Strasburger o trudach reality show: "Bałem się, że stamtąd NIE WRÓCĘ"

38
Podziel się

O życie i zdrowie Karola obawia się również jego młodsza o prawie cztery dekady partnerka. "Byliśmy w okresie, gdzie dzieje się dużo złych rzeczy".

Karol Strasburger wyznał, że podjęcie decyzji o wyjeździe do Azji zajęło mu dłuższą chwilę. Aktor, godząc się na udział w programie Lepiej późno niż wcale, był zmuszony poprzestawiać niektóre plany zawodowe oraz prywatne. W rozmowie z reporterką Wirtualnej Polski żalił się, że produkcja wywróciła jego życia na cały miesiąc. Podobnie jak jego młodsza o prawie cztery dekady partnerka, obawiał się o własne życie. Przypomnijmy: Młoda partnerka Strasburgera martwi się o jego udział w nowym show Polsatu. "PRZECIEŻ KAROL NIE ZNOSI RYB"

Zatroskany Strasburger wyznał, że spodziewał się podczas podróży najgorszego, również tego, że nie wróci...

KOMENTARZE
(38)
gość
2 lata temu
Szczerze? Sama jestem w związku z facetem starszym o 26 lat. O boże, ile to ludziom problemów przyniosło... Mówię ludziom bo tylko ludzie mieli z tym problem, że jak to, jak ja mogę spotykać się z facetem w wieku ojca, że to nie wypada, że to patologia... Szkoda tylko, że takimi opiniami rzucaly... Alkoholiczka... Czy dziewczyna co ma romans z zonatym facetem z dwójką dzieci... Same święte, pierwsze do oceniania, a co kogo to ochodzi z kim ja jestem w zwiazku, z kim chodzę do łóżka. Prawda jest taka że nie wyobrażam sobie być szczesliwsza na ten moment, starszy facet wie jak obchodzic się z kobietami, wie jak sprawic by czula sie dobrze, takze.... Nie oceniam życzę szczęścia, znam uczucie oceniania jedynie to co miałam lepiej ze miedzy nami jest "troche" mniejsza różnica wieku, a do tego nie jestesmy celebrytami.... A ty ty, co chcesz powiedzieć ze to okropne, obrzydliwe.... To mów, nie rusza mnie to. Komentarze przez internet sa mniej bolace niz komentarze od "znajomych" za plecami. Bo coz... Niektórych boli ze mozna byc... "niestandardowo" szczęśliwym :> buźka
gość
2 lata temu
Bardzo sympatyczny facet
gość
2 lata temu
Bardzo go lubie
gość
2 lata temu
Ludzie,co wy piszecie? Ze niby stary,ze w takim wieku nie wypada,ze dziadek?! Mieszkam w Holandii i ludzie w tym wieku żyją normalnie jak każdy,podróżują,uprawiają sporty,jogę,jeżdżą rowerami,a dlaczego nie? Bo jest "emerytem" ? Właśnie dlatego!
gość Danuta
2 lata temu
Nie bądźcie złośliwi Zostawcie to dla siebie Ty durna opinie a Panie Karolu jeśli chodzi o pana życzę dużo dużo szczęścia i miłości w każdym wieku coś się człowiekowi należy
Najnowsze komentarze (38)
gość
rok temu
bardzo go lubię,a nawet zakochalam się gdy byłam młoda,grał ''polskie drogi''Władka,super gość..
gość
2 lata temu
Hanke podobny do swojego przodka Karla hangmana of Breslau najlepszego psiapsióła Goebbelsa
Centrum Napie...
2 lata temu
Kontrola napierdzeń na miesiąc sierpień, Warszawa - 13.08.2018, Białystok - 14.08.2018, Toruń - 16.08.2018, Poznań - 17.08.2018, Szczecin - 18.08.2018. Dyrekcje Regionalnych Oddziałów Napierdzeń prosimy o przygotowanie harmonogramów pierdzenia każdego zatrudnionego pracownika.
s
2 lata temu
szkoda , że wrócił i znowu będzie Familiada , chyba dopiero śmierć ją zakończy
gość
2 lata temu
Zdziadzial cham i lapie sie mlodej d**y co za dabr, o pielegnowac bedzie sklerotyka.
gość
2 lata temu
Stary Dziadu szykuj se trumne , a nie przygody we pustym lbie.
gość
2 lata temu
Nie dziwie sie ale czego sie nie robi dla kasy. PETUNIA NON OLET.
gość
2 lata temu
TO PO CO JECHAŁ .UDAJE MALUTKIEGO CHŁOPCZYKA, CZY DOKUMENTNIE ZNIWIEŚCIAŁ.
gość
2 lata temu
Za darmo by nie pojechali...ale czeggo celebryci dla kasy nie zrobia ?.....nawet sie naraza na utrate zdrowia i zycia...
gość
2 lata temu
Niezły gość, ale w Familiadzie tak p*****y trzy po trzy, tak kaleczy język polski, że trudno wytrzymać.
gość
2 lata temu
"Mówię ludziom bo tylko ludzie mieli z tym problem"- a kto inny miał mieć, zwierzęta?
Jerzy Michala...
2 lata temu
Ten temat jest ważny, ale korzystając z okzaji, chciałem spytać o jeszcze jedną rzecz. Mam pytanie do młodych rodziców - co można poprawić w organizacji rekrutacji dzieci do żłobków organizowanej przed Urząd Miasta?
Jerzy Michala...
2 lata temu
To rzeczywiście ważne, ale przy okazji chcę spytać o jeszcze jedną ważną kwestię. Gdzie Państwa zdaniem są we Wrocławiu miejsca, które pilnie trzeba dostosować do potrzeb osób niepełnosprawnych?
gość
2 lata temu
Buraki cebulaki pohechali nas osmieszac.