Trwa ładowanie...
Przejdź na

Stanisław Tyszka: "Posłowie, którzy głosują na rozkaz partyjnego szefa, nie zasługują na swoje wynagrodzenia"

51
Podziel się

Ma rację?

bCyMCdwB

Zarobki polityków od zawsze budziły wśród obywateli wiele kontrowersji. Większość uważa, że zarabiają oni zdecydowanie nieadekwatne pieniądze, do tego co właściwie robią dla państwa i obywateli.

Ostatnio zawrzało za sprawą wypowiedzi Stanisława Tyszki. Polityk Kukiz’15 stwierdził, że posłowie, którzy nie są przedstawicielami narodu, lecz przedstawicielami szefa partii nie zasługują nawet na swoje obecne zarobki. Tyszka (mając na myśli Jarosława Kaczyńskiego), zdecydowanie skrytykował również tych posłów, którzy nawet nie pojawiają się na głosowaniach.

bCyMCdxe
KOMENTARZE
(51)
gość
2 lata temu
dość polityki na Pudelku. To serwis plotkarski, nie polityczny
gość
2 lata temu
Pudlu przestań codziennie nam wciskać polityków. Nie wiem co wy z tego macie ale kiedyś były lepsze plotki niż teraz. Może potrzebna zmiana redakcji?
gość
2 lata temu
Rzekł facet z ugrupowania, które ma nazwisko wodza w nazwie. :D
bCyMCdxf
gość
2 lata temu
Ma rację
J
2 lata temu
Wyobraźmy sobie że wielkie firmy z Polski , Niemiec czy USA zasponsorowałyby wybory 240 naszych posłów . Pan Tyszka też powinien sobie to wyobrazić .
Najnowsze komentarze (51)
gość
rok temu
Marcinkiewicz o przyjściu Kaczyńskiego na pogrzeb. "Nie jest w stanie tego zrobić” - i ma rację. Kaczynski od 3 lat zachowuje sie jak osoba niepełna rozumu. Mozliwe , ze w jego głowie nastapiło wyparcie osobowości. mozliwe też, że pstryk zrobił Putin i Jarek jest obudzonym agentem wbrew swojej woli. Wszak demontuje polskość co poakzuje dzisiaj konkretnie olewając POLSKOŚĆ i patriotyzm. Adamowicz to człowiek wielkiego formatu a przy nim jarek jest jak niedorozwój. Uważam, że słuzby oddane POLSCE powinny sprwdzic cichaczem co jest z jarkiem???? Może on ma wyprany mózg przez Putina??? Nie jest jedznak sobą z 2005 roku!!!!!!!
gość
2 lata temu
Ukraina wchłonie Polske czy Polska wchlonie Ukrainę?, to pierwsze(rusinizacja niebieskiej pd-wsch Polski)
gość
2 lata temu
ekspansja paktu p..ckiego na kazachstan oznacza konflikt z Chinami
gość
2 lata temu
Miedzymorze w dlugiej perspektywie zagraza interesom Chin/to wyhamuje jedwabny szlak
gość
2 lata temu
Miedzymorze pod wylaczna kontrola U.A ozna blokadę jedwabnego szlaku i konflikt Chin z Polska
gość
2 lata temu
P.S przegral te wybory, polowa Polski nie przyjęla jego rewoluji kulturalnej i probę unifikacji ducha narodu,k..cil p..ski tez przegrał ,staną po stronie P.S
gość
2 lata temu
amerykanski i norweski gaz bedzie drogi, wzrosna ceny zywnosci chleb 6-10 zl, Gazeta wyborcza jest traktowana jak Frankfurter Zeitung w latach 30tych
gość
2 lata temu
pyrrusowe zwycięstwo
bCyMCdwX
gość
2 lata temu
Za to posłowie szmalcownicy co głosują przeciw Polsce zasługują na podwyżki?D***L!
gość
2 lata temu
Wykastrować księży pedofili !!!
gość
2 lata temu
burak oni zasluguja na to: tak sie robi na calym swiecie
goska
2 lata temu
Najglupsi są Łodzianie którzy chcą głosować na Zdanowska bo im pusty dworzec fabryczny zrobiła i poradziła parę kwiatków na klombach.Ale o tym że nas ,mieszkancow obrączka już 3 miliardowym długiem już się mi mówi !!!My wszyscy za kilka lat będziemy spłacać te długi a ta małpa jeszcze większych na robi jak ja wybierzemy !!!Pomijam że jest pospolitym przestępcą.Ja wiem że będziemy 3/4pensji oddawać na jej długi.W wodzie,ściekach,podatkach od nieruchomości.Obudzimy się z rękoma w nocnikach !!!
gość
2 lata temu
Kanapowa partyjka dała głoś
gość
2 lata temu
NIGDY WIĘCEJ KUPiS 15
bCyMCdxz