Trwa ładowanie...
Przejdź na

Steczkowska narzeka: "W "Ameryka Express" miałam mało szczęścia"

38
Podziel się

"Najgorsze było zmęczenie i ogromny głód". Nie oglądała poprzednich edycji?

bCPgAMzp

Magda Steczkowska na telewizyjne żebry przez Ekwador i Peru zabrała męża, Piotra Królika. Piosenkarka zapewnia, że było to przeżycie, które zapamięta do końca życia, zwłaszcza, że dotychczas wakacje spędzała w mało aktywny sposób. Magda wspomina, że jej i jej mężowi szczęście nie dopisywało, a wykonanie każdego zadania okupione było dużymi trudnościami. Jako jedne z najbardziej ekstremalnych przeżyć wokalistka uważa wejście na 80. piętro wieżowca w stolicy Ekwadoru, Quito. Podczas podróży po Ameryce Południowej wokalistka najczęściej przebywała z mężem sama na trasie.

Żali się, że tylko sporadycznie spotykali się z innymi uczestnikami show. Sporym wyzwaniem dla celebrytki okazało się również zmęczenie oraz głód, który łagodziła rabowaniem pobliskich sadów z mandarynek.

Nie oglądała poprzednich edycji?

bCPgAMzS
KOMENTARZE
(38)
gość
2 lata temu
I*****A
gość
2 lata temu
Czy tam też się tak ciagle śmieje głupkowato? Magda Steczkowska, twoje zachowanie w schronisku dla psów było straszne, ryczałaś ze śmiechu i krzyczałaś strasząc psy, twoje bachory też. Prostaczka!
Luk@
2 lata temu
Zupełnienierozumiem kim jest ta pani, prócz bycia siostrą dwóch znanych sióstr, by zatrudniać ją do tych wszystkich programów. Nawet z awaryjnego lądowania Wrony zrobiła małe szoł i udzielała wywiadów. Beztalencie bazujące na sławie rodziny.
bCPgAMzT
gość
2 lata temu
A kim ona jest ? Co to jest ? Jakas zalosna i*****a crlebrytka
gość
2 lata temu
Magda próbuje i próbuje bezskutecznie zrobić "karierę" medialną, a naprawdę lepiej byłoby, gdyby skupiła się na śpiewaniu w np. Indigo.
Najnowsze komentarze (38)
gość
2 lata temu
Niestety luzna po porodach. Dla konesera.
gość
2 lata temu
okropna babajaga i*****a lansiara wstyd
gość
2 lata temu
czego ona tu szuka Pani Nikt zerooo dnooo lansiara cwaniaki juz gwiazdorzy i*****a paskuctwo bleeeeee zalosna dziunia
gość
2 lata temu
Wygląda jak wymalowany facet
gość
2 lata temu
Czego nie zrobią celebryci aby zaistnieć ludzie chorzy na sławę.
Jerzy Michala...
2 lata temu
Ten temat jest ważny, ale korzystając z okzaji, chciałem spytać o jeszcze jedną rzecz. Czy też jesteście zdania, że w kolejnej kadencji powinniśmy pilnie zbudować linie tramwajowe na takie osiedla jak Psie Pole, Maślice czy Jagodno. Ja osobiście uważam, że to powinien być absolutny priorytet władz miasta.
Jerzy Michala...
2 lata temu
To rzeczywiście ważne, ale przy okazji chcę spytać o jeszcze jedną ważną kwestię. Psie Pole, Maślice, Jagodno. Jakie inne osiedla są źle skomunikowane z centrum miasta?
gość
2 lata temu
Bardzo fajna z niej babka. Chyba najsympatyczniejsza ze Steczkowskich. Taka równa o na luzie. Nie to co Jusia udająca wielka diwę i mająca pióro w doopie!
bCPgAMzL
gość
2 lata temu
racja
gość
2 lata temu
pomylona babo ogarnij sie nie jestes pepkiem swiata i nie wszystko musi sie krecic wokol ciebie a ty i tak zawsze musisz koniecznie na siebie uwage zwracac i nie smiej sie tak glupkowato bo to tylko dowod na to jaka jestes trzepnieta
gość
2 lata temu
bo ona jest po prostu pierdolnieta i to porzadnie
gość
2 lata temu
Córka księdza. Księżniczka.
gość
2 lata temu
Ale to szkarada
gość
2 lata temu
Kto to?
bCPgAMAn