Trwa ładowanie...
Przejdź na

Tak wyglądał protest pod Sejmem przeciwko CAŁKOWITEMU ZAKAZOWI ABORCJI!

103
Podziel się:

"To nie kompromis, to kompromitacja".

bECZlltx

Wczoraj, podobnie jak w ubiegłą niedzielę, w całym kraju odbyły się manifestacje przeciwko planowanemu całkowitemu zakazowi przerywania ciąży. Organizacja "Stop aborcji" chce zmusić kobiety do rodzenia śmiertelnie uszkodzonych płodów i zakazu przerywania ciąży nawet wtedy, gdy zagrażania ona życiu matki. Z proponowanego przez nich projektu ustawy wynika również, że przestępstwem będzie także… poronienie. Dodajmy, że tak kończy się nawet do 15% ciąż.

Największy protest odbył się wczoraj w Warszawie. Pod Sejmem zgromadziło się kilka tysięcy osób, wśród których można było wypatrzeć wielu celebrytów, m.in. Magdalenę Cielecką, Maję Ostaszewską, Borysa Szyca z partnerką czy Kubę Wojewódzkiego z Renatą Kaczoruk, a także Barbarę Nowacką i Kazimierę Szczukę.

Zobaczcie naszą relację, a zdjęcia z manifestacji możecie też zobaczyć tutaj: Polki protestują przeciwko ustawie antyaborcyjnej: "Pie*dolę, nie rodzę!" (ZDJĘCIA)

bECZlltz
bECZlltF
bECZllua
KOMENTARZE
(103)
gosc
5 lata temu
ja tam BYŁAM....
gość
5 lata temu
Tych starszych panów najbardziej ten temat dotyczy - żenada, co za społeczeństwo............
gość
5 lata temu
Najbardziej zainteresowani są ci starsi panowie na tym wiecu !!!!
bECZllub
gość
5 lata temu
jak mozna byc takim idiotą ? zaprawdę nie pojmuję
gość
5 lata temu
Ja nie byłam, ponieważ w sobotę pracowałam za 1200 zł. Taka pensja to najskuteczniejszy znany mi środek antykoncepcyjny przeciwdziałający niechcianej ciąży, lub dylematowi aborcji. Miłego wieczoru.
Najnowsze komentarze (103)
gość
5 lata temu
KTO KOGO PRZEZYWA SAM SIĘ TAK NAZYWA ! POZA TYM BYLI TEZ TAM I H...JE !
gość
5 lata temu
wiecej starszych kobiet ktore nie zajda w ciaze na demonstracji niz mlodych tylko te starsze kobiety maja z pewnoscia corki ktore beda chcialy w przyszlosci DZIECI ale zeby nie bylo pozniej ROZPACZY i in vitro i PANIE BOZE ratuj
gość
5 lata temu
NAKAZ rodzenia kalek i potworków,,,,ciekawi mnie jak państwo zadba o te kaleki czy dalej zasiłek pielęgnacyjny będzie wynosił 153 zł na m-c ?
gość
5 lata temu
w islamie kobieta też ma niewiele do powiedzenia,
gość
5 lata temu
ta twoja odpowiedz o tej głupocie świadczy o tobie. To ty jesteś gównem na szufelce. takich powinno się odstawiać na wysypisko.
MAJKA
5 lata temu
pANIE BŁASZCZAK CZY W TYM KRAJU NIE MA POLICJI NA TAKIE PROTESTY? oCZKUJEMY,ŻE W KOŃCU ZACZNIECIE TO BYDŁO SPRZED sEJMU WYWALAĆ! tAM CHODZĄ SAME BOGACZKI I CELEBRYTKI.KTORYM JUŻ PRZYNAJMNIEJ PUBLICZNA TELEWIZJA NIE BĘDZIE PŁACIĆ STAWEK Z KOSMOSU!BANDA ODPADÓW SPOŁECZNYCH I TYLE W TEMACIE.
gość
5 lata temu
nie można mordować zabijać dzieci
gość
5 lata temu
Same bezdzietne czerwone s**i tam widze
bECZlltT
gość
5 lata temu
Same stare dziady, a jeszcze chcą sie skrobać. Ciekawe.
gość
5 lata temu
Tej starej raszpli z przedostatniej foty też sie ktoś do kuciapy jeszcze dobiera..? Hehehe
gość
5 lata temu
Takie jak ty jeszcze 100 lat temu popierały wsadzanie kobiet do więzienia za szerzenie wiedzy o antykoncepcji. Dumnie kontynuujesz dzieło swoich babek xd
gość
5 lata temu
Byłam! Świetna atmosfera, mili życzliwi ludzie i masa pozytywnej energii. Odzyskałam wiarę w człowieka!
gość
5 lata temu
przecież rząd w ogóle sie tym nie zajmuje - więc lewica znalazła sobie temat zastępczy - stąd tylu panów - aborcja to nie antykoncepcja
gość
5 lata temu
CO POPIERASZ I*****O TO JEST ZACOFANIE I CIEMNOGROD KTORY NIE ZNA ANTYKONCEPCJI
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bECZlluM
bECZlluN
bECZlluO
bECZlluP
bECZlluQ
bECZlluv