Trwa ładowanie...
Przejdź na
Kokosimo
|

Szczery Daniel Martyniuk "tłumaczy się" z ataku na Kamila Bednarka: "Skoro coś nagrywa, to się liczy z tym, że się GO OCENIA"

236
Podziel się

Niesforny syn znanego muzyka disco-polo wyjaśnił, czemu "pozdrowił" piosenkarza środkowymi palcami i nazwał go "nikim". "Uważam jego muzykę za mierną".

Szczery Daniel Martyniuk "tłumaczy się" z ataku na Kamila Bednarka: "Skoro coś nagrywa, to się liczy z tym, że się GO OCENIA"
Daniel Martyniuk wyjaśnia, czemu obraził Kamila Bednarka w relacjach na Instagramie (Instagram)
bCYIzFGZ

W swojej "karierze" niepokorny syn Zenona Martyniuka, Daniel, zdążył już wielokrotnie udowodnić, że uważa się za znacznie lepszego od całej reszty "zwykłych śmiertelników". Wysokie mniemanie o sobie i poczucie bezkarności już nie raz wpędziło go w kłopoty: krótko po spędzeniu miesiąca w areszcie 30-latek został skazany na prace społeczne za posiadanie narkotyków, cudem unikając kary w wysokości 100 tysięcy złotych.

Niestety, mimo kolejnych interwencji zatroskanych rodziców, zuchwały patocelebryta ani myśli "wyjść na ludzi". Martyniuk junior na własne życzenie co rusz wplątuje się w kolejne skandale, tym samym nadszarpując wizerunek już nie tylko swój, ale również całej swojej rodziny. Ostatnio Zenon chwalił się, że odbył z Danielem "męską rozmowę", po której ten obiecał, że już będzie grzeczny, niestety wszystko wskazuje na to, że na obietnicach się skończyło.

bCYIzFHb

W środę młodemu Martyniukowi zamarzyło się po raz kolejny wywołać sensację na skalę krajową, tym za sprawą krytyki Kamila Bednarka, przez którego - zdaniem Martyniuka - "Bob Marley przewraca się w grobie". Co ciekawe, Bednarek nie dał się wyprowadzić z równowagi i za pośrednictwem swojego menadżera życzył Martyniukowi "dużo zdrówka".

Daniel Martyniuk znowu śpiewa i obraża Kamila Bednarka "Bob Marley przewraca się w grobie"

Serwis Plejada postanowił skontaktować się z niesfornym synalkiem znanego muzyka disco-polo, aby zapytać go o powód, dla którego ten "pozdrowił" muzyka środkowymi palcami w relacjach na Instagramie, mówiąc przy tym, że "dla niego Bednarek jest nikim". W rozmowie z portalem Martyniuk postanowił obstawać przy swoim, podkreślając, że ma wszelkie prawo do oceny Kamila, który jako artysta jest osobą publiczną.

bCYIzFHh

Uważam jego muzykę za mierną - podkreślił Daniel. - Każdy artysta chyba, skoro coś nagrywa, to się liczy z tym, że się go ocenia.

Myślicie, że Bednarek powinien mu odpowiedzieć?

bCYIzFHi
bCYIzFHC
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(236)
Mój nick
miesiąc temu
On chyba zapomniał z jakiej muzyki ojciec go utrzymuje :D
Jagna
miesiąc temu
Myślę, że Bednarek nie ubolewa nad tym,ze jego tworczosc nie przypadla do gustu Danielowi Martyniukowi🤣
Marcello
miesiąc temu
Przy Zenku to Bednarek jest jak Chopin :)
bCYIzFHD
Ja.
miesiąc temu
Jemu trzeba pomoc. Dziwie się gdzie jest mamuśka? Przecież tak go broniła... widzi ze syn się stacza na dno ,
Bhjbnjb
miesiąc temu
Cóż...Bednarek przynajmniej sam zarabia na swoje utrzymanie a nie żyje z kasy tatusia. Btw A muzyka Zenka jest niby jaka???
Najnowsze komentarze (236)
Ania
3 tyg. temu
A co zrobił Daniel Martyniuk oprócz tego że wydaje kasę tatusia ???
ala
miesiąc temu
kim ty jesteś martyniuk, że komentujesz muzykę Kamila Bednarka, ogarnij się , człowieku i weż się do roboty
Anka
miesiąc temu
Nie ma jak to krytyka ze strony człowieka który robi NIC :D A! Przepraszam zdarzało mu się zabłysnąć bijąc ciężarną żonę.
Men
miesiąc temu
Jaka męska rozmowa z Tatusiem? Tatuś to Eunuch .Głosik Dziewuszki.
Mila
miesiąc temu
No tak przecież nasłuchał się kwakania ojca więc chłop i teraz nie potrafi rozpoznać prawdziwej dobrej muzyki. Weź se tatusia słuchaj skoro Bednarek jest be Ja po sluchaniu przez pół godziny Zenka wylądowałabym na zamkniętym oddziale szpitala psychiatrycznego. Można by to puszczać więźniom,bo to idealne tortury🤣🤣🤣
Bez nicku
miesiąc temu
Szkoda mi rodziców, co w Tobie siedzi człowieku?
Lena
miesiąc temu
Kamil jest Gość !
Jola
miesiąc temu
Odezwał się ten, który jest kimś. Dobry ubaw😂
bCYIzFHv
Pola
miesiąc temu
Niech oceni twórczość swojego taty🤣
Rrrr.
miesiąc temu
D. Martyniuk, a kim jesteś Ty.....? 😬
Tko
miesiąc temu
Bednarek rzeczywiście nie jest specjalnie utalentowany, nie rozwija się. Mając jednak ojca, który wyje jak eunuch powinien trzymać język za zębami w takich kwestiach.
Pola
miesiąc temu
Ja myślałam że on na leczeniu a tu znów pośmiewisko
Kit
miesiąc temu
Kamil jest Super a Martyniuk tylko czeka na kase od rodziców . Masakra 👎
benek
miesiąc temu
Skoro męska rozmowa z tatusiem nie dała rezultatów to powinien dostać karę. Może tata powinien mu zabrać kieszonkowe? I szlaban na kompa na miesiąc :)
...
Następna strona
bCYIzFHX