Trwa ładowanie...
Przejdź na
Spinner
Spinner
|
aktualizacja

Syn Małgorzaty Kidawy-Błońskiej ma 37 lat. "U nas to mama zawsze wymagała, a tata był ten dobry". Zobaczcie, jak wygląda

215
Podziel się:

Mimo że syn Małgorzaty Kidawy-Błońskiej ma na co dzień styczność z kamerami i gwiazdami, sam stroni od błysków fleszy. Rodzice zadbali o to, aby miał normalne dzieciństwo i dorastał tak jak jego rówieśnicy. Czym zajmuje się dziś Jan Junior?

Syn Małgorzaty Kidawy-Błońskiej ma 37 lat. "U nas to mama zawsze wymagała, a tata był ten dobry". Zobaczcie, jak wygląda
Syn Małgorzaty Kidawy-Błońskiej ma 37 lat (AKPA, Instagram)

Małgorzata Kidawa-Błońska i jej mąż Jan Kidawa-Błoński doczekali się jednego syna. Jan Junior ma już 37 lat i mimo znanych rodziców stara się nie wzbudzać medialnego zainteresowania swoją osobą. Na co dzień ma jednak wiele wspólnego z celebryckim światem.

Czym zajmuje się syn Małgorzaty Kidawy-Błońskiej?

Pierwotnie Jan studiował prawo, a potem dziennikarstwo. Kierunki nie okazały się jednak strzałami w dziesiątkę. Finalnie odnalazł swoje powołanie w świecie filmu. Branża ta była mu dobrze znana już od najmłodszych lat. W końcu jego ojciec jest uznanym reżyserem. Syn nowej marszałkini Senatu wybrał jednak nieco inną drogą i zamiast w reżyserii realizuje się jako montażysta.

Kiedy byłem mały, ojciec zabierał mnie ze sobą do pracy. A w montażowni zawsze mieliśmy dobrą pizzę, coca-colę, wygodną kanapę i telewizor - mówił w wywiadzie dla "Vivy!".

Z roku na rok jego portfolio jest coraz bardziej imponujące. Do tej pory współpracował przy takich tytułach jak: "Różyczka 2", "Chyłka" i "Behawiorysta". Co ciekawe, Janek nie ma daleko do pracy. Montażownia znajduje się w piwnicy, w domu rodziców.

Wyposażyliśmy ją własnymi siłami. Jest nowoczesna, wielka, wygodna, więc ją kochamy. Drugiej takiej nigdzie w Warszawie nie widzieliśmy, najbliższa znajduje się w Los Angeles, ale to kawał drogi. A my schodzimy do niej dwa piętra niżej, zawsze zakładając obuwie, bo jednak w kapciach nie wypada chodzić do pracy - zachwali ją razem z ojcem.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Małgorzata Kidawa-Błońska pewna. Zdradziła, co wprowadzą w pierwszych 100 dniach

Prywatne życie Małgorzaty Kidawy-Błońskiej i rodziny

Syn marszałkini podkreśla, że ma bardzo dobre relacja z rodzicami. Dzięki temu jego współpraca z ojcem na stopie zawodowej również przebiega pomyślnie. Jak wspomina Janek, w dzieciństwie to właśnie tata był tzw. dobrym policjantem.

U nas to mama zawsze wymagała, a tata był ten dobry. Tata jest przyjacielem, który zawsze poratuje. Mama zawsze walczy - wspominał.

Mimo to więcej ich łączy, niż dzieli. Słuchają tej samej muzyki, mają podobne gusta filmowe, a nawet kulinarne. Junior żartuje, że to "nuda", ale docenia taką stabilizację.

Montażysta sporadycznie pojawia się w mediach społecznościowych swojej mamy. Dopiero na wspólnych zdjęciach widać, jak bardzo są do siebie podobnie.

Jan kocha też zwierzęta i gotowanie. Kulinarne zdolności rozwinął, kiedy mama bardziej zaangażowała się w politykę i razem z ojcem musieli sami zadbać o domowe ognisko.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(215)
Eee
7 miesięcy temu
Kidawa mimo swojego szlachetnego pochodzenia, a więc i obycia, mimo piastowania przez lata waznych funkcji publicznych i mimo częstych przeciez kontaktów z kamerą jest chodząca wpadka. Jak słucham z nią wywiadów, to z góry mogę założyć, że nie powie nic interesującego, wszystko miałkie, płytkie i odtwórcze, a czasami po prostu głupie, jak z tą Mierzeją Wislana. Po prostu typ osoby calkowicie bezbarwnej.
Gosc
7 miesięcy temu
Taka krzyżówka Sekielskiego z Weglarczykiem :D
Anka
7 miesięcy temu
Ohydna promocja polityków jednej strony i zohydzanie drugiej. Widać że tu dorabiają dziennikarze z GW.
🤣🤣🤣🤣🤣
7 miesięcy temu
Marszałkini syn 🤣🤣🤣🤣🤔🤔dobre,...
🐩🐩🐩
7 miesięcy temu
Anna od Edwarda woli Martę
Najnowsze komentarze (215)
EdwarO
7 miesięcy temu
Starozakonni cały czas w natarciu !!!
Inny po-wiec
7 miesięcy temu
To ten w okularach. Jakoś stary jak na 37 lat.
szkonmak
7 miesięcy temu
Za moich dziecięcych lat, mawiało się - i ty możesz zostać indianinem. Ona, jak sama mawiała, mogła być prezydentem, premierem nie wspominając o takim, czy innym ministrze. Jednym słowem, człowiek orkiestra. Samokrytyka poszła w las.
Gjjjhgg
7 miesięcy temu
A niech jest będzie się z czego śmiać
Hahaha
7 miesięcy temu
Kichawa-zero samokrytycyzmu kto jej robi taką krzywdę i ją promuje
Radar
7 miesięcy temu
Widać, że lubi jeść.
Michal
7 miesięcy temu
Ciekawe dlaczego ma taki wytrzeszcz oczu. Trzeba leczyć.
Babcia
7 miesięcy temu
Kobieta która nie potrafi poprawnie sklecić dwóch zdań zostajęrszalkiem Senatu Czym Polska zasłużyła na takie upodlenie. Magistry doktri inżynierki czy nie machoc jednej ogarniętej babcia musi za was robic
Jan
7 miesięcy temu
Syn widocznie bystry tak jak mama, studiował ale nie skończył, ojciec mu załatwił robotę po znajomości.
Lex
7 miesięcy temu
Mam nadzieję że Inteligętniejszy od matki bo Pani Marszałek Senatu tokompromitacja Urzędu kpina z Parlamentu
Kirk
7 miesięcy temu
Ona mnie nie interesuje a co dopiero jej synek z wytrzeszczem
Oooó
7 miesięcy temu
Ocieplanie wizerunku czas zacząć....ale to nie pomoże niestety.
Jano
7 miesięcy temu
Pokażcie siebie i swoje idealne rodziny. Śmieszy mnie to ocenianie innych, gdy jesteśmy anonimowi. Jaki jestem ważny, gdy komuś dołożę.
Olka
7 miesięcy temu
Ludzie! Polacy! Jak mogliscie głosować na Starozakonnych??? No jak?jestescie dla nich niczym o
...
Następna strona