Trwa ładowanie...
Przejdź na

Szulawiak: "Mężczyźni zdradę mają w genach"

116
Podziel się

"To są zdobywcy. Robiłam sondę na ulicy" - mówi była striptizerka i niedoszła posłanka SLD. Teraz będzie ekspertką od seksu.

bDJSFRKd

Marta Szulawiak, była striptizerka, próbowała swoich sił w Top Model. Na fali popularności programu postanowiła wkręcić się do polityki i niemal wystartowała w wyborach do sejmu z listy SLD. Teraz pojawiła się w roli... prowadzącej program Seks bez tajemnic.

Jeden z odcinków poświęcony był zdradzie. - Wiele dowiedziałam się na ten temat. Więcej zdradzają mężczyźni - wyjaśnia.

To wynika z wielu badań i dowiedziałam się od wielu ekspertów, że mężczyźni mają to w genach. To są zdobywcy. Robiłam sondę na ulicy i najlepsze jest to, że wielu mężczyzn uważało, że seks z prostytutką, czy na wyjeździe integracyjnym nie jest zdradą.

bDJSFRKf

Program Szulawiak rusza 22 kwietnia na antenie TLC.

bDJSFRKG
KOMENTARZE
(116)
gość
6 lat temu
to nie jest jej nowa rola, prowadziła już program o seksie na TLC i bardzo fajnie jej to wychodziło
gość
6 lat temu
TEZ ZARABIACIE NO BEZ PRZESADY ZE WY NIE
gość
6 lat temu
A babki w cipkach . Czy to jest to o co chodzi ? Zdrada jak marmolada słodki ma smak .
bDJSFRKH
gość
6 lat temu
A kobiety głupotę.
gość
6 lat temu
Być może mają, ale mogą też mieć rozum , żeby panować nad swoimi instynktami, jeśli chcą mieć szczęśliwą rodzinę. Jeśli wolą się bawić ,to ich sprawa, ale samotność i rozpad rodziny może być bardzo bolesny. To tyle w temacie.
gość
6 lat temu
Też tak uważam, kobiety są z facetami nieraz na siłę, chociaż wiedzą jacy są, więc niech potem nie narzekają...
Bolek
6 lat temu
Cieszę się, że wreszcze jakiemuś naukowcowi udało się odnaleźć ten gen i wyjaśnić tą sprawę dogłębnie, bo dotąd czułem się winny, a wychodzi na to , że niepotrzebnie... w końcu to nie moja wina. A może ktoś teraz wymyśli terapię genową, aby mnie wyleczyć, bo czuję normalnie chory.
gość
6 lat temu
>juz mnie to nie rusza, od paru miesiecy zarabiam 12 tys Poza wklejaniem tego samego tekstu gdzie popadnie potrafisz coś jeszcze oczubiała roślino?
uff
6 lat temu
P*****y farmazony.Specjalistka od genetyki. A na tzw. wyjazdach integracyjnych po paru głębszych kto lata po korytarzach jak kotki w marcu i miau, miau ? A stary siedzi w domu z dziećmi
dziwka
6 lat temu
Jak s**a nie da, to pies nie weźmie.
gość
6 lat temu
PIE.... MIT FACET PRZYZNA SIĘ DO ZDRADY KOBIETA NIE DLATEGO UWAŻA SIĘ ZE TO FACECI BARDZIEJ ZDRADZAJĄ Z BADAN WYNIKA ZE TO KOBIETA CZĘŚCIEJ ZDRADZA NIŻ FACET
Kamil
6 lat temu
Kurdę ale z niej pasztet. Szczerze jak by przede mną zatańczyła to by mi nawet nie stanął. Strasznie brzydka.
gość
6 lat temu
zgadzam sie faceci zdradzajom i to jak zalom sie a pozniej sie tumaczom moim zdaniem jest jak pies nie da s**a nie weznie i odwrotnie jak s**a nie da pies nie weznie my jestesmy mars a faceci venus zdradzajom faceci i to jak
bDJSFRKz
gość
6 lat temu
Ale to wy nadstawiacie d**y i prujecie się jak stare gacie.
...
Następna strona
bDJSFRLb