Sykut-Jeżyna promuje dietę sokową: "Przydałyby się przynajmniej trzy tygodnie"

36
Podziel się

Prezenterka zapewnia, że to najlepsza metoda na oczyszczenie organizmu. Idzie w ślady Karoliny Szostak?

Diety sokowe wśród polskich celebrytek cieszą się ogromną popularnością. Natalia Siwiec i Małgorzata Kożuchowska traktują je jako szybki sposób na pozbycie się zbędnych kilogramów. Zwolenniczką płynnej diety okazała się również Karolina Szostak, która o detoksie postanowiła napisać książkę. Choć Paulina Sykut-Jeżyna zapewnia, że do utrzymania idealnej sylwetki wystarczy jej zdrowa dieta, po ciąży również zdecydowała się na jadłospis oparty na owocach i warzywach. Prezenterka zdradziła, że przez macierzyństwo nie może pozwolić sobie na odtrucie organizmu, głównie przez zarwane noce i uczucie zmęczenia. Celebrytka zaleca, by dietę sokową stosować przynajmniej przez trzy tygodnie.

Też napisze o tym książkę?

KOMENTARZE
(36)
gość
2 lata temu
3 tygodnie tylko na sokach????? Ja po 2 dniu rzuciłam taki detoks, byłam bardzo osłabiona. Nikt mi nie powie, że picie samych soków 3 tyg jest zdrowe.
gość
2 lata temu
Ale te celebrytki są durne. Brak słów
gość
2 lata temu
Zatruty organizm ? To największy problem celebrytów
gość
2 lata temu
Jakos żaden dietetyk nie poleca takiej diety tylko celebrytki
gość
2 lata temu
Ten kto ciężko pracuje na budowie, w kopalni, na roli czy w handlu nie będzie się oganiał soczkami, bo nie będzie miał silī do pracy. A Sykut to może sobie soczki pić,bo nic nie robi , więc niech ludziom kitu nie wciska.
Najnowsze komentarze (36)
gość
2 lata temu
Przecież ona mówi, ze 2-3 tygodnie powinna potrwać dieta dr Dąbrowskiej a kuracja sokowa kilka dni. Czy ktokolwiek ogląda te filmy do końca czy tylko czyta komentarze?
gość
2 lata temu
Producent zapłacił to promuje. Choćby to największa głupota była. Bez sensu.
gość
2 lata temu
Tony PLASTIKU i kolejna zbędna moda, a wystarczy UMIAR w jedzeniu, unikanie cukru, tłustych świństw, syfu typu olej PALMOWY syrop glukozowy, konserwanty. A druga rzecz to RUCH zamiast wożenia tyłka wszędzie. To jest codzienna walka z pokusami ale tak funkcjonuje ciało człowieka.
gość
2 lata temu
wariatka,anorektyczka
Fanka Karolin...
2 lata temu
Karolina pije soki NUJA - są pyszne! Nuja.pl
Jerzy Michala...
2 lata temu
Ten temat jest ważny, ale korzystając z okzaji, chciałem spytać o jeszcze jedną rzecz. Co sądzicie o systemie roweru miejskiego we Wrocławiu?
Renulka
2 lata temu
Niknie w oczach,mama malutkiej córeczki...Kobieto,bedziesz chorowac,fani nie sa tego warci!
gość
2 lata temu
Następna ...jedz kobito do dziecka trzeba sił
gość
2 lata temu
Wariatka
gość
2 lata temu
Wcale nie promuje. Manipulujecie
zazdrosna
2 lata temu
kobieto u ciebie ani d**y ani piersi, jesteś jak laleczka plastykowa.
gość
2 lata temu
Skąd toto się wzięło to dziewczę podlegało jakiegoś dodatek i się pyszny czym wstrętne nie można na to patrzeć jest wszędzie w każdym programie już się chce rzygać chce i do tego hyzy ohyda no nie można na to patrzeć ludzie przelaczaja kanały sok niech da mężowi może się odmlodzi p*****a
gość
2 lata temu
Byłam na diecie sokowej 7 dni . Nie czułam głodu , energii miałam bardzo dużo - bałam się sławnego bólu głowy ale nic takiego nie miało miejsca . Schudłam 2 kg ale nie mam nadwagi wiec nie miałam za bardzo z czego chudnąc robiłam to bardziej dla oczyszczania , faktycznie Czułam się potem lekko . Przed piłam 3 kawy dziennie w trakcie wogole , po pije jedna wsumie jedyna Zmiana ;)
gość
2 lata temu
Co za i*****a, najpierw schudniesz A potem jojo gwarantowane! I rozwalanie sobie organizmu przez co później nawet dobre diety nie działają!