Trwa ładowanie...
Przejdź na

Strasburger zmienia metrykę. "To kwestia naszej mentalności i potrzeby życia"

52
Podziel się

"Gdyby mi ktoś powiedział, że mam w tej chwili 40 lat, to zgodziłbym się z tym" - wyznał 71-latek.

bCYAYPMB

Karol Strasburger zapewnia, że mimo swojego wieku nie czuje się emerytem i nie wyobraża sobie, by toczyć leniwe życie w kapciach przed telewizorem. "Król dowcipu" wyznał, że nie przejmuje się widocznymi oznakami upływającego czasu i nie patrzy w metrykę. Wigoru i chęci do życia niewątpliwie dodaje mu dużo młodsza partnerka, Małgorzata Weremczuk.

71-letni prezenter drugą młodość starał się przeżyć biorąc udział w programie Lepiej późno niż wcale. Egzotyczna wyprawa sprawiła, że Karol znów poczuł się jak czterdziestolatek. Zdaniem Strasburgera wiek emerytalny jestem jedynie wygodną wymówką dla osób, którym nie chce się żyć i pracować.

bCYAYPNe
KOMENTARZE
(52)
gość
2 lata temu
w sumie ma chłop rację wszystko jest kwestią podejścia do życia. Sama mam 26 lat a czuję się jak zmęczona życiem 40stka a znam zacznie starszych ludzi z energią 20stolatków.
GO
2 lata temu
...zgadzam sie....zwlaszcza jesli dopisuje panu S.zdrowie i sprawnosc fizyczna...do dziela...
gość
2 lata temu
Ma rację! Wiek emerytalny jest dla ludzi chorych i słabych! Fajny z niego gość!
bCYAYPNf
gość
2 lata temu
No i dobrze, niech będzie szczęśliwy, chyba o to w życiu chodzi? Dla was kazdy odchył od normy jest powodem do hejtu.
gość
2 lata temu
pudelkowi dziennikarze!poza pisaniem o plotkach (za co dziękuje w imieniu czytelników;) zajmijcie się tez tematami które dotyczą tak wielu z nas. Np polskimi warunkami pracy - 70% Polaków zarabia 2500zl lub mniej! Gdy piszecie o wpływowych w swoich środowiskach osobach np o K.Rusin, która kreuje się na świadomą obywatelkę, powiedzcie "sprawdzam" - i jak nieporównywalnie gorzej zarabiają ludzie z jej środowiska, którzy nie mieli tyle szczęścia co ona. E.Chodakowska - "sprawdzam" - czy dba o godziwe zarobki ludzi szyjących jej kostiumy. Itd itd. Pudel ma ogromną moc sprawczą!!!(czytają go politycy, choć sie nie przyznają;)
Najnowsze komentarze (52)
gość
2 lata temu
Mój Boże! Taka rozpacz po śmierci przyjaciółki? Po ojcu tak nie rozpaczał.:) A te pisuarskie przydupasy niech przestaną w końcu łgać. Jest chory, w bardzo złym stanie i nic nie pomogą zapewnienia, że wędruje po górach . Ośmieszają go tylko w ostatnich być może dniach życia .
gość
2 lata temu
tylko pogratulować czuć się o 30 lat młodziej to naprawdę sukces. Zrozumiałabym 10 lat młodziej no 15 ale 30? Graulacje
gość
2 lata temu
super facet, żyć trzeba tak jak nam pasuje , a nie sąsiadom
gość
2 lata temu
Zalosny młodzieniaszek......
gość
2 lata temu
Ostatni raz oglądałam "Familiadę" kiedy byłam dzieckiem, w niedzielę przez przypadek zobaczyłam znów nowy odcinek,a tam Karol wciąż tak samo wygląda jak 20 lat temu.
gość
2 lata temu
Zakochana 38. Ile dziadek ma na koncie?
gość
2 lata temu
Już ma nie stoi
gość
2 lata temu
Zaczynam chłopa lubić:)
bCYAYPMX
Gośća
2 lata temu
Prwnie zwlaszcza ze ma mloda Dziunie to musi tak mowic by go nie zostawila. Jed cze rok i bedzie sam stekal bo wieku sie nie oszuka chcby robil cuda. Wnetrze sie starzeje szybciej.
gosia
2 lata temu
Ciekawe czy on ma lustro?!!Stary dziad ma delicje i gada od rzeczy.
gość
2 lata temu
Dziadku co Ty kombinujesz
gość
2 lata temu
Oj Karol od kiedy Inventum kosztuje 10 zl nie ty jeden...nie ty jeden
Ja~
2 lata temu
Zakochałam się w panu, który ma lat 65. Ja mam 38 i nie interesuje mnie żadna metryka. Stało się i już nie potrafię go sobie wybić z głowy za nic w świecie...
gość
2 lata temu
Zakochałam się po uszy w panu, który ma lat 65. Ja mam
bCYAYPNz