Trwa ładowanie...
Przejdź na

Tak wyglądała wigilia posłów protestujących w Sejmie

242
Podziel się

"Od mieszkańców Warszawy jest kutia, bigos, opłatek, a od KOD-u pasztet. Jesteśmy w kuluarach Sejmu. Na co dzień nie mamy okazji, żeby się poznać i polubić".

Tak wyglądała wigilia posłów protestujących w Sejmie
bEiBinVh

Na stole wigilijnym w Sejmie dary od obywateli, pasztet od @KomObrDem, ryba w galarecie od @Dziewuchy. @Nowoczesna i @Platforma_org razem pic.twitter.com/QoybQzEf51

— Michał Szczerba (@MichalSzczerba) 24 grudnia 2016

Kilka dni temu posłowie opozycji zdecydowali, że w ramach protestu wobec działań rządu spędzą wigilię w Sejmie. Przypomnijmy:Posłowie będą protestować w Boże Narodzenie? Petru: "olałbym wigilię spędzać w spokoju"

bEiBinVj

Okazało się, że faktycznie część posłów opozycji nie wróciła do domu nawet w święta. Poseł Michał Szczerba pokazał nagranie, na którym widzimy, jak wyglądał ich wigilijny stół:

To jest nasza wigilia, którą robimy dzięki temu, że fantastyczni mieszkańcy Warszawy przynoszą nam różne rzeczy. Jest kutia, bigos, ciasto, grzybki, chlebek, opłatek, od KOD-u dostaliśmy pasztet. Jesteśmy w dobrym gronie, w kuluarach Sejmu, na co dzień nie mamy okazji, żeby się poznać i polubić. Te święta spędzamy razem z wami i chcemy być w każdym polskim domu.

bEiBinVp
bEiBinVK
KOMENTARZE
(242)
gość
4 lata temu
Od kodu dostali pasztet na Wigilie... bez komentarza
gość
4 lata temu
Kod został zarejestrowany przez PO zaraz po przegranych wyborach!!! Sprawdźcie sobie.
as
4 lata temu
Kurcze, ludzie do domu. Nie rubcie z siebie męczenników bo i tak większość Polaków uważa wssze zachowanie za durne pozerstwo.
bEiBinVL
AiM
4 lata temu
Ludzie są Święta , chociaż w ten czas nie plujcie jadem ! Dużo miłości wam życzę :)
gość
4 lata temu
banda cymbałów,pewnie liczą ,ze ich w TV pokazą
Najnowsze komentarze (242)
gość
4 lata temu
Żenada..... Totalna żenada
gość
4 lata temu
Kurcze, ludzie do domu. Nie rubcie z siebie męczenników bo i tak większość Polaków uważa wssze zachowanie za durne pozerstwo.banda cymbałów
gość
4 lata temu
Jakie oni święta obchodzą ? Przecież oni są niewierzący i opłatek na stola ?
gość
4 lata temu
Poziom komentarzy -bez komentarza.Takie same zdania słyszałam jak Solidarność walczyła o naszą wolność.Wolność to wartość bezcenna.Kto z was Chciałby spędzić Święta w sejmie?Dla jakiej wartości?
gość
4 lata temu
Od kodu dostali pasztet z napletkow. Koszerny!
gość
4 lata temu
Pasztet to my dostajemy od nich. Wyrazy współczucia, biedaki tak mało zarabiają, że nie stać jest ich przynieść sobie żarcie z domu. By się wstydzili chwalić, że wigilię mają, bo warszawiacy przynoszą im żarcie. Warszawiacy lepiej mogogliby faktycznie potrzebującym, a nie hołocie sejmowej.
gość
4 lata temu
pasztet i bigos na Wigilie, co za element, nie używaliby chociaż słów których znaczenia nie rozumieją, jedzą zwykłą kolacyjkę którą na dodatek zasponsorowali im jacyś pożyteczni i****i, to mam być strajk?
gość
4 lata temu
Kto ich ogląda nie mogą pogodzić sie z porażką
bEiBinVD
gość
4 lata temu
To są osły,a nie posły!
gość
4 lata temu
Jestem warszawianką i tym debilom na pewno nic bym nie dała chyba tylko bilet bezpowrotny.A więc to kłamstwo,że warszawiacy ich wspierają,raczej mają ich dosyć.
gość
4 lata temu
WYŻERKA DARMOWA - TO O TO CHODZIŁO??? HE HA HE - D E B I L E
gość
4 lata temu
Olewają rodzinę, Święta i POLAKÓW ! C****ł-Cymbała-Cymbałem pogania !!!
gość
4 lata temu
Cymbały.....
gość
4 lata temu
...nadal na koszt "ludu" pracującego ta....nigdy inaczej!!
...
Następna strona
bEiBinWf