Szpak o roli jurora: "Będę w stanie przekazać im wiedzę, którą zdobyłem na przestrzeni sześciu lat"

72
Podziel się

"Człowiek uczy się całe życie. Mam nadzieję, że nauczę ich determinacji i cierpliwości".

Choć dorobek muzyczny Michała Szpaka nie jest imponujący, władze TVP najwyraźniej uznały, że jest on już na tyle dojrzałym artystą, aby oceniać i uczyć innych. Piosenkarzowi w ciągu sześciu lat udało się wydać zaledwie jeden album. Jednak Jacek Kurski ma nadzieję, że doświadczenie jakie wokalista zdobył w X Factorze pozwoli przyszłym gwiazdom TVP podbić polski rynek muzyczny.

Szpak w rozmowie z serwisem PrzeAmbnitni zapowiedział, że swoich podopiecznych nauczy przede wszystkim determinacji i cierpliwości:

Nie będę mógł za nich myśleć. Człowiek uczy się całe życie. Będę w stanie przekazać im wiedzę, którą zdobyłem na przestrzeni sześciu lat. Mam nadzieję, że nauczę ich determinacji i cierpliwości.

Źródło: www.przeAmbitni.pl

KOMENTARZE
(72)
gość
3 lata temu
⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐ Przy odchudzaniu zawsze miałam problem z efektem jojo. 3 miesiące temu znalazłam sposób, dzięki któremu schudłam 12 kg w 30 dni i trzymam wagę do tej pory. Sprawdźcie: [link] ➡➡ spal-tluszcz.tk
gość
3 lata temu
wielki specjalista bez żadnego dorobku
gość
3 lata temu
6 lat brzdąkania i pomrukiwania ? Ty "chłopczyku" chyba żartujesz. Wziął udział w światowym konkursie i już ma się za eksperta od śpiewania. W jury powinni zasiadać łowcy talentów albo artyści z naprawdę bogatym dorobkiem artystycznym WIELOLETNIM !
gość
3 lata temu
Napiszcie lepiej, ze w Zakopanem znów kolejki grubasów do wozów wiozących do/z Morskiego Oka! Napiszcie, ze upał te zwierzęta zamęcza, że one pracują ponad siły, ze wczoraj na górę wjechało 160 wozów bo tłustym dupskom w klapkach nie chce się iść piechotą. Napiszcie, ze ci ludzie to jacyś pseudoturyści. Nie korzystajcie z tych fasągów, nie przyczyniajcie się do krzywdy zwierząt, nie nabijajcie kasy pazernym góralom, którzy dla pieniędzy eksplowtują te biedne konie aż one padną. Zarząd Tatrzańskiego Parku Narodowego dostaje pieniądze od tych górali więc nie zakażą męczenia zwierząt, nie zastąpią ich np. meleksami bo ręka rekę myje. Jeżdzić fasągiem to wstyd i hańba! Nie możesz iść o własnych siłach to nie wybieraj się a nie udawaj turysty! Podróżujmy odpowiedzialnie!
gość
3 lata temu
Jak malować szpon ?
Najnowsze komentarze (72)
hanna dorota
3 lata temu
Michał jest barwną postacią i nadaje się do takich programów.
Malgosia Wroc...
3 lata temu
Weszłam i oczom nie wierzę, ludzie czy wy choć raz widzieliście tego chłopaka "na żywo", że go obrażacie? Rozmawialiście z nim? Facet jest na prawdę w porządku, sympatyczny, miły. Wygląda jak wygląda jego sprawa. On kocha muzykę, a jego pasją jest śpiewanie. Fajnie że go zaprosili będzie to dla niego nowe doświadczenie. Ja trzymam kciuki.
gość
3 lata temu
Ja pierdziele co ta ktypta ciotka znowu wymysla non stop ta sama bajka
@
3 lata temu
Pudel jak zwykle czepia się Michała Skoro go wybrano do programu to znaczy ze uznano że ma się czym podzielić z uczestnikami Ja też tak uważam ale czas pokaże jeśli się okaże że będzie dobrym trenerem jak będziecie wtedy postrzegani
gość
3 lata temu
Mądry, inteligentny, wyważony chłopak. Każdy sądzi go tylko po "szacie", a nie widzi, jaki jest w środku.Jest dobrym człowiekiem, fajnym, wesołym chłopakiem który nikogo nie krzywdzi i dla mnie to jest najważniejsze. Oprócz fantastycznego, najlepszego w Polsce głosu, oczywiście.
gość
3 lata temu
No mega gwiazda. Nie lubie g nie bede oglasac
gość
3 lata temu
Ma talent i będzie z pewnością w temacie koniec kropka.
gość
3 lata temu
Sknocili mi ogladanie jednego z lepszych programów spadnie oglądalność
erntre
3 lata temu
Dobrze że przynajmniej "na przestrzeni" a nie "w przeciągu" :D
gość
3 lata temu
Wszystkie obraźliwe komentarze są pisane z zawiści i przez przygłupów .....
gość
3 lata temu
Trafić do jego drużyny to wstyd. On nawet płyty nie nagrał, jak to się ma np. Do Sadowskiej...? Kpina.
gość
3 lata temu
⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐ Przy odchudzaniu zawsze miałam problem z efektem jojo. 3 miesiące temu znalazłam sposób, dzięki któremu schudłam 12 kg w 30 dni i trzymam wagę do tej pory. Sprawdźcie: [link] ➡➡ spal-tluszcz.tk
gość
3 lata temu
Lubie Go!!! :D
Janka
3 lata temu
Michał ma wiele sukcesów na swoim koncie, które osiągnął dzięki ciężkiej pracy, bez znajomości, rodzinnych konekcji, układów, ciszy w radio,a w telewizji tylko jeden albo dwa utwory pozwalają Mu zaśpiewać. Wysokie miejsce na Eurowizji również nie docenione. Nawet nie chcę sobie wyobrazić co byłoby gdyby Michał wypadł jak K. Moś. Fenomenalny głos, cudowna płyta i nie pierwsza,ale utworów z poprzedniej nawet nie może śpiewać na koncertach-show-biznesu cienie. Z epki uwielbiam Po niebo. Osobowość fantastyczna, charyzma ,magiczne koncerty, trudna droga sceniczna , zna kulisy podobnych programów, zna zawiść kolegów po fachu . To nie wiek determinuje mądrość, tylko doświadczenia życiowe,a w przypadku artysty sceniczne . To wszystko Michał posiada.
...
Następna strona