Trwa ładowanie...
bDHZlzRx
Kokosimo
|

Tak wygląda żona Paulo Sousy, nowego selekcjonera reprezentacji Polski. U nas także Cristina Mohler doczeka się statusu celebrytki? (ZDJĘCIA)

66
Podziel się
1 z 9
Tak wygląda żona Paulo Sousy, nowego selekcjonera reprezentacji Polski. U nas również Cristina Mohler doczeka się statusu celebrytki? (ZDJĘCIA)
Tak wygląda żona Paulo Sousy, nowego selekcjonera reprezentacji Polski. U nas również Cristina Mohler doczeka się statusu celebrytki? (ZDJĘCIA)
(Instagram, Getty Images)
0
0

Cristina Mohler i Paulo Sousa w rodzinnej Portugalii cieszą się sporą popularnością. W przeszłości modelka i prezenterka wystąpiła w kilku odważnych sesjach, które wciąż krążą po sieci.

W czwartek Polski Związek Piłki Nożnej poinformował, że wybrano nowego selekcjonera reprezentacji Polski. Został nim Paulo Sousa, który zastąpił na tym stanowisku zwolnionego Jerzego Brzęczka. 50-letni szkoleniowiec jest byłym piłkarzem, który w roli trenera pracował w kilku liczących się w Europie klubach. Opiekował się także reprezentacją Portugalii do lat 16.

Za sprawą nowej funkcji, jaka przypadła Sousie, polskie media zainteresowały się również jego małżonką, Cristiną Mohler, z którą sportowiec tworzy jedną z najbardziej rozpoznawalnych par w Portugalii od 2007 roku. Pochodząca z Lizbony 45-latka zasłynęła jako modelka i później gwiazda telewizji (była pogodynką i reporterką). Choć Mohler już dawno temu zakończyła swoją przygodę z modelingiem, blond piękność zdążyła wystąpić w kilku odważnych sesjach, które do dziś krążą po sieci.

Paulo Sousa i Cristina Mohler nie doczekali się wspólnych dzieci, oboje mają jednak potomstwo z poprzednich związków. Paulo ma dwójkę pociech z wcześniejszego małżeństwa – 26-letnią Marię oraz 18-letniego Guilherme, z kolei Mohler ma 22-letnią córkę, Natachę.

Zobaczcie zdjęcie Cristiny Mohler, pięknej żony nowego selekcjonera reprezentacji Polski. Myślicie, że w Polsce również doczeka się statusu celebrytki?

bDHZlzRX
KOMENTARZE
(66)
dgv
miesiąc temu
Piekna kobieta, macie z tym problem?
Beata
miesiąc temu
Mix Sylwi Peretti z Anną Kurnikową
Jatoja
miesiąc temu
Nic specjalnego....
bDHZlzSb
Bis
miesiąc temu
Ona wygląda jak rosjanka
Monika
miesiąc temu
Wygląda jak Anna Kurnikowa
2345
miesiąc temu
Damit menadzerowie modelki aktorzy spiewaki i Kto jeszcze
KimtaPani?
miesiąc temu
Piękna kobieta,intrygująca uroda.Pisala kobieta😊
aaa
miesiąc temu
podobna do Kurnikovej na maxa!!
cynick
miesiąc temu
Szybciej skończy, niż zaczął.
xyz
miesiąc temu
Informacja mnie nie obchodzi, niech Boniek się tym interesuje
Rene
miesiąc temu
Ona wyglada na niektórych zdjecisch jak Anna Kournikowa
Bibi
miesiąc temu
Nie lubię takiej urody, ale to nie mnie ma się podobać tylko mężowi. Poza tym człowiek to nie tylko wygląd
ona
miesiąc temu
on lepszy.
bDHZlzRT
Tak
miesiąc temu
Jak będziecie o niej pisać ciagle co wrzuciła na instagram nie wiadomo po co jak o Linkiewicz albo ludziach z googlboxów to tak, doczeka się statusu celebrytki xD
...
Następna strona
bDHZlzRF
TOP10 - najpopularniejsze galerie
10.

TULUMIARY: Te gwiazdy pokochały meksykański kurort. Natalia Siwiec, Blanka Lipińska, Marcelina Zawadzka, Krzysztof Ibisz (ZDJĘCIA)

Zapomnijcie o jesieniarach. Rzepiary są już passe. Teraz liczą się tylko tulumiary! Sprawdźcie, które polskie sławy w ostatnich miesiącach okupowały popularną miejscowość wypoczynkową. Sporo ich?
9.

Niedoszła "Top Model" i młoda lekarka: tak wygląda narzeczona Krzysztofa Ibisza, Joanna Kudzbalska. Piękna? (ZDJĘCIA)

Właśnie okazało się, że Krzysztof Ibisz zaręczył się z o połowę od siebie młodszą wybranką serca, Joanną Kudzbalską, z którą spotykał się w tajemnicy przed mediami.
bDHZlzRG
8.

Kaja Paschalska kończy 35 lat! Przypominamy najważniejsze chwile jej kariery w show biznesie (STARE ZDJĘCIA)

Od Oli Lubicz z "Klanu", przez "Chinkę Czikulinkę" i rozbierane okładki magazynów dla panów. Zobaczcie, jak Kaja Paschalska zmieniała się na przestrzeni lat. Czego chcielibyście jej życzyć w dniu urodzin?
7.

Najlepsze TEKSTY Małgorzaty Rozenek ze środowego live'a: "Okulary przeciwsłoneczne są jak filtry na Instagramie, tylko W RZECZYWISTOŚCI"

Ostatni live Małgorzaty Rozenek okazał się nie tylko reklamą jej nowego przedsięwzięcia, ale też niewyczerpanym źródłem życiowej mądrości. Może zbierze się wystarczająca ilość inspirujących haseł na kolejny poradnik?
6.

Ryszard Czarnecki na niby-stoku nie zjeżdża na nartach, a na swym boku (ZDJĘCIA)

Ryszard Czarnecki, europoseł Prawa i Sprawiedliwości, wybrał się ostatnio na narty do lasu. Niestety, przejażdżka obfitowała w upadki.
bDHZlzRH
5.

Kim z wykształcenia są polscy celebryci? (ZDJĘCIA)

Zanim zostali celebrytami, studiowali na różnych kierunkach, które często nie miały nic wspólnego z ich przyszłą karierą. Zobaczcie, jakie są wyuczone zawody bywalców estrad i ścianek.
4.

Bogobojna Krystyna Pawłowicz gna do kościoła w asyście ochroniarza (ZDJĘCIA)

Wyliczono, że miesięczna ochrona Krystyny Pawłowicz to koszt dla budżetu rzędu... 20 tysięcy złotych.
3.

Joanna Krupa w podartych spodniach i kowbojkach pędzi na spotkanie biznesowe w LA (ZDJĘCIA)

Joanna Krupa za oceanem wciąż może poszczycić się statusem celebrytki. Wygląda jak "prawdziwa" gwiazda?
bDHZlzRI
2.

Gwiazdy coraz chętniej rezygnują z makijażu: Małgorzata Kożuchowska, Marina, Magdalena Lamparska, Małgorzata Ohme... (ZDJĘCIA)

Odkąd światem wstrząsnęła pandemia, celebrytki z większą swobodą pokazują światu swoje twarze w wersji sauté. Kto jeszcze Waszym zdaniem powinien poddać się temu "trendowi"?
1.

Światowy Dzień Walki z Depresją. Gwiazdy otwarcie mówią o problemie (ZDJĘCIA)

W ostatnich latach o zmaganiach z depresją publicznie opowiadały m.in. Małgorzata Foremniak, Edyta Pazura, Angelina Jolie czy Demi Lovato. Zobaczcie, kto jeszcze podzielił się ze światem swoją historią.
bDHZlzSv