Trwa ładowanie...
Przejdź na

"Szczęsny śpi nago czy w piżamce"?

131
Podziel się

"O ku*wa, ale skandal...".

bCGtOCgl

Najnowszy odcinek inetrnetowego show Łukasza Jakóbiaka 20m2 Łukasza poświęcony będzie Wojciechowi Szczęsnemu, gwiazdą piłkarskiej reprezentacji Polski. Rozmowa zapowiada się naprawdę ostro, bramkarz bez ogródek opowiada między innymi o swoich doświadczeniach seksualnych.

Przypomnijmy, że niedawno Szczęsny pochwalił się uprawianiem seksu w przymierzalni... Zobacz: "Zostałem przyłapany NA SEKSIE W PRZYMIERZALNI!"

bCGtOCgn

_**Mam fetysz kobiecych szpilek**_ - powiedział w wywiadzie. Czasami mam wrażenie, że chciałbym być kobietą, żeby nosić szpilki. Na szczęście nie robią takich szpilek.

Ciekawe co na takie wyznania powie Marina, która jest "tylko przyjaciółką" Wojtka?

bCGtOCgO
KOMENTARZE
(131)
gość
7 lat temu
Wszystkie WADY WYMOWY świata i głupota galopująca. Zgroza.
gość
7 lat temu
Wygląda jak chomik, w ogóle nie jest przystojny. Wyobrazacie sobie z nim sex...bleee
gość
7 lat temu
Zakochany w sobie b*c. I to coś śmie nazywać się sportowcem...?
bCGtOCgP
gość
7 lat temu
D***l prosty.
gość
7 lat temu
Ciekawe czemu ten komentarz zostanie zaraz USUNIĘTY... KULISY działania pewnego portalu PLOTKARSKIEGO. Dochody z nachalnego promowania PSEUDOGWIAZD to duża część budżetu, 20-krotnie przewyższająca wpływy z reklam. W ubiegłym kwartale największe przelewy pochodziły od następujących osób: NATALIA S. (artykuły o zagranicznych sukcesach okładkowych), ILONA F. (artykuły o wydanej książce wspomagane seriami cytatów z tabloidów), MARTA G. z córkami (kliniczny wręcz przypadek lansowania osób kompletnie nieutalentowanych, wręcz pospolitych), MAGDA G. (artykuły w ramach ocieplania wizerunku). Zyskiem EKSTRA okazał się przelew od pełnomocnika WOJCIECHA F. (za zaprzestanie drążenia tematu „swatania”). Był to dotąd największy przelew w historii tego typu działalności portalu, przebijający nawet ubiegłoroczny od KAMILA D. za nabranie wody w usta w temacie romansu z pewną celebrytką. Chcesz więcej prawdy? Przyjrzyj się ANTKOWI MUZYKANTkOWI i zostań jego znajomym na FACEBOOKOWYM profilu.
Najnowsze komentarze (131)
gość
7 lat temu
Inne video: youtube.com/watch?v=DQ4fKNqHX7U
gość
7 lat temu
on jest brzydki
gość
7 lat temu
Pieniądze tez ogłupiają, Wojtek przystopuj!!!!!!!!
Ula
7 lat temu
Nie wiem po co go krytykujecie . Jestem dumna z naszego polskiego ,dobrego bramkarza. Po co na niego nadawac...Smieszne jest dla mnie to ,ze piszecie o jego wygladzie ,jakby to bylo wazne ! Ludzie ! Jestescie zalosni piszac jak to on nie wygląda i oceniac go przez pryzmat wygladu...
gość
7 lat temu
ale sensacja ( żenada ).
gość
7 lat temu
a kogo normalnego może to obchodzić.... każdy ma jakieś doświadczenia.... w tym celu nie trzeba suchać "ala" gwiazdy....
gość
7 lat temu
mi sie podoba :)
yoanna
7 lat temu
dobry jest :) wie, czego chce od życia. Takie podejście się ceni. I przede wszystkim jest prawdziwy. A Szczęsny w pidżamce... no może za jakieś 35 lat
bCGtOCgH
gość
7 lat temu
tylko zobaczył zdjęcie Weroniki to już śpi piżamie
gość
7 lat temu
gostek jest spoko.. nawet go lubię. dzięki niemu odkryłem stronkę GoRest, bo coś o nich kiedyś wspomniał przy wywiadzie czy w programie. Zamieszczają różne tanie oferty na bilety lotnicze, pomagają znaleźć połączenia czy noclegi.. na prawdę fajna stronka.. tym bardziej że wcześniej nie pomyślałem że lot to Brukseli za 2 zł to prawda i jest możliwy.!! przecież ile kosztuje samo paliwo..
gość
7 lat temu
nie widzę w tym wywiadzie nic żenującego jak niektórzy tu piszą...
gość
7 lat temu
Wygląda jak troglodyta albo neandertalczyk z ta oczodołami i żuchwa jak hipopotam!
gość
7 lat temu
beton
gość
7 lat temu
Troglodyta
...
Następna strona
bCGtOChj