monako
Najnowsze komentarze (62)
gość
rok temu
mnie nogi drętwio od słuchania tego seplenienia i kłamstw
gość
rok temu
mnie nogi drętwio od słuchania tego seplenienia i kłamstw
gość
rok temu
No a lizanie sie w kinie z roojensem to co? jakoś po tym została jurorka w programie, który on produkował i ona twierdzi, ze doszła do wszystkiego sama, zawsze podkładała się tym fscetom, którzy mogli jej pomoc w karierze
gość
rok temu
A czy czasem nie upieklas dwóch pieczeni na jednym ogniu? Coś prędzej chyba :) teraz pewnie sprzedasz płyty 700 szt. ;) A nie 600 ;) na pewno twoją udawana zmianę ktoś łyknął ;) takze no
gość
rok temu
Czyli płyta się nie sprzedaje, bo Dodzia zamiast ją promować zajęła się organizacją koncertu.
gość
rok temu
Stary, obrzydliwy trans zwany doda, znowu pierniczy swoje farmazony
gość
rok temu
Stare pudło wyglądające jak chłop przerobiony na kobietę
gość
rok temu
Powinni was pozamykać za ten hejt.
bCHHUBor
gość
rok temu
Doda zrobi film z koncertu bo od lat gra na wiejskich festynach i publika mierna. Będzie potem wciskać wszystkim ze to był jej koncert i dla niej przyszli .
gość
rok temu
Na liście OLIS Dorotka ze swoimi muzycznymi wypocinami spadła już po zaledwie 2 (!) tygodniach sprzedazy na 30 miejsce i pewnie za tydzień już jej nawet w pierwszej 50-tce najchętniej kupowanych płyt nie będzie. Widać jaka to "gwiazda"i jakie jest zapotrzebowanie na jej muzykę.
gość
rok temu
Ach te odmieniane przez wszystkie przypadki hasła o "szczęściu", "spełnieniu" "osiagnięciu wszystkiego" jakby sama siebie pragnęła przekonać, że jest gwiazdą bo ludzie przecież widzą jak jest i widzą jak gra po dożynkach i do pustych sal...
Gość MATKA
rok temu
Dlaczego jak patrzę na nią, to wzbudza we mnie litość.? ŻAL patrzeć i słuchać, biedna dziewczyna NIE ma szacunku wśród ludzi. Ale na ten wizerunek pracowała latami, z pomocą rodziców
Dodon
rok temu
Weź już zniknij kobieto!!!
gość
rok temu
Ludzie przestańcie pisać te obrzydliwe komentarze. Hejterzy zacznijcie myśleć. W ten sposób można komuś zniszczyć życie. To straszne jak my rodacy się nienawidzimy.
...
Następna strona
bCHHUBoT