Trwa ładowanie...
Przejdź na
Venus
Venus
|

Szymon Hołownia ujawnia, CO ZROBI ze srebrnym przyciskiem dla kanału "Sejm RP"! Ma już plan...

140
Podziel się:

Szymon Hołownia zbiera owacje za pierwsze działania w roli marszałka Sejmu i chętnie dyskutuje z dziennikarzami oraz internautami. Polityk zdradził, co zrobi ze słynnym srebrnym przyciskiem dla kanału "Sejm RP", przyznawanym za zgromadzenie 100 tys. subskrybentów. Dobry pomysł?

Szymon Hołownia ujawnia, CO ZROBI ze srebrnym przyciskiem dla kanału "Sejm RP"! Ma już plan...
Szymon Hołownia zdradził, co zrobi ze srebrnym przyciskiem! (East News, Unsplash)

Posiedzenia niższej izby parlamentu cieszą się ostatnio w Polsce niespotykanym dotąd zainteresowaniem w sieci. Jest to z pewnością zasługa rozwoju platform internetowych i cyfryzacji mediów, ale zdaje się, że jeszcze większy wpływ na popularność transmisji z Sejmu miał wynik wyborów. Pierwszym poważnym skutkiem uzyskania parlamentarnej większości przez dotychczasową opozycję była zmiana osoby na stanowisku marszałka Sejmu. Następcą Elżbiety Witek został Szymon Hołownia z Trzeciej Drogi. Były gospodarz "Mam Talent!" już podczas pierwszego przemówienia zaznaczył, że posłowie i obywatele mogą spodziewać się wielu zmian.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Hołownia w formie. Suski nie wytrzymał. Najlepsze momenty z Sejmu

Szymon Hołownia odpowiedział na pytanie o srebrny przycisk

Jednym z głównych elementów "sejmowej rewolucji" ma być według Szymona Hołowni większa otwartość i współpraca marszałka Sejmu z dziennikarzami oraz usprawnienie komunikacji z śledzącymi obrady parlamentu obywatelami. Trzeba przyznać, że polityk niemal natychmiast rozpoczął proces wprowadzania swoich zapowiedzi w życie. Podczas ostatniej konferencji prasowej odpowiedział na pytanie o słynny srebrny przycisk, czyli nagrodę serwisu YouTube przyznawaną kanałom, które przekroczyły próg 100 tys. subskrybentów. Profil "Sejm RP" śledzi obecnie już 185 tys. osób, a liczba regularnie rośnie.

Ja już raz byłem w programie, w którym był złoty przycisk, więc teraz przyjmować srebrny przycisk? No nie wiem, zobaczymy. A mówiąc poważnie, ja się bardzo cieszę i bardzo dziękuję tym ponad 100 tysiącom nowych subskrybentów, których kanał Sejmu pozyskał, bo to oznacza, że dzieje się to, co powinno się dziać. Ludzie naprawdę interesują się tym, co zrobili 15 października, chcą nas z tego rozliczać, chcą na to patrzeć - mówił marszałek Sejmu.

Szymon Hołownia zdradził, co zrobi ze srebrnym przyciskiem. "Taki jest plan"

Zdaje się, że rozważania na temat przyjęcia srebrnego przycisku posunęły się w nowym kierunku. Pod nagraniem na TikToku, z cytowaną wyżej wypowiedzią marszałka, pojawiły się sugestie, co powinno się stać z nagrodą. Okazuje się, że Szymon Hołownia ma już pewien pomysł.

Byłoby fajnie, jakby odebrać srebrny przycisk i oddać na jakąś akcję charytatywną - napisał jeden z internautów.

Dobry pomysł, chyba trzeba go wziąć - odpowiedział marszałek.

Powinni dać na WOŚP - zaproponowała użytkowniczka platformy.

Taki jest wstępny plan - odparł Szymon Hołownia.

Myślicie, że to dobry pomysł?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(140)
Taka prawda
8 miesięcy temu
Ile można o nim pisać, codziennie będziecie nam go wciskać ?
Lolo
8 miesięcy temu
Kiedyś w parlamencie włoskim była Cicciolina. Też mieli zabawę.
ada
8 miesięcy temu
komisja ds. badnia rosyjskich wpływów panie rotacyjny
Anna
8 miesięcy temu
Szkoda Polski 😪😡
🤣🤣🤣🤣🤣
8 miesięcy temu
Pseudo marszałek gwiazdorzy🤣🤣🤣 ,nic więcej sensownego nie ma do powiedzenia
Najnowsze komentarze (140)
No ja, a co?
8 miesięcy temu
Powinien wisieć w sejmie między symbolami!, jako ten odrodzenia. :))
Marta
8 miesięcy temu
Żenada facetowi Sejm pomylił się z Mam Talent.Brak elementarnych zasad dobrego wychowania.Błaznów nie brakuje w tej kadencji sejmu.
Bagno
8 miesięcy temu
Panie widzisz i nie grzmisz
xxx
8 miesięcy temu
Czy nie można trochę złapać oddechu ? Czemu nam wciskacie kołownię
Mnip
8 miesięcy temu
hołownia to żenada w polskim sejmi
Mary
8 miesięcy temu
Gada jak potłuczony! Boże, czego żeśmy się doczekali. Clown i narcyz, człowiek niedojrzały drugą osobą w Państwie.
Natalia
8 miesięcy temu
Owacją za co???? Czy ludzie wyciągają wnioski z puszczonych urywków w telewizji? Pan Marszałek miał być tak otwarty! Na daną chwilę to mam wrażenie, że zaczął się cyrk medialny!
Ina
8 miesięcy temu
Proponuję aby PSL się szybko obudził, w co wdepnąl,bo to dla nich może się żle skończyć.Polska jest liderem wzrostu PKB krajach OECD i ich obowiązkiem jest tego pilnować.czyja to zasługa? nie usuwać, bo wszyscy to wiedzą, to jest dostępne .
Gosc
8 miesięcy temu
Wymysla bzdury bo nic nie potrafi. Zobaczy jak szybko zniknie bo jest tylko madkotką PO.Gdzie mądrzy ludzie którzy powinni piastować to stanowisko . Walczmy o Polskę.
Dam
8 miesięcy temu
Facet coraz częściej zachowuje się jak na planie mam talent, a w ogóle odnoszę wrażenie że bawi się funkcją marszałka sejmu
Pat
8 miesięcy temu
wspaniały standuper, taki nie za dynamiczny
Komar
8 miesięcy temu
Sejm zszedl do Pudelka.- Żenujące
Ada
8 miesięcy temu
Jak na razie pan marszałek zajmuje się bzdetami pod publikę
Filipinka
8 miesięcy temu
To jest coś niebywałego, żeby w tych czasach obrażać publicznie głowę państwa . Holownua Ty Dudzie to do pięt nie dorastasz. Jak pokazały wyniki wyborów, już pomijam prezydenckie. Ale mam na myśli parlamentarne, zdobyłeś zaledwie 14 procent z Kamyszem do spółki a uważasz się za króla polski. Ochłoń i zejdź na ziemie. Każda wladA kiedyś się kończy holownia i możesz mieć problem. Zwłaszcza, ze Tuskowi spada a Tobie raczej nie wzrośnie.
...
Następna strona