Koba
|

Szafiarka kupiła w lumpeksie torebkę Fendi za 8 złotych. Teraz sprzedaje ją za ponad TYSIĄC!

206
Podziel się

Obrotna?

Szafiarka kupiła w lumpeksie torebkę Fendi za 8 złotych. Teraz sprzedaje ją za ponad TYSIĄC!
Karolina Wójcik (Instagram, Instagram)

Polskie szafiarki nie przestają zaskakiwać coraz wymyślniejszymi pomysłami na zbicie kapitału na stale rosnącej popularności. Swoim nazwiskiem często promują szemrane produkty albo akcesoria, których tak naprawdę nie używają, próbując wcisnąć je swoim fanom.

Idealnym przykładem może być Julka "Maffashion" Kuczyńska, która nawiązuje ciekawe współprace (jak na przykład ta z AliExpress), a ostatnio nieroztropnie ujawniła, że korzysta z telefonu innej marki niż ta, którą reklamuje...

Dobry sposób na łatwy i szybki zarobek znalazła też niejaka Viva a Viva, czyli Karolina Wójcik, która może pochwalić się ponad trzystoma tysiącami obserwatorów na Instagramie.

Karolina pochwaliła się w grudniu zeszłego roku swoim zaskakującym "łowem" lumpeksowym. Otóż szafiarce udało się wygrzebać w czeluściach ciucholandu torebkę słynnego domu mody Fendi w okazyjnej cenie. Blogerka zapłaciła za nią jedyne osiem złotych.

Miesiąc temu wchodzę do jednego second handu w Warszawie i co tam znalazłam? Torebkę Fendi, za 8 złotych... - opowiadała jeszcze niedawno podekscytowana szafiarka. Jak usłyszałam tę cenę, to stwierdziłam: "Nie no, to jest jakiś żart".

Niestety, Karolina znudziła się swoją zdobyczą i postanowiła ją sprzedać. Dziewczyna ma ewidentny dryg do interesu, ponieważ chciałaby, by ktoś kupił ją od niej za niebagatelną kwotę - 1100 złotych...

Sprytny pomysł na zarobienie pieniędzy czy żenująca praktyka "biznesowa"?

KOMENTARZE
(206)
PNatch
3 tyg. temu
Torebka jest wstrętna. Nie rozumiem kupowania czegoś tak brzydkiego dla lansu.
Magdalena
3 tyg. temu
Nikomu nie chce się skomentować tego "newsa". Niedługo z powodu posuchy wydarzeniowej spytasz nas Pudel : a brudne skarpety to oznaka zaniedbania czy nonszalancji , jak sądzicie?
Ona
3 tyg. temu
Aha. A co to za jedna?
Lol
3 tyg. temu
Nawet za darmo bym tej torebki nie chciała. Nie rozumiem ludzi, dla których jedynym wyznacznikiem wartości jest marka. Torebka jest zwyczajnie brzydka.
sss
3 tyg. temu
Im wiekszy pustak, tym więcej ma obserwujących idiotów czyli fanów na IG
Najnowsze komentarze (206)
gosc
2 tyg. temu
podroba pewnie
dmm
3 tyg. temu
Kto wymyślił te koszmarne brwi,ludzie !!!!!!!!!!!
Kinga
3 tyg. temu
A przepraszam, co jest takiego nadzwyczajnego w tej torebce? Brzydka jest i tyle.
Totylkoja
3 tyg. temu
Przy kupnie luksusowej torebki dostaje się certyfikat, bez niego torebka to podróba i próba sprzedaży może być kosztowna,.. Art. 305. 1. Kto w celu wprowadzenia do obrotu oznacza towary podrobionym znakiem towarowym lub oznaczone takim znakiem towary wprowadza do obrotu, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2. 2. W wypadku mniejszej wagi, sprawca przestępstwa określonego w ust. 1 podlega grzywnie. 3. Jeżeli sprawca uczynił sobie z popełnienia przestępstwa określonego w ust. 1 stałe źródło dochodu albo dopuszcza się tego przestępstwa w stosunku do towaru o znacznej wartości, podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 5
śmiech
3 tyg. temu
Przecież to podróbka a ona kit wciska albo się nie zna:))))
Yola
3 tyg. temu
Na głupich głupcy zarabiają
lollll
3 tyg. temu
przecież to podróbka, takich w grecji za parę euro wszędzie
oj tam
3 tyg. temu
U nas na targu też sa baby co kupuja szmaty w szmateksach na wage a potem sprzedaja troche drozej na sztuki. To sa zwykłe przekupy tak ja ta od tej torebki. Wśród plebsu moze uchodzić za zaradną
smutne
3 tyg. temu
Kiedyś wydawała się oryginalna, kulturalna, nie pospolita jak większość, a teraz ze wzrostem sławy coraz częściej widać jak kombinuje i kłamie.
oj tam
3 tyg. temu
Dziewczyna o takiej ,,urodzie " powinna jednak chodzić w maseczce . Niby dla ochrony przed koronowirusem ale tak na prawde zeby u patrzacych nie wywoływać nieprzyjemnych doznań
Aja
3 tyg. temu
Przeplacila za torebke
Lal
3 tyg. temu
No i będzie musiała zapłacić podatek. Wykazała, że zamierza się wzbogacić oraz od kiedy posiada ten przedmiot i za ile go kupiła. Lol!
Tobi
3 tyg. temu
Żenujący pomysł biznesowy.Niech młodzież przestanie wychod?od na blogi tych pustostamow,A okaże się że żadne z nich gwiazdy i celebrytki.
ggggggg
3 tyg. temu
Za PRL taki człowiek nazywał się spekulant.
bum
3 tyg. temu
brzydka torebka, zlotowki nie warta, nie wazne jaka marka
Ellada
3 tyg. temu
Ta Fendi... z Tureckiego bazaru. Koło domów mody to ona nawet nie stała.
markx
3 tyg. temu
Typowa,wulgarna blachara w kazdym calu
No i co?
3 tyg. temu
Uczciwa? Uczciwa. Daje cynk, że kupiona w lumpach. Ile jest takich, że kupią w sh i sprzedają z info, że byli w Mediolanie.
Ziniewicz
3 tyg. temu
guczi lui lui fenti fenti bradaaaa
gruba sanki
3 tyg. temu
dobre szmatki w haluszce w bln na placku rozrabiaka
Beta
3 tyg. temu
Jak się nie wstydzicie kupować w second-handach? Duchota tam tak, że aż zatyka, zapachy nie fajne, a ciuchy nie wiadomo kto nosił... Ohyda! Takie biedne jesteście?!
Ela
3 tyg. temu
Nie rozumiem, jak panie, które mają pieniądze mogą chodzić do lumpexów? Żenujące... a poza tym, co dla biednych zostanie?
Ela
3 tyg. temu
nie rozumiem, jak panie, które maja pieniądze mogą chodzić do lumpexów? Żenujące... a poza tym, co dla biednych zostanie?
Joanna
3 tyg. temu
Śmieciara....
...
Następna strona