Szulim vs. Przybylska na nadmorskiej imprezie!

28
Podziel się

Kozaki czy futro?

Szulim vs. Przybylska na nadmorskiej imprezie!

Wczoraj na sopockim molo odbyła się impreza inaugurująca cykl spotkań filmowych pod nazwą Orange Kino Letnie. Galę prowadziła Patrycja Kazadi, a nagrodę główną za całokształt twórczości odebrał Piotr Adamczyk.

Na czerwonym dywanie pojawiły się także Anna Przybylska oraz Agnieszka Szulim. Ta pierwsza zadziwiła publiczność ogromnym dekoltem, który postanowiła skryć pod... naturalnym futrem (zobacz: Przybylska w środku lata w futrze! (ZDJĘCIA))
. Za to Agnieszka Szulim pozowała na ściance w krótkiej sukience i... długich kozakach.

KOMENTARZE
(28)
gość
7 lat temu
Co by tu nie mówić,to Szulim wygląda ładnie,nie lubię jej,ale fakt jest taki,że brzydka nie jest,natomiast Przybylska jakaś strasznie zapuszczona,nawet nie chodzi o to,że się postarzała,bo wszyscy się starzejemy,a nie młodniejemy,ale paznokcie niedomalowane,futro w lipcu,cycki na wierzchu,kolor włosów nie pasuje,jakoś tak bez gustu,chyba przytłoczyła Ją codzienność i obowiązki wynikające z posiadania 3 dzieci,ale mogła się już wysilić na ten jeden wieczór jak wiedziała,że tabuny dziennikarzy tam będą!
gość
7 lat temu
Przybylska ma depresje. Twarz jakby miała 50 - tkę. Futro w lipcu. Cycki białe całe na wierzchu. Coś jej dolega. smutna jakaś.
gość
7 lat temu
Szulim - wypłosz polskich mediów. Mózg z przeceny. Żałosna postać.
gość
7 lat temu
Obie pomyliły pory roku.
gość
7 lat temu
Szulim jaka słodko pierdząca - a ogólnie to ,,git'' - lipiec,a jedna w kozakach,a druga w futrze heheheehehehe...............
Najnowsze komentarze (28)
DEWI4D
4 lata temu
DEWI4D http://dewi4d.org/
USA
5 lata temu
TBvi3S I'm still learning from you, as I'm improving myself. I absolutely enjoy reading all that is written on your website.Keep the information coming. I loved it!
USA
6 lat temu
XdvxSd Muchos Gracias for your post.Really thank you! Fantastic.
replica herme...
7 lat temu
hermes replica usa Szulim vs. Przybylska na nadmorskiej imprezie! - PUDELEK.TV replica hermes wallet cheap http://www.farina.com.uy/images/hermes-birkin-replica-london.html
replica louis...
7 lat temu
buy replica louis vuitton handbags Szulim vs. Przybylska na nadmorskiej imprezie! - PUDELEK.TV replica louis vuitton bags http://www.yelpofacal.com
gość
7 lat temu
Ale ta Przybylska zakłamana baba!!!!!!!! ostatnio mówiła że nie farbuje i nie ma zamiaru farbować włosów a tydzień póżniej z ciemnych ma blond:)))
gość
7 lat temu
a nagrodę główną za całokształt twórczości odebrał Piotr Adamczyk. Za reklamy banku ? :)
gość
7 lat temu
który postanowiła skryć pod... naturalnym futrem . Własnym ? ;)
gość
7 lat temu
szulim tak wychudzona, że nawet kozaki jej odstają na łydce
gość
7 lat temu
Szulim Przybylskiej do pięt nie dorasta
gość
7 lat temu
SZOK!!!!!!!!!!!! Przybylska spada i na pewno to będzie mocno bolało!
gość
7 lat temu
Szulim jak zwykle nie potrafi się ubrać.
gość
7 lat temu
Przybylska wygląda okropnie.
gość
7 lat temu
Obie pomyliły pory roku.