Trwa ładowanie...
Przejdź na

Terlikowska o krytykach: "Niewykluczone, że będziemy przeciwko autorom postów występować na drogę sądową!"

489
Podziel się:

"Temat aborcji wywołuje ogromne emocje. Jeżeli można zabić dziecko, które jest w środku, w kobiecie, to dlaczego nie możemy zabić dziecka, które jest chore, jest ciężarem dla rodziców?"

Małgorzata Terlikowska zyskała sławę dzięki zainicjowanej wspólnie z mężem, Tomaszem, kampanii potępiającej sprzedaż pigułki antykoncepcyjnej "dzień po" bez recepty. Równie chętnie krytykowali również in vitro. Teraz znów jest o nich głośno, dzięki walce z prawem kobiet do dokonania aborcji. Terlikowska twierdzi, że nawet gwałt kazirodczy nie usprawiedliwia decyzji o przerwaniu ciąży. Ma radę dla zgwałconych kobiet: "Mogą PRZEKAZAĆ DAR SIEBIE komuś, kto dzieci nie ma"

Zdaniem Terlikowskiej dopuszczenie możliwości dokonania aborcji skończy się tym, że matki będą chciały zabijać chore dzieci, czy te wymagające kosztownej opieki. Przerwanie ciąży stawia na równi z zabójstwem narodzonego już dziecka.

Temat aborcji wywołuje ogromne emocje. Trzeba pokazywać, że aborcja nie jest rozwiązaniem. My mówimy o człowieku. Jeżeli można zabić dziecko, które jest w środku, w kobiecie, to dlaczego nie możemy zabić dziecka, które jest chore, jest ciężarem dla rodziców, które pokrzyżowało im plany, czy wymaga kosztownej opieki? To życie jest warte chronienia. Kobiety, które znajdują się w trudnej sytuacji powinny dostać odpowiednią pomoc, nie uciekać się do aborcji.

W wywiadzie przyznała również, że krytykujący ją w sieci internauci powinni mieć świadomość tego, że może przeciwko nim wystąpić na drogę sądową.

Dostaję życzenia odnoszące się do mojego życia rodzinnego, dzieci, co mogłoby spotkać mnie, moje dzieci. Pojawiają się takie posty, które noszą znamiona przestępstwa i niewykluczone, że będziemy przeciwko autorom tych postów występować na drogę sądową.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(489)
gość
6 lat temu
Żaden z pani autorytet (nie jest pani nikim ważnym), a głośno i w sposób narzucający odbiór wykrzykuje pani swoje fanatyczne i szkodliwe dla innych kobiet hasła. Tym samym prowokuje pani ludzi do niechęci wobec pani osoby. Proponuję zająć się jadem, jaki wylewa się z postów pani męża, bo to dopiero kwalifikuje się do postępowania sądowego
gość
6 lat temu
A zycie kobiety nie podlega ochronie?
gość
6 lat temu
a ja jestem aby kobieta zdecydowała co dla niej jest dobre !!!!!!!!! bo kobiety to nie są maszynki . Ja będę decydować za siebie i żaden facet lub ktoś inny nie będzie mi narzucał swoje widzi misie . Pozdrawiam wszystkie kobiety
gość
6 lat temu
Dlaczego nie zajmuje się Pani dziećmi , które sa molestowane przez księzy ?
gość
6 lat temu
Absolutnie nie popieram ataków w necie na kogokolwiek. Uważam że zawsze można dyskutować na poziomie, nawet z takimi teflonami jak Terlikowscy. Groźby, życzenia śmierci, choroby i inne podobne "przyjemności" powinny być niedopuszczalne. Są raczej wynikiem frustracji i bezsilności. Też czasem doświadczam tego (tej bezsilności) :D gdy czytam argumenty i przekonania tych państwa. Ale jak czytam po raz któryś z kolei, że kobiety POWINNY otrzymać pomoc, to mnie trafia szlag, bo tak naprawdę zwolenników pro-life interesuje tylko zygota, embrion, płód na każdym poziomie rozwoju. Po urodzeniu radźta sobie sami, my zrobiliśmy swoje czyli uratowaliśmy kolejną ciążę.Nie słyszałam ani o jednej akcji tego towarzystwa w obronie tych kobiet czy niesienia im pomocy, które urodziły ciężko chore dzieci.
Najnowsze komentarze (489)
gość
6 lat temu
biedna chora kobieta ja pierdziele
gość
6 lat temu
Ciekawe jak daleko pada jabłko od jabłoni
gość
6 lat temu
Oczywiście, kobiety POWINNY dostać pomoc, ale jej nie dostają i nie dostaną bo nikogo nie obchodzi co będzie się działo z życiem wydanym na świat. A później rodziny chorych dzieci żebrzą o pieniądze wśród społeczeństwa, bo państwo traktuje ich jak intruzów.
gość
6 lat temu
Oczywiście, kobiety POWINNY dostać pomoc, ale jej nie dostają i nie dostaną bo nikogo nie obchodzi co będzie się działo z życiem wydanym na świat. A później rodziny chorych dzieci żebrzą o pieniądze wśród społeczeństwa, bo państwo traktuje ich jak intruzów.
matka ON
6 lat temu
Życzę tej pani, żeby to ją Bóg wybrał, jest przecież tego godna. Żeby to ona musiała zajmować się kilkadziesiąt lat 24 godziny na dobę chorym dzieckiem. Ja chętnie odstąpię jej ten zaszczyt i pożyję sobie normalnie swoim życiem, i absolutnie nie będę wtedy nikomu jego życia układać i z butami w jego życie wchodzić. Wyśpię się, zajmę swoimi hobby, pójdę do pracy i nie będę musiała żebrać o pieniądze.
gość
6 lat temu
Dojdziemy do absurdu? Ta pani jest juz wielkim absurdem:)
gdzietomam16
6 lat temu
dla m,nie ona jest prostytutka polityczna
gość
6 lat temu
kobieta to nie przedmiot, nie można jej roli w społeczeństwie sprowadzac do roli inkubatora
gość
6 lat temu
😂 wszyscy się boimy
Fuga
6 lat temu
Terlikowska, do domu, do dzieci, ich pouczaj, odczep się od nas!
gość
6 lat temu
"Niewykluczone, że będziemy przeciwko autorom postów występować na drogę sądową!" - podoba mi się to zdanie - to po jaki ch...uj otwierała japę. Kto jej kazał stać się orędownikiem i prowadzić inkwizycję aborcyjną.
gość
6 lat temu
ty gruba locho zglos do sadu sama siebie za gnebienie kobiet chyba ci zarosla dziura
gość
6 lat temu
Ja jednego nie rozumiem - kim jest ten b******l, że decyduje o moim życiu. Niech się zajmie własną d..pą i niech rodzi ile wlezie - w końcu ma do tego prawo. Frustruje mnie natomiast fakt, że taki ktoś traktowany jest jako autorytet. To znaczy, że świat zbliża się już ku końcowi - naprawdę. Głos zabierają nawiedzone babsztyle, które wypowiadają się za nas. Straszne...
gość
6 lat temu
Brzydzi mnie ta kobieta
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie