Trwa ładowanie...
Przejdź na

Tadla przytula się do Kreta!

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów.Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.
41
Podziel się:

Para dziennikarzy pozowała razem na gali Telekamer.

Na tegorocznym rozdaniu Telekamer nie zabrakło także Beaty Tadli i Jarosława Kreta. Celebrytka na uroczystość założyła suknie z rozcięciem w kolorze intensywnego różu. Podczas pozowania przed fotoreporterami para dziennikarzy przytulała się do siebie.

Najwidoczniej bawili się całkiem dobrze. Na tyle dobrze, by za kulisami zniszczyć statuetkę za 7 tysięcy złotych.

Słodka z nich para?

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów.Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(41)
gość
9 lat temu
ja to olewam od rokui zarabiam 10 tys na miesiacj, siedzac w gaciach przed komputeremz sporo osob tak zarabia chociazby tutaj: outspin.pl teraz mam mase czasu dla rodziny gonimy
gość
9 lat temu
Tadla zadymiara. Rękę statuetce urwała. Nieładnie;)
Maciej
9 lat temu
co ten kret w sobie ma że takie lachony się do niego kleją ???!!! ojojojoj ni panimaju !!!
gość
9 lat temu
tadla super babka, niech z kretem wybiorą jajca durczokowi bo czuje się od lat bezkarny
gość
9 lat temu
maly karakan ...brzydal
Najnowsze komentarze (41)
gość
9 lat temu
kret lubi zmieniać dziury - durna ta baba że go chciała
gość
9 lat temu
Jak oni mnie wszyscy ŚMIESZĄ na tych ściankach
gość
9 lat temu
Zaczął mnie lekceważyć, potem zwalczać”. W efekcie znana prezenterka za lojalność i dyplomację, która się wykazała, została potraktowana salomonowym wyrokiem, czyli „głośnym transferem z TVN do TVP”. Po latach, gdy już sobie ułożyła życie z panem Pogodynką, coś jej w środku podpowiedziało, żeby zwierzyć się dziennikarzom „Wprost”. Dziwnym rad sposobem zwierzenia te walą w skądinąd obciachowy TVN jak w bęben, jednoczenie pokazują TVP jako ostoję profesjonalizmu i schronienie dla molestowanych prezenterek. Również całkiem przypadkiem Tomasz Lis, były naczelny „Faktów” TVN, obecnie bywalec TVP, gdzie, jak zwykle, przyszedł w pakiecie ze swoją najnowszą żoną, na parówkowym portalu podnosi szlaban i pozwala walić w Durczoka ile wlezie, aż po szczeble władzy.
gość
9 lat temu
Po odmowie Beata Tadla została wykluczona z grona dopuszczonych do głosu i porannej ramówki, słowem: „od tej pory stałam się dla niego gównem”. Z problemem zgłosiła się do szefostwa TVN, zatem pan kabareciarz Edward Miszczak albo udaje szefa specjalnej troski albo nie ma nic w TVN do powiedzenia, skoro twierdzi, że brak mu wiedzy i powołuje komisję. Szefostwo zachowało się standardowo: „Jesteś dorosła, rób z tym, co chcesz” i prawdę mówiąc jest to niegłupia odpowiedź, bo zgodnie z prawem i przyzwoitością prezenterka Tadla powinna zgłosić sprawę policji lub prokuraturze i to z kilku paragrafów. Tak się nie stało z prostej przyczyny: „Zrozumiałam, że nagłośnienie sprawy zostanie odebrane jako nielojalność wobec firmy”. Zwracam uwagę, że Tadla nie usłyszała: „odezwiesz się, to wylecisz za nielojalność”, ona po prostu wiedziała, jakie w TVN obowiązują standardy i zamknęła buzię, nie ze strachu, tylko: „W pewnym momencie zrozumiałam, że przy nim kariery nie zrobię.
gość
9 lat temu
Jak anonimowo relacjonuje Beta Tadla, dostała od Kamila Durczoka niewybredną propozycję sformułowaną mniej więcej tak: „Widzę, że nie masz majtek pod dżinsami. Jedziemy do mnie? Oprzesz się, s**o, o ścianę, a ja wejdę od tyłu”. Odmówiła i chwała jej za to, jednak dalej moje współczucie dla prezenterki Tadli się kończy, bo jej zachowanie to czysty i wrachowany koniunkturalizm, z którym się zresztą nie kryje.
gość
9 lat temu
ponoć to ona była molestowana przez szefa, tak się mówi na mieście... jeden wielki syf w tym TVNie
gość
9 lat temu
obciążyć grubasa tadla za zniszczenie figurki ! i taki lachon pracuje w TVP skandal!
gość
9 lat temu
a nie do Dórczoka ? :)))
CYGAN
9 lat temu
TADLA MAŁA CYGANKA ZARAZ ZAŚPIEWA DLA WAS: My Cyganie co pędzimy z wiatrem, my Cyganie znamy cały świat! My Cyganie wszystkim gramy, a śpiewamy sobie tak: Ref. Ore, ore sza ba da ba da amore. Hej! Amore sza ba da ba da. O muriaty, o szagriaty, hajda trojka na mienia! (bis) Kiedy tańczę, niebo tańczy ze mną. Kiedy gwiżdżę, gwiżdże polu wiatr Zamknę oczy, liście więdną, kiedy milknę, milczy świat. Ref. Gdy śpiewamy, słucha cała Ziemia. Gdy śpiewamy, śpiewa każdy ptak Niechaj każdy z nami śpiewa, niech rozbrzmiewa piosnka ta. Ref. Kiedy słucham,słucha cała ziemia i jak śpiewam, śpiewa każdy z nas gdy ucichnę wiatru nie ma Zamknę oczy nie ma gwiazd Ref. Będzie prościej, będzie jaśniej; całą radość damy wam Będzie prościej, będzie jaśniej, gdy zaśpiewa każdy z was:
gość
9 lat temu
kret o plebejskiej urodzie
gość
9 lat temu
nie cierpię faceta, nawet pogody w jego wydaniu nie oglądam ...
gość
9 lat temu
ja to olewam od rokui zarabiam 10 tys na miesiacj, siedzac w gaciach przed komputeremz sporo osob tak zarabia chociazby tutaj: outspin.pl teraz mam mase czasu dla rodziny gonimy
gość
9 lat temu
Po co powtarzacie te bzdety.Gdzie są na to dowody.? SE powinien przeprosić B.Tadlę za te pomówienia!
gość
9 lat temu
To jak jest naprawdę?Fakt podał,że J.Kret zniszczył statuetkę,potem B.Tadla,a teraz SE napisał,że jest współwinna,bo było tam wiele osób i nie wiadomo,kto oparł się o styropianową statuetkę i ją uszkodził.Bo nie ma na to konkretnych dowodów.A jutro pewno pic na wodę ,fotomontaż,potem może komisja śledcza,pt" kto uszkodził figurkę styropianową"? itd,itp. A dziś SE napisał"Jednak jak na razie nie ma żadnych konkretnych danych w tej sprawie". I po co ten cyrk?