Trwa ładowanie...
Przejdź na

Szpak o Eurowizji: "To miała być ballada dla Europy. Schudłem z 10 kilo ze stresu"

104
Podziel się:

"Spięte pośladki na scenie, to magiczny trik, który pozwala wyciągnąć wysokie dźwięki".

Michał Szpak od powrotu do Polski z Eurowizji świętuje swój sukces i przygotowuje się do kolejnej trasy koncertowej. Przypomnijmy, że w ocenie jurorów zajął dopiero 24. miejsce. Widzowie ocenili go dużo lepiej i w ich opinii należało mu się 3. Ostatecznie skończył na 8. pozycji. Dzięki temu posypały się zagraniczne propozycje, z których skorzystał - w planach jest nawet trasa w Chinach. Póki co jednak skupia się na Polsce. Jest jedną z gwiazd biorących udział w 53. Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. W rozmowie z nami na chwilę wrócił jeszcze do eurowizyjnych emocji:
To co reprezentowałem na Eurowizji, to było celowe. To miała być ballada dla Europy. Eurowizja już zawsze będzie wielkim sentymentem. To była przygoda, którą chciałbym przeżywać codziennie. Schudłem chyba z 10 kilo ze stresu. Chiny to są realne plany, już jest zabukowany koncert w Danii, w Sankt Petersburgu, w Portugalii. Dużo się dzieje. W Polsce też będę dużo koncertował. W ciągu tygodnia przez cztery dni pracuję nad głosem, tak jak siłownia. Spięte pośladki na scenie, to magiczny trik, który pozwala wyciągnąć wysokie dźwięki.

KOMENTARZE
(104)
gość
6 lat temu
Michał uratował dla mnie honor tegorocznego Opola. Poza nim same nudy.
gość
6 lat temu
Oglądałam tylko dla Szpaka
gość
6 lat temu
Szpak mnie oczarował. Podobał mi się jeszcze Mesajah i Janusz Radek, ale generalnie drugi dzień festiwalu należał do SZPAKA!
gość
6 lat temu
Michał gratulacje to za mało !!! Jesteś super gościem >Słuchając Ciebie przeanalizujemy swoje życie,postępowanie ,wartości jakie są najważniejsze w nas samych i naszym otoczeniu,wśród najbliższych ... Dajesz,przekazujesz mi osobiście chęć do przeżywania każdego następnego dnia i dowartościowania się w byciu sobą...każdy jest bohaterem własnego życia...Dziękuję Michał .Jesteś WIELKI !!!
gość
6 lat temu
Niezwykle elegancko wyglądał w tym złotym płaszczyku i swoim wyrazistym wokalem przyćmił pozostałe gwiazdy. Cieszę się, że dostał SuperJedynkę.
Najnowsze komentarze (104)
gość
6 lat temu
Super Szpakosław!
gość
6 lat temu
Wszyscy wielcy już przestali grać
gość
6 lat temu
Wszyscy wielcy już przestali grać
gość
6 lat temu
Jego śpiewanie spływa po mnie
gość
6 lat temu
Jego śpiewanie spływa po mnie
gość
6 lat temu
on nie ma magii w głosie nie porywa
gość
6 lat temu
Jego wywiady są NAJLEPSZE.
gość
6 lat temu
on jest bardzo przystojny
Karolina
6 lat temu
Oglądałam Opole 2016 r.tylko , że Michał Szpak śpiewał i wygrał - gratuluję :):) Utarł nosa dla niedowiarków - brawo zawsze kibicuję dla Michała Fanka - pozdrawiam :):)
Wiesława - st...
6 lat temu
Brawo Michał . Gratulacje. Mam 60 lat. Michałowi kibicuję od X FAktora, ( nawet byłam na jego koncercie ) bo zobaczyłam i usłyszałam , że ma niesamowity głos i talent, a jego ubiór i włosy bardzo mi si ę podobały i podoba , bo artysta musi być kolorowy ( przecież Maryla Rodowicz też zawsze od lat był ubrana kolorowo i ,,dziwacznie"-a jakoś nikt ją nie piętnował za to ). Oglądałam Opole tylko dla Michała- zasłużenie wygrał , bo ma teraz najlepszy głos w Polsce.I jako jedyny śpiewa na żywo ze sceny bez fałszów i nawet lepiej niż w nagraniach!!!!! I nikt z ,, gwiazd" nie powinien mu zazdrościć. Wszak każda z tych gwiazd kiedyś była młoda i zaczynała swoją karierę od jakiś wygranej * zostawiając z tyłu tych jeszcze starszych. Artyści ze starszego pokolenia zapomnieli o tym i zbojkotowali Michała ? Nieładnie i nie kulturalnie . Zapomniał wół jak cielęciem był ? Szkoda, że ich to kiedyś nie spotkało? A może spotkało, tylko wtedy się o tym nie mówiło i nie było tak rozwiniętych mediów i przede wszystkim internetu. Jeszcze raz gratulacje . Tak trzymać i śpiewać, śpiewać, śpiewać.
gość
6 lat temu
Brawo Michał! na Opolu jesteś w innej lidze,najwyższej lidze ! powodzenia :)Oglądałam tylko dla Szpaka
gość
6 lat temu
sympatyczny skubaniec , lubie go słuchać, jednak wolę kiedy śpiewa
gość
6 lat temu
gratulacje jest najlepszy
gość
6 lat temu
Jak ci ktoś w du pe ładuje to nie spinaj tylko rozluźnij
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie