Szpak dementuje plotki: "My się z jurorami bardzo dobrze dogadujemy"

43 reakcje
0
0
43
Podziel się

"Mam nadzieję, że spekulacje nie pójdą gdzieś dalej" - narzeka nowy juror "The Voice".

Michał Szpak medialną karierę zaczynał sześć lat temu od występów w talent show. W tym czasie zdążył wydać kilka płyt, wystąpić na Eurowizji oraz zostać "twarzą" lakierów do paznokci. Sukces piosenkarza zwieńcza rola jurora w The Voice of Poland. Już po pierwszym dniu stwierdził, że dobrze czuje się w towarzystwie innych jurorów i ma z kim rozmawiać o swoich zainteresowaniach.

Niestety nie wszystkim przypadły do gusty tematy, jakie fascynowały Szpaka. Osoba z produkcji show w rozmowie z Faktem wyznała, że piosenkarz ma niemiły zwyczaj przerywania innym wypowiedzi. Podobno wszyscy mają dość jego słodkiej paplaniny o paznokciach, ciuchach i stylizacji włosów. W wywiadzie z serwisem PrzeAmbitni muzyk zapewnia, że nie ma problemu z kontaktami z innymi jurorami:

My się bardzo dobrze dogadujemy, jest śmiesznie. Mam nadzieję, że spekulacje nie pójdą gdzieś dalej. Jest to trochę słabe. Wiem, że jest fajnie, a nieznany informator informuje, że się nie dogaduję.

_

_

_

_

_

_

_

_

_

_

_

Źródło: www.przeAmbitni.pl_

43
0
0
0
0
0
0
KOMENTARZE
(43)
gość
2 lata temu
To po prostu reklama programu, nie ważne co gadają byle gadali.
gość
2 lata temu
Jesteś Bohaterem to moja ulubiona piosenka Szpaka i Color też czekam na nową plytkę :)
gość
2 lata temu
fajny będzie ten program głównie dzięki Szpakowi, bo trochę młodości nigdy nie zaszkodzi... a stare zgredy mają focha..
gość
2 lata temu
Michał Szpak ma wielki talent, piękny głos i jest zadbany. Będę oglądać z przyjemnością.Dobrze,że zrezygnowano z opuchniętej infantylnej Górniak, która to też niema wykształcenia muzycznego ani nawet średniego i nic sensownego do powiedzenia.
gość
2 lata temu
misiek nie daj się sztucznym plotkom śpiewaj dla nas
Najnowsze komentarze (43)
nefcvqe
2 lata temu
co to za wymoczek?
gość
2 lata temu
chyba tableta wjechała
gość
2 lata temu
co za przypał
gość
2 lata temu
I****o on nie jest żadnym pedałem, jest glam rockowcem sam mówił ze ten okres w muzyce rockowej najbardziej mu odpowiada.AEROSMITH,POISON,VAN HALEN,SKID ROW czy EUROPE to typowe glam rockowe zespoły które Michał bardzo lubi.
gość
2 lata temu
Ma głos ale spiewa gorzej niż rok temu...no niestety. Maniery i, łkanie i wycie sie wkrada. Szkoda. Na lekcje jakieś a nie do oceniania.
aha
2 lata temu
Chłopie łysiejesz
gość
2 lata temu
dlaczego pudelek nadal kłamie i powiela ploty, przecież jest w sieci wywiad , gdzie jest mowa o tym , ze Michał nie rozmawia z Sadowska o paznokciach a o muzyce elektronicznej
gość
2 lata temu
hejterzy obrazajacy Michała Szpaka , wasze IP jest w trakcie sprawdzania, za obrazanie, pomówienia, naruszanie dóbr osobistych osoby publicznej bedziecie pociągnieci do odpowiedzialnosci karnej
gość
2 lata temu
najbardziej lubi p*******c o swoich pomalowanych pedalskich szponach
gość
2 lata temu
dzięki SZPAKOWI będę oglądać,super chłopak
gość
2 lata temu
obecny imicz Szpaka jest w*********y
gość
2 lata temu
Nie mogę nawet zbyt o długo na nieg patrzeć bo mnie denerwuje.Nie rozumiem jak taki ktoś może być dla niektórych idolem ? Nie ma ładnych piosenek.Już nawet z Wiśniewskiego jest lepszy śpiewak.
gość
2 lata temu
Dzieci i p***y głosu nie mają.
gość
2 lata temu
Co to beztalencie piejące jak kogut tam robi ??