Trwa ładowanie...
Przejdź na

Syn Martyniuka pójdzie na odwyk? "Tata zawsze ratował z każdej opresji"

75
Podziel się

"Sąsiedzi wzywali policję kilka razy w miesiącu. Ma problemy z agresją i jest alkoholikiem".

bCybHZkl

Rodzina Zenka Martyniuka 2019 roku nie będzie wspominać szczęśliwie. "Syn gwiazdora disco polo" ostatni dzień w roku spędził w areszcie. Trafił do niego po awanturze domowej, jaką miał zafundować ciężarnej 19-letniej żonie. Lokalne media podały, że Ewelina wracała ze spotkania z koleżankami, ale nie weszła do mieszkania, bo pijany Daniel po prostu jej nie wpuścił. Cała sytuacja obnażyła wcześniejsze problemy z związku jeszcze przed ślubem. Z relacji sąsiadów wynika, że policja wielokrotnie interweniowała w mieszkaniu młodej pary.

Syn Martyniuka pójdzie w końcu na odwyk?

Premiera Kliki Pudelka, już w najbliższa niedziele o godzinie 12:00 w kanale naziemnym telewizji WP.

bCybHZkO
KOMENTARZE
(75)
gość
rok temu
Zapewne wywinie się od wiezienia.Celebrytom i bogaczom wszystko uchodzi na sucho. Wystarczy spojrzec na Dubienieckiego czy na Dodę
gość
rok temu
ZA NARKOTYKI POWINIEN SIEDZIEĆ I TYLE W TEMACIE. SORRY TATUŚ MA PIENIĄDZE ALE PRAWO TO PRAWO. A JAK JEST W TYM RZĄDZIE - KTO MA KASĘ TEN PAN I TYLE NA TEN TEMAT.
gość
rok temu
Ciekawe jak dziala prawo? Każdy z nas za takie numery już by dawno beknal a tu proszę Pozamiatane
bCybHZkP
gość
rok temu
Dorosłego człowieka nikt do odwyku nie ma ani prawa ani możliwości zmuszać. Jeśli sam nie będzie chciał żaden Zenek tu nic nie zdziała.
gość
rok temu
Każdy rodzic pomoże swojemu dziecku / tu akurat Zenek sam zafundował swojemu pierworodnemu życie usłane różami (dam ci na wszystko) efekt jak widać, ,,,
Najnowsze komentarze (75)
marny raper
rok temu
co za dwa p****y, a ganja to nie narkotyk
fff
rok temu
chyba dla Was nie będzie brzmiał tak samo.... dno pudelek!
gość
rok temu
Będziemy się przyglądać jak działa w Polsce prawo
gość
rok temu
Ten Zenus i jego zalosne spiewanie...ale narod go kocha a synalka wybroni
gość
rok temu
zwykłe nic dwa buraki zenek i jego syn
gość
rok temu
ale ten jego syn to zwykłe scierwo i ł***o do wiezienia z nim gnidą pijaczyno i burakiem jego ojciec nielepszy też alkoholik ze spuchnętą watrobą i z łbem jak u konia
gość
rok temu
Bąkowska to twoja psiapsia! Chciała debila to ma, patola j****a
gość
rok temu
Mieszkam w małej miejscowości i przykro mi słuchać,że,, Wy w Warszawie" to oświeceni...Mnie po prostu stać na dom na wsi.Może trudno w to uwierzyć,ale mam mózg,normalną rodzinę i ciąża nie jest dla mnie powodem do zawierania małżeństw.Proszę nie mówić,że mieszkańcy małych miejscowości są zacofani!!!
bCybHZkH
gość
rok temu
hahaha jej rodzice nie są "bardzo zamożnymi przedsiębiorcami" hahaha Oni tylko mają gęsi
gość
rok temu
Jak się gówniara pchała , to ma co chciała !
gość
rok temu
A miało być tak krystalicznie gdzie jest 0
gość
rok temu
Ja go kiedys widzialem na dyskotece u nas W Bialym koles zachowywal sie jak byl by wladca swiata mial jakis swoich osilkow i zaczepial wszystkich!!
gośćówa
rok temu
Redaktor Michał nie daje wypowiadać się innym, i czasami ma problemy z dykcją. Wkurza mnie to jak Vogule Poland jeszcze nie skończył mówić a Michał jak katarynka nadaje....!!
rok temu
Tłuste pulpety z kliki pudelka kasuja komentarze😂😂 u was w warszafce ciąża nie jest powodem do ślubu👏👏👏 ahhh uśmiałam się , jak nigdy. Kiedy połowa kupowała kotlety w panierce z koksu, czepiacie się że jakiś bogaty nikomu nieznany koleś maryche pali, czuć deko hipokryzję, i czuć lekko sodówke
...
Następna strona
bCybHZlj