aktualizacja

Śpiewak "zbanowany" przez państwowe media? "Jestem zbyt niewygodny dla Patryka Jakiego"

55
Podziel się

"Prawa strona chętnie stosuje takie chwyty. To obrzydliwe i pełne hipokryzji" - oburza się kandydat na prezydenta Warszawy.

Jan Śpiewak w swojej kampanii przed wyborami na prezydenta Warszawy skupia się głównie na walce z dziką reprywatyzacją, która jest w stolicy prawdziwą plagą. Miejski aktywista niedawno ujawnił skandal z udziałem radnego Prawa i Sprawiedliwości, Edmunda Świderskiego. Śpiewak zapowiedział, że to jedynie początek wyciągania przez niego z rękawa "reprywatyzacyjnych asów". Zdaniem 31-latka, za swoją działalność został on "zbanowany" przez publiczne media, o czym świadczyło odwołanie rozmowy w Polskim Radio. Kandydat porozumienia "Wygra Warszawa" zapewnia, że nie ma zamiaru iść na wojnę z telewizją publiczną i skorzysta z każdego zaproszenia do stacji. Brak obecności w Wiadomościach tłumaczy byciem zbyt "niewygodnym dla Patryka Jakiego".

Polub pudelek.pl na Facebooku:
KOMENTARZE
(55)
gość
rok temu
W Polsce do polityki pchają się miernoty. Dla pieniędzy i szeregu innych korzyści. Potem mamy ludzi pokroju chama Tarczynskiego, Czarneckiego (bezideowiec, ktory był w każdej partii byle utrzymać sie przy korycie!), prostaczki Pawłowicz nieslusznie posługującej sie tytulem prof, tępej ale wiernej Kempy, całego szeregu buraczanych panów z wąsem w ministerstwie środowiska. Do tego wyniośli i oderwani od rzeczywistości Sikorski, Rostowski itd itd...Tym ludziom się "po prostu należy!". Mam szczerą nadzieję, że pan Śpiewak wygra i rozpędzi to towarzystwo PiS PO własnej adoracji.
gość
rok temu
I takich ludzi powinnismy wybierać. Od lat działa społecznie, nue traktuje polityki jako środka do szybkiego wzbogacenia i jest PONADPARTYJNY!dobro miasta i jego mieszkańców jest dla niego istotniejsze od dobra partii.
gość
rok temu
Tacy ludzie - inteligentni społecznicy, świadomi obywatele mam nadzieję dadzą początek końca dwupartyjememu systemowi ktory sie w Polsce wytworzył. Mam dosc opcji PiS albo PO. Wybór miedzy złem a mniejszym złem (w konfiguracji jaka komu pasuje).
gość
rok temu
P****t który napisał o dziecku Jakiego dostanie za swoje KARMA WROCI ! Dzieci z Zespołem Downa rodzą się w różnych rodzinach-
gość
rok temu
Wiecie że dziś w nocy umarła polska demokracja, p*****y przejęły sądy. Nie będzie już sprawiedliwości dla zwykłych ludzi. Witaj koreo północna...
Najnowsze komentarze (55)
gość
rok temu
A Jaki ? Sraki i nijaki i debila jeszcze spłodził. Życzę im jeszcze takich trzech. Może by to coś go nauczyło.
gość
rok temu
A spodziewał się czegoś innego? O naiwny😭
gość
rok temu
Tyle tylko ze to nie sa PANSTWOWE MEDIA...a zwykla rezimowa gadzinowa
gość
rok temu
Pan Spiewak jest porzadnym czlowiekiem. Bardzo.
gość
rok temu
Warszawa ostatnim bastionem, nie oddajcie jej obcemu państwu, Watykanowi!!!
gość
rok temu
jan śpiewak to oblesny ż*d ! syn hója żyda pawla śpiewaka - k****i z gazeciory wybiórczy , ktora walczy z POLSKA !
gość
rok temu
Spiewak to chytry ,przebiegly z***k ,trzeba uwazac na niego bo szczery to on nie jest .
facet
rok temu
Czyżby k******l wprowadził plan awaryjny i podstawił niby bezstronnego kandydata, żeby PO uziemić? Chytry plan tylko, że w Wawie mieszkają inteligentni ludzie :)
gość
rok temu
na zdjęciu Jaki w pozie pt"Baba u rzeźnika, czyli co by tu kupić na obiad"
gość
rok temu
Pan Spiewak na prezydenta stolicy??To chyba jakas kpina !!
Jerzy Michala...
rok temu
Ten temat jest ważny, ale korzystając z okzaji, chciałem spytać o jeszcze jedną rzecz. Gdzie w Państwa opinii są obecnie we Wrocławiu miejsca, w których matki z wózkami napotykają na trudności w przemieszczaniu się? Chodzi mi na przykład o zbyt wysokie krawężniki, nierówne chodniki?
gość
rok temu
Jasne, w 2006 był sztabie HGW, 4 lata później w sztabie pisiora Bieleckiego, potem w miasto jest nasze z nikim nie był w stanie się dogadać, zabrał zabawki i poszedł na swoje, a w zapleczu ma sporo ludzi z SLD. Jeszcze w peezelu nie był, może za 4 lata się skusi. Narcyz ze słowotokiem i bujną fantazją, będzie budował dziesiątki tysięcy tanich mieszkań i pozwalał jeździć wyłącznie rowerem.
gość
rok temu
jaki łapy w*n od Warszawy!!!
Gość małgorza...
rok temu
Nie lubię Jakiego bo to straszny hipokrytka z reszta nie tylko on i nie tylko ci z Pis-u ale jak można pisać o jego dziecku.Co to dziecko jest winne.Podly byl ten komentarz.