Trwa ładowanie...
Przejdź na
Unicorn
Unicorn
|
aktualizacja

Telewizja Polska wydała oświadczenie w sprawie Mel C! "Zrezygnowała z występu POD NACISKIEM internetowych komentarzy"

428
Podziel się:

Kilka godzin po tym, jak Mel C odwołała występ na Sylwestrze Marzeń w Zakopanem, przedstawiciele TVP zabrali głos. Na oficjalnej stronie stacji pojawił się krótki komunikat w sprawie.

Telewizja Polska wydała oświadczenie w sprawie Mel C! "Zrezygnowała z występu POD NACISKIEM internetowych komentarzy"
Mel C odwołała występ na Sylwestrze Marzeń. TVP przerywa milczenie (AKPA, Getty Images, Karwai Tang, Piętka Mieszko)

W ubiegłym tygodniu Telewizja Polska z dumą ogłosiła, że jedną z gwiazd tegorocznego Sylwestra Marzeń będzie Mel C. Niestety zaledwie kilka dni później była Spicetka poinformowała o odwołaniu koncertu w Zakopanem, wywołując tym samym w mediach niemałe zamieszanie. W opublikowanym za pośrednictwem mediów społecznościowych oświadczeniu gwiazda nie pozostawiła bowiem wątpliwości co do powodów swojej rezygnacji z występu na imprezie TVP. Wokalistka stwierdziła bowiem, iż przedstawiono jej informacje, które "nie zgadzają się z jej poglądami na temat grup społecznych, które wspiera".

Mel C odwołała występ na Sylwestrze Marzeń. TVP przerywa milczenie

Mel C o odwołaniu sylwestrowego występu w Zakopanem poinformowała w poniedziałkowy wieczór, podczas gdy na TVP trwało główne wydanie "Wiadomości". Na antenie stacji w żaden sposób nie odniesiono się do ogłoszenia gwiazdy, z Centrum Informacji TVP zniknęła jedynie wcześniejsza wzmianka o tym, że ma ona pojawić się na scenie Sylwestra Marzeń. Kilka godzin po tym, jak w sieci ukazało się oświadczenie Mel C, Telewizja Polska wydała oficjalny komunikat w sprawie.

W oświadczeniu przedstawiciele stacji podkreślili, że wokalistka "jest jedną z wielu gwiazd", która zgodziła się wystąpić na Sylwestrze Marzeń w Zakopanem, wspominając także, iż początkowo była ona bardzo podekscytowana przyjazdem do Polski. Rezygnację Mel C z sylwestrowego koncertu TVP określiła mianem "niespodziewanej", dodając również, że gwiazda miała podjąć tę decyzję "pod naciskiem" komentarzy internautów.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Pudelek robi wielkie podsumowanie 2022 roku

Melanie C jest jedną z wielu gwiazd tegorocznego "Sylwestra Marzeń z Dwójką", która przyjęła zaproszenie i podpisała kontrakt z Telewizją Polską. Swoją obecność potwierdziła w nagraniu skierowanym do polskiej publiczności, w którym podkreśliła, że jest podekscytowana faktem, że Sylwestra spędzi w Zakopanem i będzie wspólnie z nami świętować powitanie Nowego Roku, a dziś - pod naciskiem internetowych komentarzy - niespodziewanie zrezygnowała z występu - czytamy w komunikacie TVP.

W dalszej części oświadczenia, które w poniedziałkowy wieczór ukazało się na stronie Telewizji Polskiej, przedstawiciele stacji poinformowali, że odwołanie występu przez Mel C było dla nich zaskoczeniem. Podkreślono także, iż Sylwester Marzeń "to koncert dla wszystkich" i tym samym zaproszono widzów do wspólnej zabawy.

Spółka z zaskoczeniem przyjęła informację o zmianie planów artystki. TVP przypomina, że Sylwester to koncert dla wszystkich, którzy chcą przywitać Nowy Rok przy dobrej zabawie. Zapraszamy 31 grudnia do Zakopanego i do TVP2 - napisano w oświadczeniu TVP.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(428)
Buba
rok temu
Tvp przypomina mi mojego ex męża, który do dziś udaje, że nie rozumie dlaczego odeszłam:)
Natalia
rok temu
Nie marzę o niczym innym, jak o byciu zdrową, WRESZCIE, po tylu latach cierpień...
Z Kalisza
rok temu
Brawo Mel C. Nie dla TVP i jej praktyk!
Freez
rok temu
Zaczyna się. Tama pęka.
bozdziew
rok temu
Mandaryna to taka polska Britney Speras, czy Madonna. Mogłaby w końcu wystąpić, ale ze skocznym repertuarem, taką starą dobrą Mandarynę zaprzezentujcie.
Najnowsze komentarze (428)
Olek
rok temu
Nie znam tej "gwiazdy"
C Mel
rok temu
"a dziś - pod naciskiem internetowych komentarzy - niespodziewanie zrezygnowała z występu" - jak pod naciskiem??? Co to za kłamstwo? Najpierw chyba zrezygnowała, a potem były komentarze. TVP żałosne !!!
anty
rok temu
Oto tęczowa tolerancja właśnie. Szykanują każdego, kto nie jest 'ich' albo kto ich nie popiera. Nie wystarczy być obojętnym, trzeba jeszcze w du pe włazić. Jeśli nie, to zaszczują na śmierć.
Zakłamanie
rok temu
Jasne. Ale u ruskich się występowało. Tam to dopiero jest demokracja i poszanowanie praw mniejszości.
Donald
rok temu
Odwołała występ bo ma wystąpić w Sylwestra kolejny raz w Rosji. A w nowym roku w Qatarze hehehe . Tam jej nic nie przeszkadza... by występować.
Balbinka02
rok temu
Żadna gwiazda 🌟
Ramar
rok temu
No i co z tego mało to gwiazd na niebie. A z resztą kiedy Mel c. była gwiazdą w Polsce - chyba wtedy gdy Dała ciała B.
dana
rok temu
a ta starsza pani to co śpiewa bo nie znam
Viking
rok temu
Widzę że obrońcy jednej i słuszniej TVP już toczą pianę. Ja się cieszę że Mel C nie wystąpi mądra i przemyślana decyzja , to co robi Tvp to czysta putinowska prawda tam kto nie jest z nimi ten wróg,wszyscy źli tylko partia jest dobra.
Monika
rok temu
Boże błagam wszyscy tylko nie Zenek. !!!!
Fhjk
rok temu
MAM NADZIEJE ZE PIS WYGRA KOLEJNE WYBORY
Gogh
rok temu
I dobrze, po co ona tu
Ona
rok temu
Czyli co?
Loko
rok temu
Wcale mi nie szkoda ze nie przyjedzie
...
Następna strona