Stanek o "Azja Express": "Za czasów studenckich też musiałem żyć za dolara dziennie. Za jakieś 4 złote!"

31 reakcji
0
0
31
Podziel się

"Wiele osób w Polsce ma podobną sytuację i jest to do zrobienia. Nie muszę biednego udawać".

Leszek Stanek w Azja Express znalazł się dzięki swojej przyjaciółce, Izie Miko. Przez kilka tygodni podróżowali wspólnie po Laosie, Wietnamie, Kambodży i Tajlandii, mając tylko dolara dziennie na wszystkie wydatki. Tancerz twierdzi, że wbrew pozorom jest to całkowicie wykonalne, nawet w Polsce:

Za czasów studenckich też musiałem żyć za dolara dziennie, to jest jakieś 4 złote. Wiele osób w Polsce ma lub miało podobną sytuację. Jest to do zrobienia.

Odpowiedział również na zarzut, że celebryci w programie bawili się w biednych. Zdaniem Stanka bieda to pojęcie względne.

To nie jest zabawa w bogatych i biednych. Nie muszę biednego udawać specjalnie. Kwestia sformułowania biedy jest rzeczą subiektywną i względną. Tam nikt nikogo nie udawał. Tam ludzie uważali, że jesteśmy fajnymi ludźmi, którym warto pomóc. Gdybyśmy byli kiepowymi fajansiarzami, to myślę, że nawet nikt by nam zatrutej wody nie podał.

Największym problemem dla Stanka było przebywanie sam na sam z Renatą Kaczoruk. Tylko wtedy faktycznie puściły mu nerwy. Przypomnijmy:Stanek do Renulki Kaczoruk: "Renata, ku*wa! POJE*AŁO CIĘ? Ty jesteś normalna?"

Źródło: Newseria Lifestyle

31
0
0
0
0
0
0
KOMENTARZE
(31)
gość
3 lata temu
Taka prawda w Polsce też jest bieda, TVN może zrobić taki program w jakiejś po PGRowskiej miejscowości, tam dopiero byłby program, horror z westernem
gość
3 lata temu
facet jest ok
gość
3 lata temu
Wiecie, ze Mykonos to nowe miejsce spotkan sponsorow i chetnych na uciechy za pieniadze? Dubai jest juz spalonym miejscem, teraz gwiazdy sprzedaja sie na Mykonos :))) sama prawda!
gość
3 lata temu
rn A ja siedzac w domu wyciagam lekko tysiac zl dziennie, etat juz sobie odpuscilem, ja zaczynalem tu: airwash.pl ale podobnych mozliwosci jest wiele celowe eterze czysta meczetmilkly gotowe lecacy
Ernesto
3 lata temu
Stanek to niezłe ciacho!
Najnowsze komentarze (31)
gość
3 lata temu
jest w porzadku.
gość
3 lata temu
To zyj c***e za 4 zl
gość
3 lata temu
Pamiętam że obiad w stołówce studenckiej za moich czasów tle kosztował, około 4 złote. Też nie miałam lekko. Biednie było u nas. Ale skończyłam studia, ciezko pracowałam przez wiele lat , a teraz rząd mi kasę zabierze bo wg nich jestem bogata. Tyle że nikt nie patrzy na to, że pracowałam po 14 godzin dziennie, w dwa dni wyrabialam tygodniowe godziny pracy nauczyciela, bez urlopów praktycznie, nikt nie pyta ile zdrowia straciłam , nerwów. A wszystko po to by na starość pomoc rodzicom. Nikt nie pyta jaki był koszt tego wszystkiego. Mam po prostu dać tym, co nie potrafią albo im się nie chce. A przecież z takiego samego świata wyszliśmy, też mogło im się chcieć, tak jak mi. Zarabialam najniższa krajowa na początku.
gość
3 lata temu
w prywatnej szkole za pieniądze bogatych rodziców? bzdura! chodził ze mną na zajęcia i pamiętam to inaczej
gość
3 lata temu
wszyscy Ci celebryci biedowali przeszłości.o co tu chodzi?
gość
3 lata temu
no i czyj to problem?
gość
3 lata temu
Święta prawda!!!ja wegetuję za 1100 z synem studentem!!chętnie bym zamieniła się z Gosiewską na czwartą część jej dochodów!!!!mam takie same potrzeby!!!
gość
3 lata temu
Czemu miko nie pozwoli mu się p********ć?!!! Biedny lenio zakochany na maksa
gość
3 lata temu
Obrzydliwa skrzecząca ci**a.
gość
3 lata temu
Obrzydliwa skrzecząca ci**a.
Azja srexpres...
3 lata temu
sorry nie da się tego oglada...
gość
3 lata temu
najważniejsze, że na internety masz :P
gość
3 lata temu
Rozbawił mnie, gdy płakał i mówił: "ci ludzie oddają nam ostatnie posiłki, a my tu jesteśmy na chwilę, dostaniemy kupę hajsu za program i nawet nie będziemy mieli jak(!) im podziękować..." - INFORMACJA: za kupę hajsu można wrócić i im podziękować.
gość
3 lata temu
i****o tak zyje obecnie wiele rodzin w polsce