Trwa ładowanie...
Przejdź na

"Szczupłe modelki mają sprzedawać marzenia!"

153
Podziel się

Jacyków twierdzi, że muszą być nienaturalnie szczupłe i nigdy się to nie zmieni.

"Szczupłe modelki mają sprzedawać marzenia!"
bDZnnKrV

Tomasz Jacykow wypowiedział się na temat nieustannie powracającego tematu zbyt chudych modelek, które stają się ideałem piękna i wzorem dla nastolatek. Zdaniem stylisty dyskusje na temat rozmiaru plus niczego nie zmienią, gdyż "nienaturalnie szczupłe" modelki uosabiają niedościgniona perfekcję.

Od dwudziestu paru lat są bardzo szczupłe i bardzo wysokie modelki. Czyli takie były, takie są i takie zawsze będą - ocenia Jacykow. Normalna kobieta w rozmiarze 38 to jest normalna kobieta. A modelki to są te wyselekcjonowane z tłumu, które mają sprzedawać marzenia.

bDZnnKsy
KOMENTARZE
(153)
gość
8 lat temu
szkoda, ze ci nasi celebryci tacy nienaturalnie nieinteligentni. widac taka ich rola
gość
8 lat temu
a pozniej sie dziwia ze panuje anoreksja
gość
8 lat temu
jego głos jest typowo pedalski
bDZnnKsz
gość
8 lat temu
sam jest nienaturalny, wiec nie dziwia mnie jego wypowiedzi !
gość
8 lat temu
ma racje wieszaki niech sie do szafy schowają
Najnowsze komentarze (153)
gość
8 lat temu
D**a mi zdrętwiała.
Klepsydra
8 lat temu
To ciekawe, że mężczyzna homoseksualista mówi mi, że mam marzyć o braku cycków...
gość
8 lat temu
Tomasz Jacykow wypowiedział się na temat nieustannie powracającego tematu zbyt chudych modelek, które stają się ideałem piękna i wzorem dla nastolatek. Zdaniem stylisty dyskusje na temat rozmiaru plus niczego nie zmienią, gdyż "nienaturalnie szczupłe" modelki uosabiają niedościgniona perfekcję. Z TEGO WYNIKA, ŻE NAJPIĘKNIEJSZE KOBIETY TO TAKIE, JAK ZASTALI W OBOZACH KONCENTRACYJNYCH CI, KTÓRZY TE OBOZY WYZWOLILI. ALE JAKOŚ NIKT NIE RELACJONOWAŁ, ABY BYŁY Z TEJ SWOJEJ "DOSKONAŁOŚCI" ZACHWYCONE. WPROST PRZECIWNIE, DOMAGAŁY SIĘ OD TYCH, KTÓRZY JE TAK "USZCZĘSLIWILI" WYSOKICH ODSZKODOWAŃ. A W OCZACH ŻOŁNIERZY WIDAĆ BYŁO PRZERAŻENIE, JAKBY ZOBACZYLI ŚMIERĆ WE WŁASNEJ OSOBIE. MOŻE NAM TEN PAN PROJEKTANT, KTÓRY WSZYSTKO WIE NAJLEPIEJ WYJAŚNI TĘ DZIWNĄ NIEZGODNOŚĆ HISTORYCZNĄ, BO KTOŚ TU NAJWYRAŹNIEJ COŚ "ŚCIEMNIA", JAK MÓWI MŁODZIEŻ !!!
gość
8 lat temu
co moze na ten temat wiedziec P***Ł
gość
8 lat temu
Moim zdaniem bardzo mądrze się wypowiedział...
gość
8 lat temu
Kościotrupy , które straszą anoreksją!
gość
8 lat temu
p******i głupoty. kocham modę i chcę z nią związac swoją przyszłośc, ale to co on gada jest kompletnie żenujące
gość
8 lat temu
Jaki marzenia,szmatę do ubrania też mi marzenia,jak ktoś ma takie marzenia to powinien się leczyć u psychiatry.
bDZnnKsr
gość
8 lat temu
Weźcie tego geja z widoku bo przyprawia swoją osobą o obrzydzenie.
gość
8 lat temu
A co p.... może wiedzieć o kobietach ????
gość
8 lat temu
Wychudzone modelki pojawiły się w momencie, kiedy zaczęto ( z chęci zysku oczywiście ! ) konserwować, koloryzować itp. ... żywność w krajach tzw. zachodnich. Klijentki (często zamożne !)wymiotowały po każdym prawie jedzeniu i masowo chudły. Aby interes w branży odzieżowej przynosił nadal zyski WYMYŚLONO NOWY NIENATURALNY IDEAŁ PIĘKNA KOBIECEGO, co było efektem zwykłej zmowy projektantów z przedstawicielami przemysłu ! CAŁA TA GŁUPOTA I DZIAŁANIE Z CHĘCI MAKSYMALIZACJI ZYSKU przywędrowało po upadku komunizmu taże do POLSKI - dorobiono do tego tylko odpowiednią CHORĄ IDEOLOGIĘ O RZEKOMYM PIĘKNIE tych tzw. "modelek". ŻADEN NORMALNY CZŁOWIEK NIE KUPI TEJ TANDETNEJ, CHOREJ IDEOLOGII STWORZONEJ PRZEZ WYRACHOWANYCH, CHCIWYCH LUDZI, POŚREDNIO ODPOWIEDZIALNYCH ZA CHOROBY, A NAWET ZGONY GŁUPICH MŁODYCH DZIEWCZYN, KTÓRE NAIWNIE MYŚLĄ, ŻE JAK NIE BĘDĄ JADŁY, TO ZOSTANĄ TYMI "MODELKAMI" I ZAROBIĄ GÓRĘ FORSY. A O TYM, ŻE SĄ PIĘKNE, NIECH NATYCHMIAST ZAPOMNĄ. TO NIEPOROZUMIENIE !!! NIEKTÓRZY FACECI LUBIĄ CO NAJWYŻEJ SZCZUPŁE ( NIE CHUDE !!!!!!!!!!!!!!!!! ) KOBIETY !!! NA SZCZĘŚCIE NORMALNE KOBIETY POZOSTAJĄ ODPORNE NA TĘ CAŁĄ GŁUPOTĘ I NORMALNIE SIĘ ODŻYWIAJĄ, UTRZYMUJĄC PRAWIDŁOWĄ - ZDROWĄ WAGĘ CIAŁA, OKREŚLONĄ NORMAMI !!!
gość
8 lat temu
te modelki są obiektem westchnień napalenia projetantów maja przyponimać 10 letnich chłopców
gość
8 lat temu
NO TO NIEDŁUGO TE MARZENIA SAM BĘDZIE KUPOWAŁ, BO JAK PODAŁA SUPER STACJA (TV), NORMALNE POLKI MASOWO WYCIĄGAJĄ Z LAMUSA MASZYNY DO SZYCIA I NA POTĘGĘ SZYJĄ SOBIE WŁASNE KIECKI (A TZW. PROJEKTANCI BĘDĄ PROJEKTOWAĆ POKROWCE NA SZPADLE - JAK KTOŚ KUPI). A JEDYNĄ RZECZ, JAKĄ UOSABIAJĄ TE GŁUPIE WYCHUDZONE PINDY, TO BRAK MÓZGU NA SKUTEK ZANIKU W/W NA SKUTEK NIEDOŻYWIENIA.
gość
8 lat temu
Tak,modelki dla takich projektantów jak Jacyków przede wszystkim budową muszą się kojarzyć z "chłopcami". Tacy projektanci narzucili temu głupiemu światu wizerunek modelek o cechach męskich.
...
Następna strona
bDZnnKsT