Trwa ładowanie...
Przejdź na

Szydło broni ustawy Szyszki: "Kłamliwie alarmujecie, że lasy są zagrożone!"

211
Podziel się:

"Słyszymy, że danie Polakom prawa do decydowania o drzewach jest strasznym zamachem na przyrodę. Takich głosów nie było, kiedy rządziła Platforma".

"Dziś kłamliwie alarmujecie, że polskie lasy są zagrożone" - mówiła premier Szydło do posłów PO podczas debaty nad wnioskiem o odwołanie ministra środowiska Jana Szyszko.

Słyszymy, że danie Polakom prawa do decydowania o drzewach na swoich działkach jest strasznym zamachem na przyrodę w Polsce. Dziwnym trafem nie słyszeliśmy takich głosów, kiedy rządziła Platforma - dodała premier Szydło.

Przypomnijmy, że o działaniach ministra Szyszki w rządzie Beaty Szydło zrobiło się głośno, w związku z tzw. "ustawą Szyszki", w której minister środowiska zezwolił na bezkarną wycinkę drzew na prywatnych terenach. Skończyło się chociażby tak: Wiceburmistrz Dziwnowa wyciął 119 drzew na obszarze Natura 2000. "Moim zdaniem wszystko jest zgodnie z prawem"

Źródło: Sejm/x-news

KOMENTARZE
(211)
Pur
5 lata temu
Znowu Broszka pie...li swoją mantrę ,, Przez 8 lat rządów PO..."
gość
5 lata temu
okropny typ. Tępi przyrodę w Polsce koncertowo.
gość
5 lata temu
Zakłamany PiS
gość
5 lata temu
jak ty kobieto możesz spać , kukła prezesa , jak spojrzysz ludziom w oczy za kilka lat
BOCIAN
5 lata temu
lecę, lecę i walę głową w beton....
Najnowsze komentarze (211)
gość
5 lata temu
szydlo ma gebe podobna do szyszki moze to rodzenstwo ona wstretna z ryjem mezszczyzny nic kobiecosci i ten k**r tez
gość
5 lata temu
szydlo podaj sie do dymisji bo twoj glos jak pleciesz glupoty to tylko maja te po stosunku gebe masz wstretna idz lepiej na zakonice i przypni te broszki pod spodnica
gość
5 lata temu
Dlaczego nie mogę wyciąć drzewa na swojej ziemi ????? Kto niby o tym ma decydować? Mieszkacie w brzydkich miastach na okropnych osiedlach bez grama przyzwoitej zieleni bo spółdzielnia by padła jakby zrobiła przyzwoita planowana zielen, a nie te brzydactwa i to tolerujecie???? A ja mam sie cały kraj moze pytać czy mogę świerka wyciąć na swojej działce ??? W dodatku sama go posadziłam( i to nie jedno drzewo) dlaczego ktoś ma za mnie decydować? A jeżeli ktoś łamie prawo to podajcie go do prokuratury- burmistrzowie itd.
gość
5 lata temu
nie kłam kobieto cały pis rąbać co się da
gość
5 lata temu
ta klamcie dalej...to co robi szyszko przechodzi ludzkie pojecie, zniszczy ten kraj....
blenders82
5 lata temu
Co mi że wytnę drzewo na własnej działce, niech mi jeszcze pozwolą samemu zdecydować co z tą ziemią mogę zrobić bo póki co miasto zabrania mi dom budować paranoja mogę wyciąć drzewa ale nie mogę tam mieszkać
gość
5 lata temu
jak zwykle Becia nie wie co mówi, wytną lasy i zostawią szyszki, ale z tego płuc nie ma!
gość
5 lata temu
Zabijać wycinać i niszczyc no ale mąż naszej Pani tez kocha zabijac wiec trzeba bronić .A tak swoja droga to dziwny jakis ten minister.
gość
5 lata temu
oczywiscie,ze tak
sz
5 lata temu
Premierka nie wie co się w kraju dzieje????
gość
5 lata temu
ta broszka nawet nie wie ile jest 2 plus dwa! Sprytny ten kaczor, zrobił z niej swoją marionetkę, a w odpowiednim czasie powie, że to d***l był i on nic na to nie mógł poradzi. Więc to, że jest źle, nie jest jego winą, tylko Szydło, on tylko dał szansę upośledzonej.
gość
5 lata temu
ta kobieta nie panuje nad własnym rządem,albo nie pamięta wszystkich wytycznych od Kaczyńskiego,kupa strat
gość
5 lata temu
Dlaczego blokujecie polubienia!?!!
gość
5 lata temu
walczą z wszystkimi - z końmi, z drzewami, z ludźmi, ale nie z własną patologią, która przez 1,5 roku pobiła wszelkie rekordy. Kłamią i te łamstwa codziennie podawane są przez tvpis do tępego ciemnego ludu
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie