Trwa ładowanie...
Przejdź na
Unicorn
|
aktualizacja

Telewizja Polska wydała oświadczenie w sprawie Mel C! "Zrezygnowała z występu POD NACISKIEM internetowych komentarzy"

432
Podziel się:

Kilka godzin po tym, jak Mel C odwołała występ na Sylwestrze Marzeń w Zakopanem, przedstawiciele TVP zabrali głos. Na oficjalnej stronie stacji pojawił się krótki komunikat w sprawie.

Telewizja Polska wydała oświadczenie w sprawie Mel C! "Zrezygnowała z występu POD NACISKIEM internetowych komentarzy"
Mel C odwołała występ na Sylwestrze Marzeń. TVP przerywa milczenie (AKPA, Getty Images, Karwai Tang, Piętka Mieszko)

W ubiegłym tygodniu Telewizja Polska z dumą ogłosiła, że jedną z gwiazd tegorocznego Sylwestra Marzeń będzie Mel C. Niestety zaledwie kilka dni później była Spicetka poinformowała o odwołaniu koncertu w Zakopanem, wywołując tym samym w mediach niemałe zamieszanie. W opublikowanym za pośrednictwem mediów społecznościowych oświadczeniu gwiazda nie pozostawiła bowiem wątpliwości co do powodów swojej rezygnacji z występu na imprezie TVP. Wokalistka stwierdziła bowiem, iż przedstawiono jej informacje, które "nie zgadzają się z jej poglądami na temat grup społecznych, które wspiera".

Mel C odwołała występ na Sylwestrze Marzeń. TVP przerywa milczenie

Mel C o odwołaniu sylwestrowego występu w Zakopanem poinformowała w poniedziałkowy wieczór, podczas gdy na TVP trwało główne wydanie "Wiadomości". Na antenie stacji w żaden sposób nie odniesiono się do ogłoszenia gwiazdy, z Centrum Informacji TVP zniknęła jedynie wcześniejsza wzmianka o tym, że ma ona pojawić się na scenie Sylwestra Marzeń. Kilka godzin po tym, jak w sieci ukazało się oświadczenie Mel C, Telewizja Polska wydała oficjalny komunikat w sprawie.

W oświadczeniu przedstawiciele stacji podkreślili, że wokalistka "jest jedną z wielu gwiazd", która zgodziła się wystąpić na Sylwestrze Marzeń w Zakopanem, wspominając także, iż początkowo była ona bardzo podekscytowana przyjazdem do Polski. Rezygnację Mel C z sylwestrowego koncertu TVP określiła mianem "niespodziewanej", dodając również, że gwiazda miała podjąć tę decyzję "pod naciskiem" komentarzy internautów.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Pudelek robi wielkie podsumowanie 2022 roku

Melanie C jest jedną z wielu gwiazd tegorocznego "Sylwestra Marzeń z Dwójką", która przyjęła zaproszenie i podpisała kontrakt z Telewizją Polską. Swoją obecność potwierdziła w nagraniu skierowanym do polskiej publiczności, w którym podkreśliła, że jest podekscytowana faktem, że Sylwestra spędzi w Zakopanem i będzie wspólnie z nami świętować powitanie Nowego Roku, a dziś - pod naciskiem internetowych komentarzy - niespodziewanie zrezygnowała z występu - czytamy w komunikacie TVP.

W dalszej części oświadczenia, które w poniedziałkowy wieczór ukazało się na stronie Telewizji Polskiej, przedstawiciele stacji poinformowali, że odwołanie występu przez Mel C było dla nich zaskoczeniem. Podkreślono także, iż Sylwester Marzeń "to koncert dla wszystkich" i tym samym zaproszono widzów do wspólnej zabawy.

Spółka z zaskoczeniem przyjęła informację o zmianie planów artystki. TVP przypomina, że Sylwester to koncert dla wszystkich, którzy chcą przywitać Nowy Rok przy dobrej zabawie. Zapraszamy 31 grudnia do Zakopanego i do TVP2 - napisano w oświadczeniu TVP.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(432)
Buba
3 miesiące temu
Tvp przypomina mi mojego ex męża, który do dziś udaje, że nie rozumie dlaczego odeszłam:)
Natalia
3 miesiące temu
Nie marzę o niczym innym, jak o byciu zdrową, WRESZCIE, po tylu latach cierpień...
Z Kalisza
3 miesiące temu
Brawo Mel C. Nie dla TVP i jej praktyk!
Freez
3 miesiące temu
Zaczyna się. Tama pęka.
bozdziew
3 miesiące temu
Mandaryna to taka polska Britney Speras, czy Madonna. Mogłaby w końcu wystąpić, ale ze skocznym repertuarem, taką starą dobrą Mandarynę zaprzezentujcie.
Najnowsze komentarze (432)
Olek
3 miesiące temu
Nie znam tej "gwiazdy"
C Mel
3 miesiące temu
"a dziś - pod naciskiem internetowych komentarzy - niespodziewanie zrezygnowała z występu" - jak pod naciskiem??? Co to za kłamstwo? Najpierw chyba zrezygnowała, a potem były komentarze. TVP żałosne !!!
anty
3 miesiące temu
Oto tęczowa tolerancja właśnie. Szykanują każdego, kto nie jest 'ich' albo kto ich nie popiera. Nie wystarczy być obojętnym, trzeba jeszcze w du pe włazić. Jeśli nie, to zaszczują na śmierć.
Zakłamanie
3 miesiące temu
Jasne. Ale u ruskich się występowało. Tam to dopiero jest demokracja i poszanowanie praw mniejszości.
Donald
3 miesiące temu
Odwołała występ bo ma wystąpić w Sylwestra kolejny raz w Rosji. A w nowym roku w Qatarze hehehe . Tam jej nic nie przeszkadza... by występować.
Balbinka02
3 miesiące temu
Żadna gwiazda 🌟
Ramar
3 miesiące temu
No i co z tego mało to gwiazd na niebie. A z resztą kiedy Mel c. była gwiazdą w Polsce - chyba wtedy gdy Dała ciała B.
dana
3 miesiące temu
a ta starsza pani to co śpiewa bo nie znam
Viking
3 miesiące temu
Widzę że obrońcy jednej i słuszniej TVP już toczą pianę. Ja się cieszę że Mel C nie wystąpi mądra i przemyślana decyzja , to co robi Tvp to czysta putinowska prawda tam kto nie jest z nimi ten wróg,wszyscy źli tylko partia jest dobra.
Monika
3 miesiące temu
Boże błagam wszyscy tylko nie Zenek. !!!!
Fhjk
3 miesiące temu
MAM NADZIEJE ZE PIS WYGRA KOLEJNE WYBORY
Gogh
3 miesiące temu
I dobrze, po co ona tu
Ona
3 miesiące temu
Czyli co?
Loko
3 miesiące temu
Wcale mi nie szkoda ze nie przyjedzie
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie