Trwa ładowanie...
bEEwatNN
Dollface
|
aktualizacja

Święta u Tusków: Donald spaceruje z wnuczką, Małgorzata z siatami (ZDJĘCIA)

146
Podziel się
1 z 9
Święta u Tusków: Donald spaceruje z wnuczką, Małgorzata z siatami (ZDJĘCIA)
Święta u Tusków: Donald spaceruje z wnuczką, Małgorzata z siatami (ZDJĘCIA)
(Pudelek Exclusive)
0
0

Widać, że Donald Tusk realizuje się w roli dziadka. Jego żona Małgorzata w tym czasie robiła zakupy na targu, a siaty zapakowała do lexusa.

Donald Tusk to jeden z najbardziej rodzinnych polskich polityków. Z pewnością ma na to wpływ szereg obowiązków, które Donald wykonuje w Brukseli: kiedy tylko może, wraca więc do rodzinnego Gdańska i spędza czas z żoną Małgorzatą i dziećmi: Michałem i Katarzyną.

Michał i Kasia mają już swoje rodziny, więc i Boże Narodzenie obchodzą w licznym gronie. Święta wymagają pewnych przygotowań, które w tym roku u Tusków zdawały się przebiegać według utartego schematu: dziadek spacerował z wnuczką, a babcia robiła zakupy na targu. W tym czasie Kasia Tusk skupiła się na przygotowaniach kulinarnych.

Zobaczcie świąteczne przygotowania u Tusków. Fajna rodzina?

bEEwatOn
KOMENTARZE
(146)
Jowita
9 miesięcy temu
No wydarzenie na skalę światową.Tysiace kobiet robi zakupy i tysiące dziadków opiekuje się wnukami.Nic w tym nadzwyczajnego . No ale niektórzy wpadają w zachwyt nie wiedzieć dlaczego.Czy też byście byli tak zachwyceni gdybyście przeczytali ze jakiś Kowalski wyszedl z wnuczka na spacer?Mimo wszystko Wesołych Swiat.
Senior
9 miesięcy temu
Normalna niemiecka rodzina
NASZ DELEGAT
9 miesięcy temu
Tusk - nasz przedstawiciel UE w Brukseli, specjalnie zwerbowany do wytrząsania popielniczek w tej instytucji, podawania płaszczy, tudzież do otwierania i zamykania obrad, zabierał i nadal zabiera głos w wielu kwestiach. Znaczenie tego głosu jest podobne do znaczenia skomlenia bezdomnego z Nowego Jorku, mieszkającego w kartonie po telewizorze marki Sony. Otóż ów bezdomny znalazł na chodniku gazetę i ze zgrozą stwierdził: - O rany, ropa znowu drożeje. MUSZĘ coś z tym zrobić.
bEEwatOr
Pingot Gosia
9 miesięcy temu
Dlaczego na święta nigdy nie ma śniegu?
Becia
9 miesięcy temu
Leksus - to ostatnio słowo odmieniane w tych mediach Firmy Bauer w różnych przypadkach ,to pieniadze zarobione na zdradzie narodu Polskiego , za to ten zdrajca kupił to auto . co zaś do wnuczki to fajny słodziak , bobaski w tym wieku są do schrupania po prostu fajne .
Najnowsze komentarze (146)
qwerty
9 miesięcy temu
"Polskość to nienormalność – takie skojarzenie narzuca mi się z bolesną uporczywością, kiedy tylko dotykam tego niechcianego tematu" - zaczyna swój esej Tusk. Po czym dodaje: Polskość wywołuje u mnie niezmiennie odruch buntu: historia, geografia, pech dziejowy i Bóg wie co jeszcze wrzuciły na moje barki brzemię, którego nie mam specjalnej ochoty dźwigać, a zrzucić nie potrafię (nie chcę mimo wszystko?), wypaliły znamię; i każą je z dumą obnosić. Więc staję się nienormalny, wypełniony do granic polskością, i tam, gdzie inni mówią człowiek, ja mówię Polak; gdzie inni mówią kultura, cywilizacja i pieniądz, ja krzyczę; Bóg, Honor i Ojczyzna (wszystko koniecznie dużą literą); kiedy inni budują, kochają się i umierają, my walczymy, powstajemy i giniemy. I tylko w krótkich chwilach przerwy rozważamy nasz narodowy etos odrobinę krytyczniej, czytamy Brzozowskiego i Gombrowicza, stajemy się normalniejsi. - to zaledwie tylko fragment jego tekstu. Tu, w archiwum miesięcznika "Znak", przeczytasz cały esej Tuska.
bella
9 miesięcy temu
mam wrażenie że P Tusk posiada tylko jedną wnuczkę.
hahhahaha
9 miesięcy temu
Bienkowską posuwa w Brukseli az piszczy
Darek
9 miesięcy temu
Dlaczego znam nawet imie jego ziecia Staszek a nie znam imienia ziecia Szydlo ? :D
Darek
9 miesięcy temu
Dlaczego znam wszystkie dzieci i wnuki Tuska a nie znam dzieci i wnukow Morawieckiego albo Szydło np ? :D
Darek
9 miesięcy temu
2007 rok pokazal ze p. Tusk wyznaje zasade po trupach do wladzy :D
Darek
9 miesięcy temu
Wole Kaczyńskiego od Tuska
Alf
9 miesięcy temu
Nie pokazują twarzy dziecka bo dziecko ponoć spłodziła surogatka i boją się ze ludzie będą pisać ze nie podobne do nikogo
bEEwatOj
gajGajowy
9 miesięcy temu
To obstawa Donaldowi nie nosi parasola, kiepsko mu w tej Brukseli sie powodzi, nie to co nasz szef szefow.
Renatata
9 miesięcy temu
Tusk: “Piękniejsza od Polski jest ucieczka od Polski”. “To ziemia brudna i biedna” "Polskość to nienormalność".
Monia37
9 miesięcy temu
ta Małgorzata chyba jest od noszenia siatek
Jam
9 miesięcy temu
Niezła ustawka. Dobry ten Volksdeutch
Aro
9 miesięcy temu
Ja vol
Ann
9 miesięcy temu
No nienormalny jakiś ten Donald, żyje z jedną kobieta, zajmuje się wnuczką, spaceruje sam bez obstawy goryli. Powinien wzorem innego męża narodu, sypiać z kotem, traktować swoich współbraci jak śmieci i szastać ich forsą na lewo i prawo.
...
Następna strona
bEEwatNV
TOP10 - najpopularniejsze galerie
10.

Najbardziej KOMPROMITUJĄCE wpadki gwiazd z Photoshopem: Małgorzata Rozenek, Katarzyna Skrzynecka, Natalia Siwiec (ZDJĘCIA)

Chcąc kreować swój perfekcyjny wizerunek w mediach społecznościowych, celebryci korzystają z upiększających filtrów oraz aplikacji. Niektórzy jednak zdają się zapominać, gdzie kończy się granica dobrego smaku...
9.

Kasia Tusk z mężem, córkami i psem Portosem w odwiedzinach u dziadków (ZDJĘCIA)

Kasia Tusk, która miesiąc temu urodziła drugą córkę, bywa częstym gościem w rodzinnym domu. Podczas ostatniej wizyty rodzina celebrytki mogła liczyć na asystę paparazzich.
bEEwatNW
8.

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski CAŁUJĄ SIĘ NAMIĘTNIE na randce w Wenecji! (ZDJĘCIA)

Anna i Robert Lewandowscy byli zachwyceni Wenecją. Romantyczna aura miasta zdecydowanie im się udzieliła...
7.

Te znane osoby ŻAŁUJĄ operacji plastycznych! (ZDJĘCIA)

Oszpecone zabiegami gwiazdy i celebrytki przyznają, że gdyby mogły cofnąć czas, nie majstrowałyby tak zawzięcie przy twarzy. Trudno im się dziwić?
6.

Sara Egwu James JEDZIE NA EUROWIZJĘ JUNIOR 2021! Poznajcie bliżej dziewczynkę nazywaną "polską Whitney Houston" (ZDJĘCIA)

Sara Egwu James wygrała finałowy odcinek "Szansy na sukces" i to właśnie ona będzie reprezentowała Polskę w konkursie dziecięcej Eurowizji. Skąd pochodzi i kim są rodzice dziewczynki?
bEEwatNX
5.

Zastrzęsienie gwiazd na gali Academy Museum of Motion Pictures: Lady Gaga, Nicole Kidman, Sophia Loren, Meg Ryan... (ZDJĘCIA)

Na otwarciu muzeum w Los Angeles zaroiło się od największych nazwisk w Hollywood. Zobaczcie, kto pojawił się na prestiżowym evencie.
4.

Czym wożą się polscy celebryci? Rekordziści mają auta warte MILIONY (ZDJĘCIA)

Gwiazdy, które zdążyły dorobić się sporego majątku, chętnie chwalą się swoimi drogocennymi "furami". Zobaczcie, jakie samochody mają w garażach polscy celebryci.
3.

Festiwal Filmowy w Gdyni. Na czerwonym dywanie Kulig, Figura, Olejnik, Foremniak, Szumowska... (ZDJĘCIA)

Na 46. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni pojawiła się plejada gwiazd branży filmowej. Wśród nich m.in. Paweł Pawlikowski z Małgorzatą Belą i laureat Oscara Allan Starski. Zobaczcie, kto jeszcze przyszedł.
bEEwatNY
2.

Poznajcie spadkobierczynie największych majątków w Polsce. Czym zajmują się córki polskich milionerów? (ZDJĘCIA)

Część z nich z większym lub mniejszym powodzeniem próbuje zaistnieć w mediach. Czym dziś zajmują się Natalia Lesz, Dominika Kulczyk i Nicole Soszyńska?
1.

Rafał Zawierucha wozi się autem za MILION ZŁOTYCH! (ZDJĘCIA)

Rafał Zawierucha na Festiwal Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni przyjechał bajońsko drogim samochodem. Towarzyszyła mu kobieta.
bEEwatOL