Trwa ładowanie...
Przejdź na
Unicorn
Unicorn
|
aktualizacja

Tak wygląda grób Piotra Woźniaka-Staraka na Powązkach w czwartą rocznicę śmierci (ZDJĘCIA)

109
Podziel się:

W tym roku mijają cztery lata od tragicznej śmierci Piotra Woźniaka-Staraka na jeziorze Kisajno. Producent spoczął w okazałym mauzoleum na warszawskich Powązkach. Zobaczcie, jak dziś wygląda jego grób.

Tak wygląda grób Piotra Woźniaka-Staraka na Powązkach w czwartą rocznicę śmierci (ZDJĘCIA)
Czwarta rocznica śmierci Piotra Woźniaka-Staraka (AKPA, Kurnikowski)

W sierpniu 2019 roku media obiegła wiadomość o tragicznej śmierci Piotra Woźniaka-Staraka. Producent filmowy i mąż Agnieszki Woźniak-Starak zginął wskutek wypadku na mazurskim jeziorze Kisajno. 39-latek wypadł nocą z motorówki i utonął, jego ciało odnaleziono zaś dopiero po kilku dniach szeroko zakrojonych poszukiwań. Śmierć Woźniaka-Staraka bez wątpienia wstrząsnęła światem polskiego show-biznesu i pogrążyła w głębokiej żałobie jego rodzinę. W tym roku od odejścia producenta mijają dokładnie cztery lata.

Rocznica śmierci Piotra Woźniaka-Staraka. Tak wygląda dziś grób producenta

Rodzime media na przestrzeni lat wielokrotnie rozpisywały się o miejscu spoczynku Piotra Woźniaka-Staraka. Przypomnijmy, że pierwotnie producent został pochowany na terenie rodzinnej posiadłości w Fuledzie. Niestety po pewnym czasie miejscowi urzędnicy uznali, że grób producenta nie spełnia wymogów stawianych katakumbom. Sprawa trafiła do sądu, zanim jednak zapadł wyrok, najbliżsi Woźniaka-Staraka postanowili przenieść miejsce jego pochówku.

Obecnie producent spoczywa na Cmentarzu Powązkowskim w Warszawie. Dwa lata temu rodzina Woźniaka-Staraka postanowiła ufundować mu nowy pomnik. W efekcie grób w Fuledzie zastąpiło okazałe mauzoleum, które niewątpliwie wyróżnia się na tle innych, pobliskich nagrobków.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Odeszli w 2022 r. Pozostaną w naszej pamięci

Pokaźnych rozmiarów grobowiec Staraka utrzymany jest w minimalistycznym stylu. W górnej części kamiennej konstrukcji wielkimi literami wyryto nazwisko "Starak", tuż nad napisem znalazł się natomiast symbol krzyża. Przednią ścianę budowli zdobi szyba, na której zamontowano oryginalną instalację przywodzącą na myśl gałęzie drzew. Wspomniana konstrukcja ma również praktyczne zastosowanie - na wykonanych najpewniej z metalu gałęziach znajdują się bowiem miejsca na znicze.

Mauzoleum Woźniaka-Staraka na warszawskich Powązkach zostało wykonane z jasnego kamienia. Jak donosił w 2021 roku "Super Express", budowę grobowca zlecono włoskim fachowcom i wykorzystano do niej wysokiej jakości surowiec sprowadzony właśnie z Włoch.

Rodzina Woźniaka-Staraka bez wątpienia dba o to, by pielęgnować pamięć o tragicznie zmarłym producencie. W każdą rocznicę śmierci Piotra jego najbliżsi i przyjaciele gromadzą się w Fuledzie, by oddać mu cześć, wypuszczając wieniec na środku jeziora. Na warszawskim miejscu spoczynku producenta znajduje się obecnie kilka zniczy, które zostały ustawione na specjalnie przygotowanych do tego podstawkach, tuż przed frontową ścianą mauzoleum. Oprócz zbliżonych do siebie wyglądem świeczek aktualnie grobu Staraka nie zdobią żadne dodatkowe dekoracje.

Zobaczcie, jak obecnie wygląda grób Piotra Woźniaka-Staraka na warszawskich Powązkach.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(109)
danka
4 miesiące temu
Tak opowiadacie jakbyście wszyscy byli w jego życiu. Zginął młody człowiek, pracowity, miły. Wszyscy jesteście bez grzeszków? Niektórzy są na tej ziemi tylko po to, żeby dowalać innym. Macie takie nudne i spieprzone życie, że musicie grzać się życiem innych.
Ghg
4 miesiące temu
Był chłop nie ma chłopa. To nie wiek na umieranie.
co do faktu
4 miesiące temu
Jakby nie był bogaty, to by nie miał motorówki, a jakby nie miał motorówki, to nie miałby teraz białego domku.
Dlaczego
4 miesiące temu
A czy on byl wierzący? Pytam nue ze złośliwości tylko oni wszyscy szydza z kościoła, tak jak ten spagetti a potem jak coś to grobowce,pogrzeby, krzyże... nie rozumiem tego.
Iwo
4 miesiące temu
Fajny Piotrek byl, niestety kasa a przez to rozrywkowy tryb zycia, gorzała doprowadziły do tej dziwnej śmierci...wszytsko zrobiono aby prawda o tej kelnereczce i jej udziale...nie wydała się
Najnowsze komentarze (109)
Obiektywna
3 miesiące temu
Nawet można być bogatym po śmierci jak widać.
Git
4 miesiące temu
Kij mu w plecy..
nie wiem
4 miesiące temu
moje prochy będzie można wsypać do klozetu i spuścić wodę, ale to nieekologiczne, więc co? Może wymieszać z betonem i zrobić cegłę do czegoś?
mmmmmmmmmm
4 miesiące temu
Za Zdrada idzie KARA-i to wszystko!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
bob
4 miesiące temu
skad miał kosęęęęęęęęęęe
vito
4 miesiące temu
Na Powązkach ?Z jakiej paki ?Bo był bogaty ?
Kon by się uś...
4 miesiące temu
Piramidę mu postawcie. Głupota ludzka nie zna granic.
Pawusiak Prze...
4 miesiące temu
na Powązkach śmiech na sali
Gosc
4 miesiące temu
Widzialam ten grob przy okazji spaceru po powazkach. Ma nawet monitoring. Szok
Olka
4 miesiące temu
Serio? Fascynujące! Niesamowite! Wiadomość dnia
Gosc
4 miesiące temu
Tak zginął , ale po co każdą rocznicę śmierci , obchodzić jakby zginął bohater narodowy 🤮
Dość!
4 miesiące temu
KOGO TO OBCHODZI !!
erc
4 miesiące temu
kwaterka zacna ale grobowiec mojej rodziny bardziej zacny i leży w nim 8 pokoleń przodków
Welniak
4 miesiące temu
Robicie rozglos bo mial kase tylko tym sie zajmujecie a napiszcie np.o babci co nie ma na chleb czy maslo a ukraincom daja wsiooo
...
Następna strona