Trwa ładowanie...
Przejdź na

Syn Wałęsy: "Tata ciężko to przeżywa. Można go nie lubić, ale jest BOHATEREM NARODOWYM!"

476
Podziel się

"Nie ma przyzwoitości, to on prowadził Polskę do wolnego kraju. Kiszczak miał profesjonalny zespól ludzi, którzy podrabiali dokumenty mojego ojca".

bCOYfShx

Tydzień temu Instytut Pamięci Narodowej przedstawił ustalenia biegłych, według których Lech Wałęsa współpracował ze Służbami Bezpieczeństwa w czasach PRL-u. Chodziło o dokumenty z tzw. szafy Kiszczaka otwartej prawie rok temu przez wdowę po generale. Wałęsa twierdził, że zaświadczenia sfałszowała Służba Bezpieczeństwa.

W Dzień Dobry TVN syn byłego prezydenta, Jarosław Wałęsa, opowiedział, jak jego ojciec czuje się w obliczu doniesień IPN-u.

bCOYfShz

On jest bohaterem narodowym. Boli mnie to, że taka instytucja jak IPN potrafi tak jednoznacznie i niesprawiedliwie się zachować. Tata ciężko to przeżywa. Wiedzieliśmy, że będzie rozliczanie, ale nie w taki sposób, nie ma przyzwoitości. Można lubić mojego ojca, albo nie, ale jest bohaterem narodowym, prowadził Polskę do wolnego kraju. Warto o tym pamiętać. Kiszczak w latach osiemdziesiątych miał cały zespól ludzi, żeby podrabiać, oni podrabiali dokumenty mojego ojca, robił to profesjonalny zespół. Jak w zeszłym roku wyniknęła szafa Kiszczaka, to wiedzieliśmy, że stwierdzą, że dokumenty są oryginalne, bo są… oryginalnie przygotowane przez władzę.

Przypomnijmy, jak na ekspertyzę IPN-u zareagowali celebryci:

bCOYfShF
bCOYfShG

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

bCOYfSia
KOMENTARZE
(476)
gość
4 lata temu
Prawdziwa bohaterką była WALENTYNOWICZ
gość
4 lata temu
i wlasnie dlatego nim gardze, za przypisywanie sobie zaszczytow i bohaterstwa, keidy...
gość
4 lata temu
Nie, nie jest
bCOYfSib
gość
4 lata temu
A moze synku Bolka pozwolisz nam ocenic czy twoj tata jest bohaterem czy nie? Narzucane sila autorytety nigdy nie sa prawdziwymi autorytetami, a wy za wszelka probujecie nam wmowic ze bolek/lech to wielki legendarny ochater bez wad. Tak postaly legendy o bogach. O Bogu. Cala religia jest oparta na klamstwach i idealizowaniu ludzi
gość
4 lata temu
Bohater i Bolek w jednej osobie.
Najnowsze komentarze (476)
gość
3 lata temu
Nigdy był i nie jest
gość
4 lata temu
i dlatego czas zmienić nazwę lotniska na TW Bolek
gość
4 lata temu
Smutne ale umiarkowany bohater który sprzedawał kolegów i wykoleił okres przemian zeby sb miało jak sie bogacić i okradać naród przez ostatnie 30 lat walesa vel lejba kone,mazowiecki,geremek,balcerowicz ,borowski,cimoszewicz,rostowski,boni,michnik ,,urban,suchocka,kwasniewski,krzaklewski,frsyniuk,niesiolowski itp. ,co ich laczy..,a no jadowite plemie,oni stworzyli sciezke do rozkradania Polski ,czest przez tych ,ktorzy wyjechali w 68 roku..,to byl plan celowy.
gość
4 lata temu
i wlasnie dlatego nim gardze, za przypisywanie sobie zaszczytow i bohaterstwa,Narzucane sila autorytety nigdy nie sa prawdziwymi autorytetami, a wy za wszelka probujecie nam wmowic ze bolek/lech to wielki legendarny ochater bez wad. Tak postaly legendy o bogach. O Bogu. Cala religia jest oparta na klamstwach i idealizowaniu ludzi okradl oszukal ludzi
Lena
4 lata temu
Był bohaterem a i owszem dla SB,Kiszczaka ,Jaruzelskiego i pozostałych oszustów,sługusów Moskwy.Polaków oszukał, zaprzedał by mieć dobrze.Ale tak postępują maluczcy bez wstydu i ambicji.Poprostu zdrajcy.
Dama
4 lata temu
Nigdy Wałęsa nie był bohaterem ...Bohaterem jest Gwiazda Andrzej i Walentynowicz.. Walęsa tylko agent r***i za pieniądze
gość
4 lata temu
Bolek jest kapustą
Vox Populi
4 lata temu
Tak, tak, to wielkie bohaterstwo oszukać naród nosząc Matkę Boską w klapie ! Zastanawiam się tylko czy to nie przypadkiem jednostka chorobowa pod tytułem "pomroczność jasna" !
bCOYfShT
Gość 87
4 lata temu
W swoim narodzie to on może być bohaterem nawet na równi z Mojżeszem , a dla Polaków jest zdrajcą.
gość
4 lata temu
Oj będzie miała małe zwarcie i zanik zasilania, kiedyś trzeba się zmierzyć z prawdą życia !
obiektywnie.
4 lata temu
walesa vel lejba kone,mazowiecki,geremek,balcerowicz ,borowski,cimoszewicz,rostowski,boni,michnik ,,urban,suchocka,kwasniewski,krzaklewski,frsyniuk,niesiolowski itp. ,co ich laczy..,a no jadowite plemie,oni stworzyli sciezke do rozkradania Polski ,czest przez tych ,ktorzy wyjechali w 68 roku..,to byl plan celowy.
gość
4 lata temu
"Kiedy pomyślisz na przykład, że taki pijak jak Jelcyn był carem, a taki ignorant jak Wałęsa symbolem wolności, zapiera ci oddech..." /Oriana Fallaci/. Gdyby ta najodważniejsza i najbłyskotliwsza dziennikarka świata wiedziała o Bolku, to świat by już dawno strącił Wałęsę z piedestału, odbierając mu Nagrodę Nobla. Choćby tylko symbolicznie...
gość
4 lata temu
Lechowi pomniki i zaszczyty a kaczka niedługo przeminie jak zly sen , a jej przyboczni i wyznawcy będą do końca zycia w odstawce
gość
4 lata temu
Jaki podobny do ojca robi się Jarek...Do ojca, podkreślam.
...
Następna strona
bCOYfSiv