Strasburger zmienia metrykę. "To kwestia naszej mentalności i potrzeby życia"

52
Podziel się

"Gdyby mi ktoś powiedział, że mam w tej chwili 40 lat, to zgodziłbym się z tym" - wyznał 71-latek.

Karol Strasburger zapewnia, że mimo swojego wieku nie czuje się emerytem i nie wyobraża sobie, by toczyć leniwe życie w kapciach przed telewizorem. "Król dowcipu" wyznał, że nie przejmuje się widocznymi oznakami upływającego czasu i nie patrzy w metrykę. Wigoru i chęci do życia niewątpliwie dodaje mu dużo młodsza partnerka, Małgorzata Weremczuk.

71-letni prezenter drugą młodość starał się przeżyć biorąc udział w programie Lepiej późno niż wcale. Egzotyczna wyprawa sprawiła, że Karol znów poczuł się jak czterdziestolatek. Zdaniem Strasburgera wiek emerytalny jestem jedynie wygodną wymówką dla osób, którym nie chce się żyć i pracować.

KOMENTARZE
(52)
gość
rok temu
w sumie ma chłop rację wszystko jest kwestią podejścia do życia. Sama mam 26 lat a czuję się jak zmęczona życiem 40stka a znam zacznie starszych ludzi z energią 20stolatków.
GO
rok temu
...zgadzam sie....zwlaszcza jesli dopisuje panu S.zdrowie i sprawnosc fizyczna...do dziela...
gość
rok temu
Ma rację! Wiek emerytalny jest dla ludzi chorych i słabych! Fajny z niego gość!
gość
rok temu
No i dobrze, niech będzie szczęśliwy, chyba o to w życiu chodzi? Dla was kazdy odchył od normy jest powodem do hejtu.
gość
rok temu
pudelkowi dziennikarze!poza pisaniem o plotkach (za co dziękuje w imieniu czytelników;) zajmijcie się tez tematami które dotyczą tak wielu z nas. Np polskimi warunkami pracy - 70% Polaków zarabia 2500zl lub mniej! Gdy piszecie o wpływowych w swoich środowiskach osobach np o K.Rusin, która kreuje się na świadomą obywatelkę, powiedzcie "sprawdzam" - i jak nieporównywalnie gorzej zarabiają ludzie z jej środowiska, którzy nie mieli tyle szczęścia co ona. E.Chodakowska - "sprawdzam" - czy dba o godziwe zarobki ludzi szyjących jej kostiumy. Itd itd. Pudel ma ogromną moc sprawczą!!!(czytają go politycy, choć sie nie przyznają;)
Najnowsze komentarze (52)
gość
rok temu
Mój Boże! Taka rozpacz po śmierci przyjaciółki? Po ojcu tak nie rozpaczał.:) A te pisuarskie przydupasy niech przestaną w końcu łgać. Jest chory, w bardzo złym stanie i nic nie pomogą zapewnienia, że wędruje po górach . Ośmieszają go tylko w ostatnich być może dniach życia .
gość
rok temu
tylko pogratulować czuć się o 30 lat młodziej to naprawdę sukces. Zrozumiałabym 10 lat młodziej no 15 ale 30? Graulacje
gość
rok temu
super facet, żyć trzeba tak jak nam pasuje , a nie sąsiadom
gość
rok temu
Zalosny młodzieniaszek......
gość
rok temu
Ostatni raz oglądałam "Familiadę" kiedy byłam dzieckiem, w niedzielę przez przypadek zobaczyłam znów nowy odcinek,a tam Karol wciąż tak samo wygląda jak 20 lat temu.
gość
rok temu
Zakochana 38. Ile dziadek ma na koncie?
gość
rok temu
Już ma nie stoi
gość
rok temu
Zaczynam chłopa lubić:)
Gośća
rok temu
Prwnie zwlaszcza ze ma mloda Dziunie to musi tak mowic by go nie zostawila. Jed cze rok i bedzie sam stekal bo wieku sie nie oszuka chcby robil cuda. Wnetrze sie starzeje szybciej.
gosia
rok temu
Ciekawe czy on ma lustro?!!Stary dziad ma delicje i gada od rzeczy.
gość
rok temu
Dziadku co Ty kombinujesz
gość
rok temu
Oj Karol od kiedy Inventum kosztuje 10 zl nie ty jeden...nie ty jeden
Ja~
rok temu
Zakochałam się w panu, który ma lat 65. Ja mam 38 i nie interesuje mnie żadna metryka. Stało się i już nie potrafię go sobie wybić z głowy za nic w świecie...
gość
rok temu
Zakochałam się po uszy w panu, który ma lat 65. Ja mam