Trwa ładowanie...
Przejdź na

Tak kręcono "Hobbita"!

66
Podziel się:

Czekacie na kolejną adaptację prozy Tolkiena?

Już niebawem do kin trafi kolejny film Petera Jacksona, który tym razem postanowił zekranizować Hobbita. Reżyser, który zasłynął dzięki przeniesieniu na ekran Władcy pierścieni, podzielił opowieść o Billbo Bagginsie aż na trzy części. Ponoć, by wypełnić tyle godzin filmu, Jackson i jego zespół dopisali sporo do oryginalnej historii.

Oto kilka filmików prezentujących pracę na planie Hobbita, a także kulisy powstawania wyjątkowych efektów specjalnych. Posłuchajcie także co na temat pracy nad filmem mają do powiedzenia jego największe gwiazdy.

Uwaga dla wszystkich miłośników zwierząt - pamiętajcie o tym: 27 ZWIERZĄT ZABITYCH na planie "Hobbita"!

KOMENTARZE
(66)
gość
9 lat temu
Można sobie uświadomić jaka to gigantyczna praca,,
k.
9 lat temu
ładne widoki
666
9 lat temu
Nagle komuś przeszkadza zabijanie zwierząt? Ciekawe... Jak żrecie kebaby albo domowe rodzinne obiadki to nie liczycie ile zwierząt zostało zabitych, żeby znaleźć się na talerzu??
gość
9 lat temu
Wigilijny poranek. Żona budzi Stefana o 7.00. - Stefan, no Stefan, nie mam masła. Słyszysz? - A co ja na to poradzę. - Ubieraj się i idź do sklepu. - Ale ja nie wiem gdzie jest w sklepie masło. ( kombinuje Stefan) - Wejdziesz, naprzeciwko kasy są lodówki, w pierwszej jest mleko, a w drugiej masło, idź. Stefan wstał, ubrał się poszedł do sklepu. Przeszedł obok kas, podszedł do lodówki, wyjął masło i poszedł zapłacić. Na kasie stała z*******a laseczka. Stefan trochę z nią pogadał, pożartował, a laska niespodziewanie zaproponowała aby poszli do niej. Poszli i troszkę potentegowali. Po upojnym popołudniu Stefan budzi się i widzi że jest przed 20.00. Wyskakuje z łóżka i mówi do l***i: - Masz mąkę? - Mam. - To przynieś szybko i posyp mi ręce. Laska zdziwiona przynosi mąkę, posypuje ręce Stefana, po czym on wybiega z domu. W domu Stefanowi drzwi otwiera żona. - Stefan gdzieś ty był, rodzina się zjechała, zjedliśmy kolację bez masła.......Gdzie byłeś? - Skarbie, jestem ci winny wyjaśnienie. Otóż poszedłem do sklepu, z lodówki wyjąłem masło i poszedłem zapłacić. Na kasie stała z*******a laseczka,trochę z nią pogadałem, pożartowałem, a ona mnie zaprosiła do siebie i u niej trochę zabradziażyliśmy. Obudziłem się i szybko przyjechałem do domu. Żona wysłuchała wszystkiego spokojnie i ze zniecierpliwieniem w głosie powiedziała: - Pokaż ręce. Stefan pokazał obsypane w mące ręce, na co żona: -P********z, Stefan, znowu byłeś na kręglach.
shaq
9 lat temu
mistrzostwo swiata !
Najnowsze komentarze (66)
Please wait h...
6 lat temu
Please wait https://gist.github.com/a84d7c42d990787ab6993b317f25e76f germ levitra prices canada bewail curly The release came after the scale of NSA spying was exposed in a series of bombshell media leaks in recent months by former US intelligence contractor Edward Snowden, who has sought asylum in Russia.
I'll put him ...
6 lat temu
I'll put him on
I'm only gett...
6 lat temu
I'm only getting an answering machine
Will I get pa...
6 lat temu
Will I get paid for overtime?
I don't like ...
6 lat temu
I don't like pubs
Dexaiu http:/...
6 lat temu
Dexaiu http://www.FyLitCl7Pf7kjQdDUOLQOuaxTXbj5iNG.com
gucci messeng...
7 lat temu
nice articles gucci messenger bag http://gucciibagsale.com
celine sungla...
7 lat temu
good articles celine sunglasses australia http://celineinaustralia.com
celine bag pr...
7 lat temu
thanks for share! celine bag price list 2015 http://celinebagspricelist.com
does ugg aust...
7 lat temu
thanks for share! does ugg australia do cyber monday http://bosmatflowers.com/onsale/?does-ugg-australia-do-cyber-monday5
michael kors ...
8 lat temu
Check here michael kors watches black friday http://kindangel.kz/bin/sale//?michael-kors-watches-black-friday41
uggs for blac...
8 lat temu
thank you for share! uggs for black friday http://tugiac.vn/discount/?uggs-for-black-friday1
miu miu glass...
8 lat temu
thank you for share! miu miu glasses http://miumiuglasses.org
gucci cap
8 lat temu
nice articles gucci c*p http://guccicaps.org
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie