Trwa ładowanie...
Przejdź na

Superniania o dzieciach celebrytów: "To decyzja rodziców"

74
Podziel się

"Najwyżej potem będę miała pacjentów" - przyznaje Dorota Zawadzka.

Superniania o dzieciach celebrytów: "To decyzja rodziców"
bDYgYrTp

Dorota Zawadzka, znana szerzej jako Superniania, od kilku lat doradza rodzicom, jak polepszyć ich relacje z dziećmi. Podczas promocji nowej gry na Playstation, Wonderbook, opowiedziała, jak zapatruje się na kwestię dzieci celebrytów w show biznesie.

To jest decyzja tych rodziców, nie mnie to komentować - mówiła Zawadzka. Każdy rodzic jest odpowiedzialny za swoje dziecko, najwyżej potem będę miała pacjentów, albo inni psychologowie.

bDYgYrTS
KOMENTARZE
(74)
gość
8 lat temu
no i racja :) hehe, szkoda mi tych dzieci
gość
8 lat temu
a co moze nie ma racji? cała prawde mówi
gość
8 lat temu
Zawadzka jest wykształcona w tym kierunku, ma doświadczenie - nie jest świeżo po studiach wyszczekaną "medialną" jak Ohme dziunią z wielkim EGO i zerowym poziomem profesjonalizmu. Zawadzka mi nie przeszkadza, konkretna kobieta z dystansem do małego świata naszych celebrytów. Dobrze mówi. Pacjenci psychologów albo psychiatrów nie biorą się znikąd.
bDYgYrTT
gość
8 lat temu
dobrze gada polac jej
gość
8 lat temu
wyjeżdżajcie z tuskolandu póki możecie.
Najnowsze komentarze (74)
To the insura...
7 lat temu
To the insurance QuotesChimp, these statistics make you a mem�ber of a class�a group of people sharing common characteristics relevant to the issue of pricing. For example, men under the age of 25 might be a preferred class for the purposes of buying life insurance but would probably be less desirable when it comes to auto insurance.
W kwestii pce...
8 lat temu
W kwestii pcermozy wobec więźnif3w panuje rf3wnouprawnienie, a nawet chyba gorzej obrywają mężczyźni.Aaaa, no to spoko, raczej Euro-spoko. Rf3wnouprawnienie musi być!!!to właśnie temat dla feministek.Według mnie, dla feministek jedyny ważny temat, to jak wyciągnać kasę na pseudofeministyczny lans. I to wszystko. Kobiety w potrzebie nigdy się od nich nie doczekają pomocy.
Jakim pobicie...
8 lat temu
Jakim pobiciem? Widziałaś te fotki? Jeśli nawet narpawdę została pobita to sprawa dla obrońcf3w praw człowieka, a nie feministek. W kwestii przemocy wobec więźnif3w panuje rf3wnouprawnienie, a nawet chyba gorzej obrywają mężczyźni."Gdyby Janukowycz był politykiem prawicowym albo biskupem, o, to co innego."A gdyby się nie zajęły, to na pewno napisałabyś odpowiednią notkę:)PSDzięki za update - to właśnie temat dla feministek.
Nie rozumiem ...
8 lat temu
Nie rozumiem dlcgaezo to forum laickie jak i przytłaczająca część lewicy zajmuje się promowaniem religii w tym wypadku islamskiej. Czy ktoś może to wytłumaczyć? Z jednej trony sprzeciw wobec klerykalizmu katolickiego co popieram a z drugiej promowanie innej religii. Gdzie tu sens i logika?
Nie rozumiem ...
8 lat temu
Nie rozumiem dlgcaezo to forum laickie jak i przytłaczająca część lewicy zajmuje się promowaniem religii w tym wypadku islamskiej. Czy ktoś może to wytłumaczyć? Z jednej trony sprzeciw wobec klerykalizmu katolickiego co popieram a z drugiej promowanie innej religii. Gdzie tu sens i logika?
Nie rozumiem ...
8 lat temu
Nie rozumiem dzcelago to forum laickie jak i przytłaczająca część lewicy zajmuje się promowaniem religii w tym wypadku islamskiej. Czy ktoś może to wytłumaczyć? Z jednej trony sprzeciw wobec klerykalizmu katolickiego co popieram a z drugiej promowanie innej religii. Gdzie tu sens i logika?
gość
8 lat temu
kto ją tam wie morze to l...
gość
8 lat temu
Pieprzona o*******a ! Jak tresować zwykłe dzieci i komentować ich rodzicow, to pierwsza... A w tym przypadku ? No proszę ! Wyszło szydło z worka ! Dzieci bogaczy nie ruszajmy... Potem na nich nieźle zarobimy ! Tylko co z tymi, których te dzieci po drodze wykończą psychicznie ???
bDYgYrTL
gość
8 lat temu
racja!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Super Niania rządzi!
gość
8 lat temu
Niech ona się w końcu ogarnie. Żal patrzeć
gość
8 lat temu
ale i tak nie oddałabym dziecka pod opiekę superniani, bo ona ma problemy sama z sobą, jest zarozumiała
gość
8 lat temu
ma racje
gość
8 lat temu
Rolowana słonina sama powinna się podleczyć bo cuś jej główka nie domaga
gość
8 lat temu
Fajny teledysk Magda Przychodzka Jaskółeczka
...
Następna strona
bDYgYrUn