Trwa ładowanie...
Przejdź na

Terlikowski jako POGODYNEK na YouTube! "Brzydka pogoda nie istnieje. Jeśli pada to znaczy, że ma padać"

139
Podziel się

"Jak jest gorąco, trzeba założyć czarny strój jak Beduini. Na pielgrzymkach najlepiej ubranymi ludźmi są księża. Sutanna broni przed potem i poparzeniami". Udany debiut Tomasza?

bDTiuDKd

Tomasz Terlikowski uwielbia uchodzić za eksperta w sprawach, które bezpośrednio go nie dotyczą. Niedawno w emocjonalnym przemówieniu przestrzegał nie tyle przed smogiem, co przed szatanem...

Teraz 42-latek pozazdrościł Jarosławowi Kretowi i Tomkowi Zubelewiczowi... bycia pogodynkiem. Dziennikarz na YouTube opowiedział o pogodzie. Nie skupił się jednak na konkretach, a udzieleniu rad:

bDTiuDKf

W Polsce nie ma brzydkiej pogody. Brzydka pogoda nie istnieje. Jeśli pada to znaczy, że ma padać. Brakuje nam odpowiedniego ubioru. Jak pada to trzeba założyć kaptur, jak jest gorąco to trzeba założyć czarny strój jak Beduini. Na pielgrzymkach najlepiej ubranymi ludźmi są księża. Czarna sutanna broni przed potem i poparzeniami.

Udany debiut Tomasza w roli pogodynka? Może powinien zajmować się już tylko tym?

bDTiuDKl
bDTiuDKG
KOMENTARZE
(139)
gość
4 lata temu
"Jak pada, to znaczy, że ma padać"? Czyli rozumiem, że jakby Terlikowski dostał raka, to nie poszedłby na leczenie, bo "tak widocznie ma być"?
gość
4 lata temu
Nie obrzydzajcie mi dnia tym leszczem
gość
4 lata temu
Po co o nim piszecie??? Ten d***l powinien zniknac z mediow na dobre!!!!!
bDTiuDKH
miłośnik słoń...
4 lata temu
"Sutanna najlepiej chroni przed deszczem, potem i poparzeniami". Zatem, drodzy Polacy: jeśli zacznie padać zamiast kurtki wkładaj sutannę, a jak będzie +40 st. C to zamiast się rozebrać - załóż sutannę. A już niedługo sutanna jako narodowy strój obowiązkowy zostanie wpisana do #NowaKonstytucja.
gość
4 lata temu
Chyba chce ocieplić wizerunek ale się nie uda.
Najnowsze komentarze (139)
gość
4 lata temu
A czy sutanna broni księdza, przed otarciami na ja.jach , bo od tego są chyba zakonnice które wybierają dla nich bardziej uległe dzieci.....
gość
4 lata temu
Jeżeli twoja stara się puszcza i wychowujesz cudze bachory to znaczy że ma się puszczać a ty masz być debilem
JoteM
4 lata temu
normalne! pozdro dla p. Tomasza! Spoko gość. powyżej w komentach sami koni.jebcy!
gość
4 lata temu
wybraliscie piss to teraz macie takich terlikowskich misiewiczow
ewa
4 lata temu
Co za d***l!!!
gość
4 lata temu
d***l
gość
4 lata temu
k****n, już nie wie jak na siebie zwrócić uwagę. Żenujący p***c....
gość
4 lata temu
Głupoty gada...jak zawsze.
bDTiuDKz
gość
4 lata temu
Dlaczego ludzie inteligentni , z kulturą osobistą , bez oznak prostactwa nie pchają się codziennie na fejsa ? Tylko miernoty na poziomie rynsztoku które nigdy nie zdobędą szacunku innych i nic mądrego nie powiedzą , pchają się w nasze życie. Niech terlikowskie powie ile tępych moherów w tym tygodniu przekazało forsy dla tego majbacha z Torunia.
gość
4 lata temu
Żałosny facet.
Aga
4 lata temu
Jak jest gorąco, ty t**y o**e, zakłada się jasne rzeczy, które, jak wiadomo z lekcji fizyki, odbijają światło. Nie dość, że d***l to jeszcze t***n bez elementarnej wiedzy o świecie...
gość
4 lata temu
Mądrego po szkołach miło posłuchać, ekspert całą gębą
gość
4 lata temu
TOMUS PIERDOOOLNIJ SIĘ W C****Ł DOWCIPASIE. TY BRACHU NIE MUSISZ JUŻ NIC MÓWIĆ ,A WSZYSCE PŁACZĄ ZE SMIECHU.SZCZEGOLNIE JAK PRACUJESZ W DUO ZE SWOJĄ DRUGĄ POLÓWKĄ ZWIAZKU..HAHAHA ALE PARA ..... NIEDŁUGO WIDZE WAS W CZERWONEJ LANDRYNCE.
duży gość
4 lata temu
Po co pokazujecie tego Imbecyla? Krzywdzi własne dzieci bardziej niż niejeden ksiądz. Przecież z nich wyrosną kaleki jeszcze większe niż z tego tępola-katola.
...
Następna strona
bDTiuDLb