"Starsze koleżanki zajebi*cie zazdroszczą Wieniawie. Negocjacje stawek zaczynają się od pół miliona!"

127
Podziel się

Julia nie jest lubiana w branży? "Dostała główną rolę w serialu i reklamodawcy o nią walczą. Jest jedną z najdroższych gwiazd".

Julia Wieniawa raczkowała w show biznesie u boku Antka Królikowskiego. Szybko jednak przerosła partnera i zostawiła daleko w tyle. 19-latka z powodzeniem gra w serialach i filmach, pracuje nad debiutancką płytą i zgarnia kolejne kontrakty reklamowe. Nic więc dziwnego, że szybko awansowała do grona najlepiej zarabiających polskich gwiazd. Dowiedzieliśmy się, że ma zagrać główną rolę w serialu Polsatu. Szczegóły produkcji zdradzamy w Klika(j) Pudelka. Zobaczcie.

KOMENTARZE
(127)
gość
2 lata temu
Julia Wieniawa jest córką bogatych rodziców którzy wynajęli agencję PR-ową do wypromowania córki w W-wie bo córeczce zachciało się być aktorką. Ona sama jest z Lublina. Potem poprzez łóżko zaczęła się piąć po szczeblach kariery. Królikowski nie jest pierwszym któremu wyskoczyła do łóżka. Jest pierwszym który się zakochał a nie potraktował to czysto jak biznes. Ona więc przy nim została bo jest z aktorskiej rodziny. Z jednej strony podziwiam ambicję tej pozbawionej talentu ale ładnej dziewczyny. Z drugiej brzydzę się takim postępowaniem.
gość
2 lata temu
Młoda jest więc jeszcze jest ładna. Ale talentu ona nie ma. Jest okropną aktorką. Czemu promowane nie są osoby które mają talent tylko te ktorych rodzice mają kasę i wiedzą dodatkowo z kim sypiać? Chyba sama sobie odpowiedziałam.
gość
2 lata temu
Jak dowodzą przykłady z Hollywood zarobki zależą od uległości ...
j-23
2 lata temu
Opłaca Pudelka także to też element reklamy i tworzenia pjaru. Proste. Poza tym są tacy którzy chcą dawać po te pół miliona - ale czy to tylko za zagranie roli... - tylko wtajemniczeni wiedzą najlepiej.... tym bardziej że infantylnych dziewuszek z ładnymi buziami "aktorek tzw. trudnych spraw" jest multum... Myślę że też mają takie same argumenty żeby zaistnieć... ale drogi do osiągnięcia celu są różne.. ;)
gość
2 lata temu
nie mam zielonego pojecia kim jest ta laska.......
Najnowsze komentarze (127)
duduś
2 lata temu
d**a nie traktor a ciągnie.I wszystko w tym temacie.
gość
2 lata temu
serio nie rozumiem czemu uchodzi za piekna, ma poprawna urode, dobra figure, ale brakuje jej 'tego czegos' w wyglądzie, a z jej wypowiedzi jakie slyszalem ksztaltuje się obraz dosc powierzchownej i mało inteligentnej osoby, grającej pozorami. Zrobie z niej druga Kurdej-Szatan, a niestety jak dla mnie obie nie maja osobowości i nie maja talentu do aktorstwa.
Rysiek
2 lata temu
Królikowskich to chyba cała rodzina tam robi, a dziewczyna wkreciła sie na plecach synalka Kusego i go zostawiła , tak jak Popielewicz wykorzystała 4 minut Mroczka
gość
2 lata temu
A czy ona nie ze starozakonnych?
gość
2 lata temu
Pustynia umysłowa i,bardzo banalna uroda.Czy to,w normalnym świecie,są atuty,do bycia ,osobą nieprzeciętną ?
gość
2 lata temu
A kto to jest ta Wieniawa???
gość
2 lata temu
Negocjacje stawek to możecie zrobić tutaj: na DarlingZone :-) Laseczki jak ta lala :*
hey
2 lata temu
Dlaczego chazarkom paszcza się nie domyka?
szejk
2 lata temu
Wybiera się do Dubaju ?
gość
2 lata temu
Jej zycie JEJ SPRAWA nie WASZA zazdrosni jestescie i tyle
gość
2 lata temu
To dziecko jest baaaardzo przeciętnej urody. O talencie lub jej braku nie wypowiadam się, bo nie znam. Wystarczy, ze kozaczki i inne jamniki mówią o niej gwiazda, żeby domyślać się jakiego pokroju to osoba.
Edgar
2 lata temu
Na starość zrobi majątek na książce o molestowaniu seksualnym.
gość
2 lata temu
redaktorki za kase jej zazdroszccza
gość
2 lata temu
k***a
...
Następna strona