Stan zdrowia Kaczyńskiego znowu się pogorszył? "Przedłużył urlop, bo zmarła jego przyjaciółka"

241
Podziel się

Adam Bielan zapewnia, że za kilka dni prezes PiS zaprezentuje się w pełni sił.

Posłowie Prawa i Sprawiedliwości od dłuższego czasu zapowiadają powrót Jarosława Kaczyńskiego do życia publicznego. Jacek Sasin niedawno zapewniał, że prezes PiS uporał się z problemami zdrowotnymi i niedługo zaangażuje się w nadchodzącą kampanię samorządową. Kaczyński miał wrócić po urlopie w górach już w zeszłym tygodniu, jednak niespodziewanie przedłużył wypoczynek o kilka dni. Tym razem problemy z kolanem przysłoniła osobista tragedia prezesa. Zmarła jego wieloletnia przyjaciółka, profesor Maria Dzielska.

Adam Bielan sprostował doniesienia dotyczące ponownego pogorszenia się stanu zdrowia Kaczyńskiego. Wicemarszałek Senatu zapewnił, że szef Prawa i Sprawiedliwości stawi się na najbliższej konwencji partii w pełni sił.

KOMENTARZE
(241)
gość
rok temu
Ale kłamią.
gość
rok temu
chyba cos jest na rzeczy ze ma raka
gość
rok temu
Brezniew tez zyje
gość
rok temu
Jak bakteria się uwinie w tym roku, to postawimy jej pomnik na Nowogrodzkiej :)))
gość
rok temu
Jego przyjaciółka zmarła 30.07...
Najnowsze komentarze (241)
gość
rok temu
P.S skonczy jak DNVP
gość
rok temu
`Nie, wiem , czy kogokolwiek interesuje zdrowie Kaczyńskiego ???? `Jest, chorym, leciwym starcem, który, już dawno powinien, być na emeryturze!!! A nie z każdej strony, pobierać profity !!! Nie zdąży ich wydać !! W jego wieku, nie ma ludzi zdrowych, są tylko nie zdiagnozowani !!!! Powinien zadbać, o siebie, o swój dom !!! A nie robić, z siebie pośmiewiska !!!
gość
rok temu
Dużo zdrówka Panie JAROSŁAWIE. Przyjdzie czas, i Pudel przestanie działać na szkodę tego polityka i nie szanować wyborców PIS. Proszę zabrać się za Donalda Tuska Matoła albo za zębatego Schetynę.
VINCI
rok temu
Czy możecie już dać spokój temu człowiekowi? To już dno dna, żeby go już tak gnebić. Nic złego nie zrobił.
gość
rok temu
W tym wieku trzeba się pogodzić z odchodzeniem bo tak jesteśmy stworzeni jak ptaki żyjemy i odlatujemy.A Panu Prezesowi Kaczyńskiemu życzę wiele zdrowia bo Polska Pana potrzebuje.
gość
rok temu
To bardzo podłe życzyć drugiemu człowiekowi śmierci ! Ale często bywa tak, że takie życzenia wracają do życzącego.
gość
rok temu
uważaj,żeby tobie nie zesłał, a tak to działa,że wraca to czego innym życzysz
gość
rok temu
ale z was gnoje, uważajcie żeby wam teraz te rzeczy się nie przytrafiły, jak można pisać tak okropne rzeczy i życzyć komuś śmierci?
KRYSTYNA JAND...
rok temu
LUDZIE POMOCY ! CO ZA ZNIECZULICA ! ...ZROZUMCIE ,ŻE DZIŚ SRAJĄ NA GŁOWĘ MI , ZAŚ JUTRO MOŻE TO BYĆ KAŻDY Z WAS ! ZASRAJĄ NAM GŁOWY !
gość
rok temu
Barbara Nowacka negocjuje z PO i Nowoczesna,tym samym zdradziła lewice Takie to lewactwo i totalna oPOzycja jest Byle dostać się do parlamentu Jedyny Kaczyński który jest wierny Polsce i Polakom Dobrze ze są tacy którzy Mu ufaja
gość
rok temu
K*****a to ty jesteś Do Brukseli do Tuska i z powrotem na kolanach! Gdyby nie on i jego ludzie,śledztwo byłoby inaczej prowadzone I milcz
gość
rok temu
DOSTANIE NARKOTYKI I BĘDZIE PIEPRZYŁ DLA WYZNAWCÓW PSYCHOLA
gość
rok temu
Ty gościu! Prędzej to ty zdechniesz! Lepiej martwcie się co się stanie z waszym Tuskiem,który oddał sprawę Ruskim To dzieki niemu wrak do Polski nie wrócił !
gość
rok temu
chemia swoje robi!
...
Następna strona