Trwa ładowanie...
Przejdź na

Szydło o restauracji "Ewa & Przyjaciele": "Rządy PO to był skok na kasę i kręcenie lodów!"

22
Podziel się

"Jedna afera goniła drugą. Ich bohaterowie robili wszystko, by Polacy o nich nie pamiętali. Zamiatali je pod dywan."

bDIwWUQB

Wybory parlamentarne odbędą się już za dwa tygodnie. Partie polityczne są więc teraz najaktywniejsze w walce o głosy. Beata Szydło otworzyła dzisiaj w Warszawie "restaurację" Ewa & Przyjaciele. Miejsce to ma przypominać m.in. o aferze hazardowej, infoaferze, sprawie spółki Elewarr, aferze podsłuchowej, w których główne role odgrywali politycy Platformy Obywatelskiej.

Za rządów PO-PSL jedna afera goniła drugą, a bohaterowie tych wydarzeń robili wszystko by Polacy o nich nie pamiętali. Zamiatali to pod dywan, starali się, żeby media o nich nie pisały, o tych aferach. Traciliśmy nasze pieniądze, to był skok na kase, to było kręcenie lodów, żeby w szemrany sposób dorobić się. Ta restauracja, to jest miejsce, gdzie przypominamy ostatnie 8 lat – mówiła na otwarciu Beata Szydło.

bDIwWUQD
bDIwWUQJ

Źródło: TVN24/x-news

bDIwWURe
KOMENTARZE
(22)
gość
5 lata temu
SKOK na kasę to zrobił PiS ze swoim senatorem.
gość
5 lata temu
Przenajświetsza "Szydłowanie idzie jej słuchać i ten koscielny ton
Przestępcza O...
5 lata temu
Ile wam dodatkowo płacą - POwskie śmieci-trolle - za nocne, zmasowane, słowno-umysłowe g...o, które wklepujecie we wszystkich polskich portalach, nawet w Pudelku?
bDIwWURf
gość
5 lata temu
Syn w seminarium, a mamuśka zionie nienawiścią, oj jeszcze Szydło przeszyje i zabolało, mocno zaboli. Zły człowieka, msciwy i agresywny ma być premierem.
gość
5 lata temu
I wychodzi Szydło z worka, agresja, prostactwo, strach się bać.
gość
5 lata temu
ludzie nie glosujcie na szambo pisowskie i na te szydlo straszydlo niech odda wpierw po 500 zl na dziecko co obiecywala i*****a
gość
5 lata temu
pani kopacz babka z klasa a te szydlo straszydlo to zmija szambo
gość
5 lata temu
szydlo straszydlo babka klozetowa a kaczynski wykidajlo ale ta s****a mciwa zmija i chce zeby na nia glosowac oblac gownem i szczunami a nie na premiera pcha sie
gość
5 lata temu
pani kopacz powinna dla szydlo straszydlo broszke z szatanem kupic moze ja ozdobi szydlo straszydlo nie rob swinstw dla pani premier daj lepiej po 500 zlotych dzieciom co obiecywalas
gość
5 lata temu
szydlo straszydlo msciwa s**a pisowska pania kopacz nie warta w d**e pocalowac smierdziuch
gość
5 lata temu
Kto usunal komentarze? Szydlo straszydło?
gość
5 lata temu
Szydło za kelnerkę a nie na premiera oczywiście do tej restauracji.
gość
5 lata temu
Jak widzę i słyszę tę miągwę-bździągwę Szydło to zbiera mi się na wymioty. Co za złośliwe b****o. Nie ma nic mądrego do powiedzenia to jeżdzi po Polsce i podjudza ludzi na siebie.
bDIwWUQX
gość
5 lata temu
No popatrzcie przez cały czas rządów PO-PSL były same afery a Polska popadła w ruinę.?! Tylko że to jest obraz jaki chce Polakom wbić do głowy PiS! ! I to jest nieprawda. Afery zdarzają się wszędzie i wszystkim. A POLSKA JEST PIĘKNA I ROZKWITA .SZANUJE JĄ EUROPA I ŚWIAT. TYLKO PIS CAŁY CZAS DOŁUJE POLAKÓW I POLSKĘ. .JA SIE NA TO NIE ZGADAZM.!!!!!!!!!!
bDIwWURz