Trwa ładowanie...
Przejdź na

Szulim o Zielińskiej: "Trzeba wykazywać się zerowym poczuciem humoru"

345
Podziel się

Agnieszka wyjaśnia, że numer z sobowtórem aktorki był jedynie żartem.

Szulim o Zielińskiej: "Trzeba wykazywać się zerowym poczuciem humoru"
bDIxivWt

W programie Agnieszki Szulim co jakiś czas pojawiają się sobowtóry celebrytek, które udają, że gwiazdy zostały przyłapane na jakimś wybryku. Niedawno w show wyemitowano materiał, na którym fałszywa Kasia Zielińska paliła papierosa. Ciężarna gwiazda uznała, że to niszczenie jej dobrego imienia.

Kasi Zielińskiej brakuje poczucia humoru. Bez zmian - powiedziała nam Szulim. To były żarty. Ktoś uwierzył, że Kasia Zielińska pali fajkę? To był cykl z sobowtórami. Naszym zdaniem bardzo zabawny. To był oczywiste żarty. Trzeba wykazywać się zerowym poczuciem humoru, żeby robić z tego sprawę.

bDIxivWW
KOMENTARZE
(345)
gość
6 lat temu
ale naćpana :) swoj swego pozna Aga
Sara
6 lat temu
A może przygoda w toalecie również miała być żartem?! Pani Szulim nie ma poczucia humoru? Takie żarty są krzywdzące, a żarty, dobre żarty powinny być ze smakiem, jednak dla Pani Agnieszki każdy żart jest dobry, widać jej prostackie poczucie humoru. Pani Szulim twierdzi, że nikt nie uwierzył w to, że Pani Kasia je wuzetkę, zagryza ogórkiem po czym zapala papierosa, jednak teraz w internecie roi się od tytułów "Zielińska pali w ciąży", portale chętnie to wykorzystuję i godzą w dobre imię Pani Kasi, nie każdy raczy przeczytać cały artykuł, żeby dowiedzieć się, że to sobowtór, a też nie każdy na pierwszy rzut oka pozna, że to sobowtór Pani Kasi, jednak są osoby, które zapamiętają tylko to, że rzekomo Kasia Zielińska paliła w ciąży, więc takie żarty są zwyczajnie głupie. Ani to śmieszne ani mądre. W końcu temat jest drażliwy i nie ma nic zabawnego w widoku kobiety, która pali będąc w ciąży, nawet jeśli brzuch nie jest prawdziwy! Z tego nie powinno się śmiać ani robić żartów, to należy potępiać. Życzę Pani Szulim, żeby ktoś w przyszłości zrobił jej równie kiepski żart i oby było jej do śmiechu, niech popisuje się swoim prostackim poczuciem humoru i niech czerpie przyjemność z uprzykrzania życia innym i płatania głupich figli, to tylko świadczy o jej poziomie, dobrze, że Pani Kasia się do niego nie zniżyła, tylko po to żeby popisać się poczuciem humoru, żeby zrobić przyjemność komu? Szulim? :] Porażka Pani Agnieszko. Nie gratuluję poczucia humoru! Żałosne!
Hanisko
6 lat temu
Zerowe poczucie humoru to ma ktoś, kto podstawia sobowtóra ciężarnej Zielińskiej i robi mu "nikotynowe" zdjęcia, publikując jako fotki "oryginału", czyli rzekomo palącej w ciąży aktorki. Marycha wali Szulim na dekiel, ot co.
bDIxivWX
gość
6 lat temu
Tutaj wcale nie chodzi o poczucie humoru- można sobie zwyczajnie nie życzyć takich głupich żartów z udziałem własnej osoby. .To było zabawne jak pani Szulim mówi "naszym zdaniem"-mocno przesadzona argumentacja. Pani Szulim za to nie ma za grosz wyczucia i smaku, żeby w taki sposób żartować z kobiety w ciąży. A jej program to jest niestety dno. Szkoda tylko pani Korwin Piotrowskiej , bo to ciekawa osoba a w takim beznadziejnym programie bierze udział.
gość
6 lat temu
trzeba być nieźle zdesperowanym i pustym, aby bawić się kosztem innych. Szulim to kolejny pustaczek...
gość
6 lat temu
aga jesteś zenujaca
gość
6 lat temu
Raczej czy oczywiste. Pani redaktor prosze się zdecydować.
gość
6 lat temu
Ależ to g****a p***a nie potrafi się wypowiedziec
gość
6 lat temu
kasia Zielińska, aktorka jednego serialu.
gość
6 lat temu
kiedy legalizacja?
gość
6 lat temu
te jej zarty sa akurat bardzo prawdopodobne
gość
6 lat temu
Cóż za dowcip "na poziomie"....poczucie humoru na poziomie Szulim...zaiste
gość
6 lat temu
Napisze tak : Doda miala 500% racji ze ci nawaliła w pusty łeb w kiblu, bo widac tak powinno sie ciebie traktowac, załosna dziennikarzyno z TVN , taka sama jak pozostale gffiazdy z d.. wziete w tej stacji ? Ale to ze ci natłukła Doda widac nawet to było mało, bo nic do ciebie nie dotarło
bDIxivWP
gość
6 lat temu
Dziwnie się zachowuje nie uważacie? Zaczynam myśleć, że to co mówi się o narkotykach w życiu p. Szulim może być prawdą. Chyba, że to nerwy. Myślę, że sama zdaje sobie sprawę, że przesadziła, że to nie jest śmieszne, i że prawdopodobnie poniesie za to konsekwencje. Jeśli nie prawne, to medialne.
...
Następna strona
bDIxivXr