Trwa ładowanie...
Przejdź na
Cherry
|

Tak wyglądają ARYSTOKRATYCZNE ŚWIĘTA u Lubomirskich (ZDJĘCIA)

324
Podziel się:

Niedawno Jan Lubomirski-Lanckoroński i Helena Mańkowska wywołali burzę w mediach za sprawą rozmowy o tradycyjnych wigilijnych potrawach. Małżonkowie zdają się jednak nie przejmować negatywną reakcją i w najlepsze świętują Boże Narodzenie w towarzystwie samego Świętego Mikołaja.

Tak wyglądają ARYSTOKRATYCZNE ŚWIĘTA u Lubomirskich (ZDJĘCIA)
Święta u Lubomirskich (Instagram)

Mimo że w Polsce już od dawna nie uznaje się tytułów szlacheckich, Jan Lubomirski-Lanckoroński i jego małżonka Helena Mańkowska wciąż z upodobaniem występują w mediach jako "książę" i "hrabianka". Wywodzący się z arystokratycznych rodzin ukochani na każdym kroku chcą udowodnić, że w ich żyłach płynie błękitna krew i podkreślają swój status, jeżdżąc na leśne przejażdżki konnymi powozami czy pokazując ekstrawaganckie wnętrza swojego pałacu.

Ostatnio małżonkowie wywołali niemałe zamieszanie udzielając wywiadu "Vivie!", w którym opowiadali o mających pojawić się na ich stole wigilijnym tradycyjnych potrawach świątecznych. Wywody o nadziewanym kasztanami indyku czy foie gras spotkały się z ostrą krytyką w sieci.

Swój niesmak i jawne oburzenie bez ogródek wyraziła Paulina Młynarska, która bez zahamowań wbiła szpilę arystokratycznej parze w długim instagramowym wpisie. Dziennikarka grzmiała o lekceważącym stosunku żyjących w bańce małżonków do aktualnej sytuacji w kraju, nazywając ich wypowiedzi "wulgarnymi opisami zbytku i średniowiecznych upodobań podniebienia".

Zobacz także: Jan Lubomirski-Lanckoroński: wizyta brytyjskiej pary książęcej miała ocieplić relacje polsko-brytyjskie

Nawet jeśli cięte słowa zgorszonej Młynarskiej oraz kilku innych obruszonych osobowości dotarły do "księcia" i "hrabianki", ci nie dali po sobie tego poznać i aktualnie w najlepsze świętują Boże Narodzenie w bogato zdobionym pałacu. Dom Lubomirskich ociepla klasyczny wbudowany kominek, a w rogu ogromnego salonu stoi sięgająca niemal sufitu choinka.

Arystokraci nie zapomnieli o rozpieszczeniu jedynej córeczki Elisabeth, którą powitali na świecie trochę ponad rok temu. Atrakcją dla małej pociechy był zaproszony do pałacu zatrudniony Święty Mikołaj, osobiście wręczając dziewczynce upominki z worka wypełnionego prezentami.

Robią wrażenie?

Kuba Wojewódzki ma obsesję na punkcie Pudelka? Dowiecie się w najnowszym Pudelek Podcast!

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(324)
Hmm
2 lata temu
Czemu on na IG ma Prince ?
Kobieta
2 lata temu
Dajcie spokój! Ich tytuły, ich tradycja, mają do tego prawo. O wiele lepszy styl bycia niż np beznadziejni nowobogaccy "influencerzy", od których się roi w internecie.
Zzzz
2 lata temu
I po co o nich pisać ?
gość
2 lata temu
Ta kobieta jest w porządku. To ten sprytny snob jest tak rządny atencji. Wżenia się bogato. Ma przerost formy nad treścią. Utracjusz i... fundacja.
Aaaaaaa
2 lata temu
Dalej oni...
Najnowsze komentarze (324)
joa
4 miesiące temu
Jest księciem i nikt i nic mu tego nie odbierze, nawet całe stado zazdrośników.
alcia
rok temu
bawia sie za swoje a nie jak inni za nasze podatki
Gocha bez Foc...
rok temu
Polska arystrokracj, od razu widać. Angileska nie jest tak otyła. Ciekawe skąd taka różnica. może stąd, ze oni zawsze byli arystokracjąi nie wypadało jeść nadto.
Ada
2 lata temu
Zazdrość, zazdrość!
Ada
2 lata temu
Paulina Młynarska nie dała rady zrobić szkoły średniej, jak może się wypowiadać. ? Jaka ona dziennikarka?
ewa
2 lata temu
A mnie się podoba, że oglądają Harrego Pottera :))
Stella
2 lata temu
Pieknie
Mandat
2 lata temu
Kto to jest?
Micki
2 lata temu
I super, bardzo fajnie. Szkoda się powoływać na wypociny Młynarskiej.
Dsdf
2 lata temu
Oni w tym muzeum mieszkają? Dziecko nabawi się traumy.
DOG
2 lata temu
To chyba były mąż Kulczykowej
Ania
2 lata temu
Chyba niezbyt się obnoszą, skoro o nich do tej pory nigdy nie słyszałam, w przeciwieństwie do celebrytów, patocelebrytów, polityków i ich żon itd. Ale nie widzę nic wulgarnego w blinach z kawiorem, sama bym zjadła ze smakiem, choć mnie akurat nie stać. Jak lubią i jak mają na to kasę, to niech się tym cieszą, co mi do tego :) Wesołych Świąt!
lincoln
2 lata temu
W Polsce zniesiono tytuły książęce więc dlaczego on się nadal takowym posługuje?
Emi
2 lata temu
Teściu szemranym sposobem za psie pieniądze wciągnął poniemiecki zamek, a księciunio kontynuuje dzieło-fundację, której celem jest wciąganie nieruchomości pod przykrywką ich ratowania
...
Następna strona