Trwa ładowanie...
Przejdź na
Cherry
|

Tak wyglądają ARYSTOKRATYCZNE ŚWIĘTA u Lubomirskich (ZDJĘCIA)

323
Podziel się:

Niedawno Jan Lubomirski-Lanckoroński i Helena Mańkowska wywołali burzę w mediach za sprawą rozmowy o tradycyjnych wigilijnych potrawach. Małżonkowie zdają się jednak nie przejmować negatywną reakcją i w najlepsze świętują Boże Narodzenie w towarzystwie samego Świętego Mikołaja.

Tak wyglądają ARYSTOKRATYCZNE ŚWIĘTA u Lubomirskich (ZDJĘCIA)
Święta u Lubomirskich (Instagram)

Mimo że w Polsce już od dawna nie uznaje się tytułów szlacheckich, Jan Lubomirski-Lanckoroński i jego małżonka Helena Mańkowska wciąż z upodobaniem występują w mediach jako "książę" i "hrabianka". Wywodzący się z arystokratycznych rodzin ukochani na każdym kroku chcą udowodnić, że w ich żyłach płynie błękitna krew i podkreślają swój status, jeżdżąc na leśne przejażdżki konnymi powozami czy pokazując ekstrawaganckie wnętrza swojego pałacu.

Ostatnio małżonkowie wywołali niemałe zamieszanie udzielając wywiadu "Vivie!", w którym opowiadali o mających pojawić się na ich stole wigilijnym tradycyjnych potrawach świątecznych. Wywody o nadziewanym kasztanami indyku czy foie gras spotkały się z ostrą krytyką w sieci.

Swój niesmak i jawne oburzenie bez ogródek wyraziła Paulina Młynarska, która bez zahamowań wbiła szpilę arystokratycznej parze w długim instagramowym wpisie. Dziennikarka grzmiała o lekceważącym stosunku żyjących w bańce małżonków do aktualnej sytuacji w kraju, nazywając ich wypowiedzi "wulgarnymi opisami zbytku i średniowiecznych upodobań podniebienia".

Zobacz także: Jan Lubomirski-Lanckoroński: wizyta brytyjskiej pary książęcej miała ocieplić relacje polsko-brytyjskie

Nawet jeśli cięte słowa zgorszonej Młynarskiej oraz kilku innych obruszonych osobowości dotarły do "księcia" i "hrabianki", ci nie dali po sobie tego poznać i aktualnie w najlepsze świętują Boże Narodzenie w bogato zdobionym pałacu. Dom Lubomirskich ociepla klasyczny wbudowany kominek, a w rogu ogromnego salonu stoi sięgająca niemal sufitu choinka.

Arystokraci nie zapomnieli o rozpieszczeniu jedynej córeczki Elisabeth, którą powitali na świecie trochę ponad rok temu. Atrakcją dla małej pociechy był zaproszony do pałacu zatrudniony Święty Mikołaj, osobiście wręczając dziewczynce upominki z worka wypełnionego prezentami.

Robią wrażenie?

Kuba Wojewódzki ma obsesję na punkcie Pudelka? Dowiecie się w najnowszym Pudelek Podcast!

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(323)
Hmm
rok temu
Czemu on na IG ma Prince ?
Kobieta
rok temu
Dajcie spokój! Ich tytuły, ich tradycja, mają do tego prawo. O wiele lepszy styl bycia niż np beznadziejni nowobogaccy "influencerzy", od których się roi w internecie.
Zzzz
rok temu
I po co o nich pisać ?
gość
rok temu
Ta kobieta jest w porządku. To ten sprytny snob jest tak rządny atencji. Wżenia się bogato. Ma przerost formy nad treścią. Utracjusz i... fundacja.
Aaaaaaa
rok temu
Dalej oni...
Najnowsze komentarze (323)
alcia
miesiąc temu
bawia sie za swoje a nie jak inni za nasze podatki
Gocha bez Foc...
miesiąc temu
Polska arystrokracj, od razu widać. Angileska nie jest tak otyła. Ciekawe skąd taka różnica. może stąd, ze oni zawsze byli arystokracjąi nie wypadało jeść nadto.
Ada
7 miesięcy temu
Zazdrość, zazdrość!
Ada
7 miesięcy temu
Paulina Młynarska nie dała rady zrobić szkoły średniej, jak może się wypowiadać. ? Jaka ona dziennikarka?
ewa
rok temu
A mnie się podoba, że oglądają Harrego Pottera :))
Stella
rok temu
Pieknie
Mandat
rok temu
Kto to jest?
Micki
rok temu
I super, bardzo fajnie. Szkoda się powoływać na wypociny Młynarskiej.
Dsdf
rok temu
Oni w tym muzeum mieszkają? Dziecko nabawi się traumy.
DOG
rok temu
To chyba były mąż Kulczykowej
Ania
rok temu
Chyba niezbyt się obnoszą, skoro o nich do tej pory nigdy nie słyszałam, w przeciwieństwie do celebrytów, patocelebrytów, polityków i ich żon itd. Ale nie widzę nic wulgarnego w blinach z kawiorem, sama bym zjadła ze smakiem, choć mnie akurat nie stać. Jak lubią i jak mają na to kasę, to niech się tym cieszą, co mi do tego :) Wesołych Świąt!
lincoln
rok temu
W Polsce zniesiono tytuły książęce więc dlaczego on się nadal takowym posługuje?
Emi
rok temu
Teściu szemranym sposobem za psie pieniądze wciągnął poniemiecki zamek, a księciunio kontynuuje dzieło-fundację, której celem jest wciąganie nieruchomości pod przykrywką ich ratowania
Ava
rok temu
Mama "ksiecia" podobnie jak mama "hrabianki" z ludu. Bez tytulow.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie