Trwa ładowanie...
Przejdź na

Stifler został zaskoczony w nowym odcinku "Warsaw Shore": "Nie wiedzieliśmy co jest grane"

27
Podziel się

Krwawy klaun, atak wikingów i skoki ze spadochronem w nowym odcinku produkcji MTV.

bCxSgvtx

Pięć lat temu MTV zaprezentowała polską wersję popularnego za granicą show - Warsaw Shore. Od tamtego momentu program wciąż cieszy się dużą popularnością, głównie za sprawą patologicznych sytuacji, dużej ilości alkoholu i uprawianiu seksu gdzie popadnie.

W najnowszym odcinku ekipa przeżyje dzień pełen wrażeń, głównie za sprawą biwaku, na którym oprócz uczestników obecni będą również… krwawi klauni. W zapowiedzi można zobaczyć Stiflera, który tak skomentował sytuację:

Byliśmy zszokowani, nie wiedzieliśmy co jest grane - stwierdził.

bCxSgvtz

Będziecie oglądać?

bCxSgvua
KOMENTARZE
(27)
gość
rok temu
Promocja patologii trwa... przelew poszedł 😑
gość
rok temu
Przecież Ci ludzie to jest obraz zwykłego upadku człowieka. Tak nie zachowuje się nikt normalny, tylko patologia która na kastingach zapytana "do czego się posunie", odpowiadała, że zrobi wszystko. I o tym pisze ten portal....gwiazdki z napompowanymi warami, patologia i Rozenek i tak do us...śmierci. Szkoda dawnej ekipy, ich plotki to zawsze było coś ciekawego, w tekstach pełno było ironii i nikt nie bał się pisać o ciekawych sprawach. Ta ekipa,pomijając homo orientację p*****i w kolorowe stołki, czesze z samouwielbieniem grzywki i wypluwa niestylistyczne, nieciekawe gnioty.
gość
rok temu
Naprawdę nie macie innych tematów tylko te wynajęte klauny piątego sortu .....
bCxSgvub
gość
rok temu
co za debile, tylko wóda i je banie...I to ma być mądre?Co wy z tych ludzi robicie?
gość
rok temu
A bym się gorzko śmiał gdyby któryś z tych patusów w narko-alko amoku złapał za jakąś kuchenną kose i wpakował w takiego prowokatora-przebierańca. Ciekawe jaka by była spowiedź prowokatorów z MTV.
Najnowsze komentarze (27)
gość
rok temu
Stifler w majtkach na ksw dla upośledzonych kiedyś by żadna bramka go nie wpóscila było by „ ty nie wchodzisz” a na osiedlu wychodzilby tylko rano po bułki w kapturze
gość
rok temu
Nikt ich nie zwolni, bo MTV jest ich i nadają go za darmo. Ostrzegają tylko, że nie dla dzieci. Pudel tego nie robi, a dzieci też go oglądają
gość
rok temu
Niestety, tak funkcjonują amerykańskie satelitarne anteny i współpracujące z nimi serwery googl)e, że każdy kto chce, może bezprzewodowo nadawać jaki mu się podoba streem danych, czyli program tv.
gość
rok temu
SPICHLERZ rulez :D
gość
rok temu
Ale g***o
gość
rok temu
STIFLER JEST TYLKO JEDEN-W AMERICAN PIE !!!
Dawna czyteln...
rok temu
Lubiłam ten portal kiedyś, bo jechał równo po wszystkich i robił to ze smakiem. Teraz posty sponsorowane, gdzie złe komentarze są kasowane , albo blokuje się możliwość ich lajkowania. Ale później będą krzyczeć o wolne media, a sami nam wolności wypowiedzi nie dają. Pociesza mnie fakt, że ludzie coraz mniej tutaj się udzielają i olewają pudla. Czas jest policzony ;)
Karolina
rok temu
Ekipa z patoli Tak powinni sie nazywac
bCxSgvtT
gość
rok temu
Patola k***a to mtv!
gość 👎🏻
rok temu
A po co?Mam to wszystko w domu.
gość
rok temu
Yes yes yes
gość
rok temu
juz dawno MTV powinno ich wymienic bo zrobili sie nudni ,poza tym nie powinno sie pozwalac na uzywanie przemocy w takich programach!!!
gość
rok temu
Bral bym w*******a po kolei
gość
rok temu
Mozna sie zabawic jeden sezon i ten kto mial rozum to odszedl.patole ktore nie umaij inaczej zarobic dalej beda pokazywac d**e i cycki chlanie na okraglo tam nic wiecej ie ma
bCxSgvuv